СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 11

  • 47 409
  • 739
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 612
Успех! Дано мине възможно най-леко.

# 556
  • Мнения: 5 468
Анелия, ЧХГ не е показателно за нищо при извънматочната бременност. Хормонът понякога расте добре, а друг път дори може да спадне малко и пак да се покачи. Така че на коя на колко ЧХГ са видели нещо или не са видели, не е показателно за абсолютно нищо. Това не е нормална бременност, така че няма правила при нея. В някои случаи наистина организмът сам отхвърля ембриона, но лекарите рядко рискуват да чакат дълго. И не е задължително да се види ембриона на ехограф, а чак при самата лапароскопска операция.

И да, не е задължително ембриона да е в тръбата. Това е само единия, най-често срещан вид извънматочна бременност.

# 557
  • Мнения: 12
Здравейте момичета. Какво мислите за този резултат? Теста е правен на един ден закъснение.

# 558
  • Мнения: 168
Здравейте момичета. Какво мислите за този резултат? Теста е правен на един ден закъснение.
Честитоо! След 48 паса пусни пак .🤗

# 559
  • Мнения: 12
Не беше в крайн сметка извънматочна бременност. Казаха че е настъпил спонтанен аборт. 😭Просто доисчистиха това което е останало.

# 560
  • Мнения: 168
Не беше в крайн сметка извънматочна бременност. Казаха че е настъпил спонтанен аборт. 😭Просто доисчистиха това което е останало.
Много съжалявам Sad Следя от доста време какво се случва ...

# 561
  • Мнения: 612
Е как не са го видели при тези високи стойности Disappointed Съжалявам, че така се случи. Стискай зъби и само напред Heart

# 562
  • Мнения: 12
На монитора се виждаше нещо съвсем малко но не знаеха какво е то. То всъщност е било едно малко недоразвито енмбрионче.

# 563
  • Мнения: 7 898
В крайна сметка направиха ли лапароскопия?
Съжалявам, че така ти се случи.

# 564
  • Мнения: 12
Да направиха лапароскопия. Утре ме изписват. Много малко ме боли корема след операцията. Нямам търпение да се прибера в къщи при 10 месечното ми бебенце за да мога да си го гушна и да намеря утеха в него.

# 565
  • Мнения: 5 468
Анелия, това е много по-добрият изход, отколкото извънматочна бременност. Успех и дано скоро да се похвалиш с успешна бременност.

# 566
  • Мнения: 476
Здревейте, след инжекция хориомон поставена вчера на 9-ти ден, днес чхг е 203.700. Как мислите, дали е положителен?

# 567
  • София
  • Мнения: 11 515
Положителен е.
Друг е въпросът - от какво Grinning

# 568
  • Мнения: 612
Каква е логиката да пускате чхг на 9ти ден и то след поставен Хориомон, предполагам от 5000 единици?
За мен резултата не е валиден. Трябва да се изчака да се изчисти Хориомона и тогава.

# 569
  • Варна
  • Мнения: 25 292
И аз така мисля... Не е достоверен този резултат.

Общи условия

Активация на акаунт