СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 11

  • 47 228
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 468
Тя явно не е наясно, че препаратът е с ЧХГ.

Loveparrots, трябва да изчакаш инжекцията да се изчисти от кръвта и тогава да направиш кръвен. Би трябвало лекарят ти да ти е обяснил.

# 571
  • Мнения: 475
Здравейте, както хориомона, така и изследването ми на тази дата бе назначено от лекар, нищо не правя на своя глава. Днес разговарях с него, благодаря Ви за отговорите.

# 572
  • Мнения: 130
Здравейте, вчера си направих кръвен тест и беше 9.16. А днес на 22 ден от цикъла се появи втора чертичка. Утре пак ще пусна кръвен. Ако нещо не беше наред нямаше да се види черта днес, нали? Притеснявам се, защото преди два месеца имах извънматочна бременност.

# 573
  • Варна
  • Мнения: 25 280
При извънматочна тестовете също са положителни... Не казвам, че е такава, пази Боже, но трябва стриктно проследяване, за да се отхвърли максимално бързо подобна възможност.

# 574
  • Мнения: 130
При извънматочна тестовете също са положителни... Не казвам, че е такава, пази Боже, но трябва стриктно проследяване, за да се отхвърли максимално бързо подобна възможност.
Да, знам. Вече съм наясно след като я преминах. Благодаря!

# 575
  • Мнения: 7 898
Защо си правиш тест толкова рано. Направен толкова рано не ти гарантира, че няма да ти дойде.

# 576
  • Мнения: 130
Защо си правиш тест толкова рано. Направен толкова рано не ти гарантира, че няма да ти дойде.
Гаранция няма в нищо! Ако овулацията ти  е била нормална или късна, теста ще покаже със закъснение! Така че с такава ранна овулация, която имах, съвсем нормално е да си направя тест сега. А за идването на цикъла - Божа работа! Аборт може да има и в началото и в средата и в края на бременността! Ние правим каквото трябва, но не можем да избягаме от "писалката", за съжаление!

# 577
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Ами точно затова няма как някой да ти отговори дали всичко е наред или не. Прегледът ще покаже, дотогава и тестовете да са по учебник пак нищо не се знае...

# 578
  • Мнения: 7 898
Тест на 20 ден е просто  и аз не знам как да го определя. После какво, ще трепериш до датата на която трябва да ти дойде ли? Втора черта не е гаранция за абсолютно нищо.

# 579
  • Мнения: 130
Ами точно затова няма как някой да ти отговори дали всичко е наред или не. Прегледът ще покаже, дотогава и тестовете да са по учебник пак нищо не се знае...
Писах, защото исках да споделя с някого и съвсем добронамерено някой да ми каже, че всичко ще бъде наред! Ясно е, че не сме лекари. Дано всичко е наред с всички нас и сме здрави! Все пак това е най-важното!

# 580
  • Мнения: 7 898
Как да ти кажем че всичко е наред? Дори лекар не може да ти го каже в такъв ранен  етап.

# 581
  • Мнения: 821
За съжаление момичетата са прави, няма как на този етап да знаем дали всичко ще бъде наред, понякога чхг се качва по учебник в началото и без видима причина почва да спада. Трябва да си изтрепериш треперенето, както всяка бременна, от преглед до преглед. Ужасно е, но няма начин. Иначе и аз на 20ти ден видях втората черта. Simple Smile Стискам палци всичко да бъде наред!

# 582
  • Мнения: 5 468
Здравейте, вчера си направих кръвен тест и беше 9.16. А днес на 22 ден от цикъла се появи втора чертичка. Утре пак ще пусна кръвен. Ако нещо не беше наред нямаше да се види черта днес, нали? Притеснявам се, защото преди два месеца имах извънматочна бременност.
Скрит текст:

Втората чертичка на теста означава, че ЧХГ е нараснало и вече е надминало стойност 25 единици в урината. Simple Smile Кръвният утре ще покаже повишението.

G.Savova, гаранция няма за нищо, но дори и да й дойде менструацията, е добре да знае, че е имало бременност. Wink Това е така, защото при повтарящи се биохимични бременности, се изисква консултация с лекар.    При проблемна предишна бременност, е съвсем нормално да иска да се изследва по-рано.

# 583
  • Мнения: 130
Здравейте, вчера си направих кръвен тест и беше 9.16. А днес на 22 ден от цикъла се появи втора чертичка. Утре пак ще пусна кръвен. Ако нещо не беше наред нямаше да се види черта днес, нали? Притеснявам се, защото преди два месеца имах извънматочна бременност.
Скрит текст:

Втората чертичка на теста означава, че ЧХГ е нараснало и вече е надминало стойност 25 единици в урината. Simple Smile Кръвният утре ще покаже повишението.

G.Savova, гаранция няма за нищо, но дори и да й дойде менструацията, е добре да знае, че е имало бременност. Wink Това е така, защото при повтарящи се биохимични бременности, се изисква консултация с лекар.    При проблемна предишна бременност, е съвсем нормално да иска да се изследва по-рано.
Много Ви благодаря!

# 584
  • Мнения: 956
Галатея, пораснало е чхг, защото на 9 нямаше да имаше втора черта.
Савова, добре е понякога да се въздържаш от негативни коментари.

Общи условия

Активация на акаунт