Нормално ли е такова контактуване с бившите?

  • 6 596
  • 165
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте, мъж съм на 35 и от два месеца имам връзка от разстояние с жена която още в началото ми заяви, че до съвсем скоро е имала сексуална връзка с мъж. С него са се били разбрали, че щом в живота на един от двамата се появи сериозен човек те прекъсват връзката си. Още в началото тя беше категорична към мен, че няма да спре да контактува с него защото той е много добър приятел и го приех за нещо нормално. Виждаме се един два пъти седмично, но с течение на времето това, че той всеки път й пише как си? Какво правиш? Започна да не ми е приятно. Знам, че са били заедно около 3 4 години, все си мисля,че е нормално да поддържаш някакъв контакт с бивш ако сте приключили връзката нормално и той наистина е добър човек, но всеки ден чатене ми идва в повече. Този уикенд трябваше да отидем някъде заедно, но разбрах, че в събота съм на работа и ще мога само в неделя да отидем някъде. Тя ми каза, че е поканена от бившия на коледно парти в събота и, че ще отиде с него а в неделя ще трябва да се наспи. Не съм от хората които забраняват и за това й казах да направи това което иска, е тайно се надявам, че няма да отиде а ще каже да сме заедно някъде. Не знам как ще реагирам ако тя отиде,но лично то чувствам като да ме пренебрегва и то заради бившия. Вие как мислите, нормално ли е това поведение, все си мисля, че един от двамата все още има чувства?

# 1
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 6 951
Хм, а жената с която имаш "връзка от разстояние", дали също е на мнение, че имате връзка? Според мен ако не ти е приятно, трябва да и кажеш. Може и двамата, и тя, и "бившия" да си имат още тръпка. Другия знае ли за теб, всъщност?

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 14:30 от Не се сърди, човече

# 2
  • Мнения: X
Не е нормално, направо ти се подиграва.

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 14:30 от Анонимен

# 3
  • Мнения: 30
Хм, а жената с която имаш "връзка от разстояние", дали също е на мнение, че имате връзка? Според мен ако не ти е приятно, трябва да и кажеш. Може и двамата, и тя, и "бившия" да си имат още тръпка. Другия знае ли за теб, всъщност?
Аз съм и казвал, че не ми е приятно, то си ми личи напоследък. Ами доколкото знам от нея,той знае за мен.

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 14:31 от Не се сърди, човече

# 4
  • Мнения: 11 558
Какво значи от разстояние- в различни градове ли сте с нея?
Бившия къде живее?

# 5
  • София
  • Мнения: 28 106
След като ти не можеш да излизаш в събота, тя защо трябва да си стои вкъщи?

# 6
  • София
  • Мнения: 34 929
Тя знае ли за връзката ви?
Два месеца са малко, в много кофти ситуация си.
Жената има интерес към теб, колкото да не заспи.

# 7
  • Мнения: 30
Какво значи от разстояние- в различни градове ли сте с нея?
Бившия къде живее?

Да в различни градове, бившият й живее в нейния град.

След като ти не можеш да излизаш в събота, тя защо трябва да си стои вкъщи?

Аз събота вечер мога да отида при нея.
А защо трябва да отиде с бившия, аз дори не й казах нищо.

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 14:31 от Не се сърди, човече

# 8
  • София
  • Мнения: 28 106
Ами възрастен човек е, не влюбена и загубена пубертетка, нормално е да има личен живот, приятели, планове, а не гравитира около твоите желания и планове.

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 14:39 от milenaka

# 9
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не е нормално. Обикновено в началото на връзката всеки се стреми да бъде повече време с другия. Това ако е привлечен и заинтересован. И да са се разделили с добри отношения, пак не е нормално всеки ден да чатят. Означава, че нещата съвсем не са приключили.

# 10
  • София
  • Мнения: 17 708
Разбира се, че не е нормално да си чатка всеки ден с бившия. Нито да обикаля по коледни партита с него.
Започни и ти да не й цепиш басма.

А, да- и няма да спи до късно, ще лудува до късно Joy

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 14:50 от The Catcher in the Rye

# 11
  • Мнения: 22 867
Ами не, не е нормално. Тя явно не е приключила със старата връзка. Не е нормално да имаш нова връзка и да продължаваш да поддържаш старата, та дори и за сметка на новата. Да не би т.нар. връзка да е само в твоята глава, а тя да си няма на понятие? На колко години сте, не знам защо си мисля, че на малко? Нещо не ми се връзва със зрели хора такова поведение.

# 12
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 113
Не е нормално. Даже съм сигурна, че ще бъде коледно парти с екстри, ако ме разбираш.
Очевидно дамата е с нисък морал и слаби ангели и би си направил услуга, ако я разкараш, вместо да стоиш в ролята на нощна лампа, или дори по- лошо- на изтривалка.

# 13
  • София
  • Мнения: 9 416
И аз мисля, че не е нормално да отиде с него. Нормално е да има някакви планове за съботния ден, но щом ти можеш да си с нея вечерта, то според мен ако има интерес към теб, би следвало да избере твоята компания във вечерните часове пред парти с бившия.
Сложи картите на масата открито. Кажи й как се чувстваш, какво си мислиш. Ако се нацупи и се фръцне, то по-добре за теб, че от рано си разбрал що за човек е.

# 14
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
При това поведение от нейна страна не е нужно да й казва как се чувства и какво си мисли. А да й каже да си помисли с кого смята да продължи.

Общи условия

Активация на акаунт