Fatih Harbiye~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу~Vuslat~Sefirin Kizi ~ тема 122

  • 46 191
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 530
Здравейте дружки Heart
Еви Hug чок мерси за епизода . Нямам търпение довечера да го изгледам с удоволствие , че онлайна с руската озвучка ме изнерви много . И аз си питах дали ще превеждате само риторично Stuck Out Tongue Winking Eye
Миме Hug добре се завърнала . Аз също още не ги възприемам с Енгин след Бурак , но и в Карата ми беше трудно след Фатиха . Обаче , когато актьорите са толкова талантливи ни убеждават лесно .Макар Санджар бей да ме издразни в еп.1 с неандерталското си мислене Rage

# 46
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Добро утро Hug

Дъщерята на посланика - еп.1 Бг.субтитри

https://ok.ru/video/1356964891332
https://cloud.mail.ru/public/2tLt/2wk1czzPZ
и в групата "Любими сериали с превод ®"
https://vk.com/club113691288


Благодаря за скоростният превод... HeartHeartHeart

# 47
  • София
  • Мнения: 13 621
Добро утро момичета  Hug
Еви, така бързо ме разсъни тази сутрин с новината за преведеният епизод. Огромни благодарности на целия екип за експресната работа   newsm51 love001 smile3501
Довечера, когато се прибера ще си я изгледам на спокойствие  Heart Eyes

Миме, добре си се завърнала у дома  Hug Heart Eyes
Много ми е приятно, когато видя някои от старите фенки в темата. Това ми напомня онези времена, когато тук жужеше и се смеехме от сърце. Пишете момичета  Peace

По данни на руските фенове, първия епизод на ДП е изгледан от повече от 1 милион зрители  Heart Eyes



# 48
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey
Знаех ,че ще сте бързи с превода Hands Clap Еви Flowers Hibiscus

Наистина рускинята много кофти превеждаше и май за това някой неща са пообъркани.
Тя нещо говореше ,че Наре отива да се самоубива. Нейсе - ще се разбере.
Ще трябва малко време да мине докато свикнем с новата роля и партньор : )

# 49
  • Мнения: 22 037
Боби, така е, нищо не се знае и не е ясно. Последно ми се стори, че ще се самоубива пак.

Прекрасните български гласове в серията Heart

# 50
  • Мнения: 10 486
Привет, момичета Hug Hug Hug

Еве и момичета Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Рейтинга на повторението от 22 часа Crazy Еха...






П.П. Аз не зациклям на предишни партньори и роли, та са си ми тамам с Енгин още в началото.

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 10:59 от savovas

# 51
  • София
  • Мнения: 13 621
Снимките на "Дъщерята на посланика" продължават в район Бейкоз, Истанбул 

# 52
  • Мнения: 9 530
O, радвам се ,че ще има снимки в Истанбул . Обичам историите да са в Истанбул в някои хубави и уютни къщи .

# 53
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейтеее! wavey wavey

Не сме се виждали отдавна, но сега Неслихан ме примами отново при вас.

Радвам се, че толкова много стари дружки намирам, надявам се че всички сте добре и във форма. Hug
Радвам се и на емотиконите, много ги харесвам точно тези тук. Не съм писала в мамата повече от половин година май, та затуй толкова им се израдвах. Grinning

Изгледах епизода с рус.суб.
Не мога да кажа "Леле!", но пък ми се ще да видя как ще е нататък.
Бях забравила колко хубава и мила е Неслихан...
Енгин ми припомни героя си в Облака - така гневен, така първичен, така отдаден на неразбираемия им за мен кодекс на "честта".Силен контрапункт с Гедиз, който е видял и други нрави.

Играта им ми харесва. Малко повече Неслихан, малко по-познат и вече виждан такъв Енгин.
Ясно е и че ще гледаме обичайния за тези големи конаци женски кошер с всичките му присъщи и вече втръснали ни клюки, интриги и женски хитрини.
Засега оттам ме заинтригува само леката подсказка, че нещо май не е наред и с "честта" на новата булка.

Много си надявам да е силна историята, за да мога да изтърпя насилието, от което явно няма как да избягаме и баналните неща, на които се нагледахме вече.
Фрагманът за втория епизод малко ме разочарова мен - отвлякоха детето, за да хванат майката и очевидно ще има дълго и тягостно преследване,Санджар и Наре ще се борят дълго за детето си и дано поне любовта, която покрай това сближаване ще се върне, да ни радва и кара да ги гледаме. Само на нея разчитам за себе си, другото не ми обещава нищо хубаво.
Като двойка въобще не мога да ги възприема още. Енгин по принцип не ми е никак убедителен като любовник, разчитам на Неслихан. Около нея всички се справят с любовните сцени. Поне досега.

# 54
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Здравейтеее! wavey wavey

Не сме се виждали отдавна, но сега Неслихан ме примами отново при вас.

Радвам се, че толкова много стари дружки намирам, надявам се че всички сте добре и във форма. Hug
Радвам се и на емотиконите, много ги харесвам точно тези тук. Не съм писала в мамата повече от половин година май, та затуй толкова им се израдвах. Grinning

Изгледах епизода с рус.суб.
Не мога да кажа "Леле!", но пък ми се ще да видя как ще е нататък.
Бях забравила колко хубава и мила е Неслихан...
Енгин ми припомни героя си в Облака - така гневен, така първичен, така отдаден на неразбираемия им за мен кодекс на "честта".Силен контрапункт с Гедиз, който е видял и други нрави.

Играта им ми харесва. Малко повече Неслихан, малко по-познат и вече виждан такъв Енгин.
Ясно е и че ще гледаме обичайния за тези големи конаци женски кошер с всичките му присъщи и вече втръснали ни клюки, интриги и женски хитрини.
Засега оттам ме заинтригува само леката подсказка, че нещо май не е наред и с "честта" на новата булка.

Много си надявам да е силна историята, за да мога да изтърпя насилието, от което явно няма как да избягаме и баналните неща, на които се нагледахме вече.
Фрагманът за втория епизод малко ме разочарова мен - отвлякоха детето, за да хванат майката и очевидно ще има дълго и тягостно преследване,Санджар и Наре ще се борят дълго за детето си и дано поне любовта, която покрай това сближаване ще се върне, да ни радва и кара да ги гледаме. Само на нея разчитам за себе си, другото не ми обещава нищо хубаво.
Като двойка въобще не мога да ги възприема още. Енгин по принцип не ми е никак убедителен като любовник, разчитам на Неслихан. Около нея всички се справят с любовните сцени. Поне досега.

Светле Blush

# 55
  • Мнения: 10 486
Светле, не са го отвлекли...Посланикът го взе пред погледите на Наре и Санджар, а и на полицаите Laughing Аз се чудя как го постигна това обаче...

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 11:42 от savovas

# 56
  • София
  • Мнения: 13 621
Аз все още не съм изгледала епизода с превод. Довечера ще коментирам, когато го изгледам  Peace

Продължават приятелите на Неслихан да я подкрепят за ролята й в ДП. Един от тях е Мурат Далкалъч  Heart Eyes


# 57
  • Мнения: 22 037
Светле  welcome

Чакайте да се изкажа сега. Майка Халисе така ме дразни, че няма повече накъде  bash До вчера премитала конака на кмета, днес не се минава край нея. Какво е това надуване? Елван ще познае, че новата снаха и свекърва са копи пейст  #Sniper

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 12:42 от Еванджелин

# 58
  • Мнения: 3 442
Цитат
Посланикът го взе пред погледите на Наре и Санджар, а и на полицаите Laughing Аз се чудя как го постигна това обаче...

Аз предполагам, че детето е било записано на баща й като настойник.  Само така мога да си обясня защо с полицейска намеса взе Мелек.

# 59
  • София
  • Мнения: 13 621
Този персонаж, Гедиз ми е доста интересен  Thinking
Той е влюбен в Наре, да видим до къде ще стигне  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт