Нормално ли е такова контактуване с бившите?

  • 6 648
  • 165
  •   1
Отговори
# 30
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Тук не става дума за приятели, компании и пр.
Авторът говори за "бившето" другарче за секс.
Не знам какъв дебил трябва да си, за да не ти трепне нищо при тази конфигурация на коледен банкет...

# 31
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
На 34 години много добре знае какво да мисли и какво иска. И какво е допустимо. Освен това са се разбрали с бившия, щом срещнат човек за сериозна връзка, да прекратят тяхното каквото се води там. Ами тя нищо не е прекратила според мен. Може оня да я ръчка нарочно, може Роналд да е прав, че е приела нещата навътре въпреки уговорката. При всички положения обаче нищо не оправдава поведението й спрямо автора, независимо, че връзката е от два месеца.

# 32
  • Мнения: X
Приятелства между бивши партньори, може да има в следните случаи:
1. Минало е достатъчно време от раздялата и двамата не изпитват чувства един към друг.
2. Имат общ бизнес, работят заедно и т.н.
3. Имат деца.
Всички други случаи, говорят за неприключили отношения или някаква патология, галене на болно его. Каквато и да е причината, чат с бившия всеки ден че и коледно парти?! -  Не, не е нормално!
Говори открито и дипломатично с нея. Ако нарочно те дразни и те кара да ревнуваш, е адски инфантилно и неуважително от нейна страна.
Да запазиш добрия тон и добрите  отношения след раздялата е чудесно, но тук ситуацията е различна. Поне според мен.

# 33
  • Мнения: 2 495
Кажи й чао , но на ум .Т.е пусни я по тъча, но без да й се обясняваш .защото, то няма и какво .Будалка те , а на теб не ти е все едно. Първо правило във връзките -ако не се чувстваш добре , просто излизаш от тази връзка.

# 34
  • Мнения: 6 622
По-скоро дразни бившият с автора. Явно е хлътнала и се опитва да го накара да я приеме  на сериозно.

# 35
  • Мнения: X
Приятелства между бивши партньори, може да има в следните случаи:
1. Минало е достатъчно време от раздялата и двамата не изпитват чувства един към друг.
2. Имат общ бизнес, работят заедно и т.н.
3. Имат деца.
Всички други случаи, говорят за неприключили отношения или някаква патология, галене на болно его. Каквато и да е причината, чат с бившия всеки ден че и коледно парти?! -  Не, не е нормално!
Говори открито и дипломатично с нея. Ако нарочно те дразни и те кара да ревнуваш, е адски инфантилно и неуважително от нейна страна.
Да запазиш добрия тон и добрите  отношения след раздялата е чудесно, но тук ситуацията е различна. Поне според мен.

Няма смисъл и да се говори. То самия факт, че си го е помислила изобщо, показва, че за нищо не стрва като човек.

# 36
  • Мнения: X
в подобна ситуация съм, само дето "настоящия" не знае за "бившия". В някакъв омагьосан кръг съм. Хем "настоящия" не заявява сериозни намерения ЯСНО- а дори напротив, за да ми даде причина да приключа напълно с "бившия", хем от друга страна, аз получавайки каквото не ми достига с несериозния "настоящ", го получавам от също толкова несериозния "бивш", с когото имаме подобна договорка като на гаджето на автора. не мога да разбера дали "настоящият" усеща полвинчатото ми внимание и за това не се впуска в нещо по-сериозно, но аз просто нямам никаква мотивация да прекратя общуването с "бившия", защото там получавам много повече... шах и мат.
приемам, че авторът е в подобна ситуация и тази "връзка от разстояние" хич не ми звучи сериозно, пък и ми се струва, че приятелката не получава това, от което има нужда... съвет- заяви ясно намеренията си и направи крачки в правилната посока с действия.

# 37
  • София
  • Мнения: 35 098
Е, хайде, де, Иване! Не ставала за човек.
Кой знае какво си мисли автора, тя какво му е казала и т.н.
Два месеца са безумно малко време. Затова казвам, че е в кофи ситуация.

# 38
  • София
  • Мнения: 28 565
Два месеца дистанционно познанство не е връзка

# 39
  • Мнения: X
Е, хайде, де, Иване! Не ставала за човек.
Кой знае какво си мисли автора, тя какво му е казала и т.н.
Два месеца са безумно малко време. Затова казвам, че е в кофи ситуация.

Е да де ама чак с бивши да излиза и то по партита , очевидно не гори от интерес .

# 40
  • София
  • Мнения: 35 098
Е, хайде, де, Иване! Не ставала за човек.
Кой знае какво си мисли автора, тя какво му е казала и т.н.
Два месеца са безумно малко време. Затова казвам, че е в кофи ситуация.

Е да де ама чак с бивши да излиза и то по партита , очевидно не гори от интерес .

И това му казах. Не е ясно и какво е заявил и той към нея, но това не я прави кофти човек.

# 41
  • София
  • Мнения: 28 565
В очите на балканише мачо я прави.

# 42
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не е връзка, ама и не й прави чест да баламосва друг човек. Или му казва, че не са във връзка и си продължава с другия, или, ако иска това да се превърне във връзка, променя нещо. Това, че нямала интерес, не е причина да седи на два стола.

# 43
  • Мнения: 7 945
Изненадай я в Събота на партито и ще стане ясно дали-или..People Dancer

# 44
  • Мнения: X
Не е връзка, ама и не й прави чест да баламосва друг човек. Или му казва, че не са във връзка и си продължава с другия, или, ако иска това да се превърне във връзка, променя нещо. Това, че нямала интерес, не е причина да седи на два стола.

Абсолютно съгласен. Ако наистина са в някаква връзка , си е подигравка това с човека. Та в този смисъл да, за мен не става такъв човек за връзка. Кажи си честно - нямам интерес , сори и това е. Какви са тези мишкувания - ама ще отида с бившия , пък ще спя после, пък не знам си какво. Все пак елементарно уважение дължиш на отсрещния, като имате някакви отношения.

Общи условия

Активация на акаунт