СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 11

  • 46 885
  • 739
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 64
Здравейте.Знаете ли кога започва да се отделя чхг при 5 дневен трансфер на 2 бластоциста!? Вчера беше трансфера и от одеве имам нещо като загряване леко и  долу болки. Казаха на 22-23 тест,но как ще издържа до тогава, кога най-рано мога да пусна чхг?
Моят тест при същите условия отчете на 8 ден от трансфера.  Стискам палци и успех!

# 691
  • Мнения: 207
Според мен, може да се пусне най-рано но 7ми ден след трансфера(като деня на трансфера се води нулев ден и броиш след него)

# 692
  • Мнения: 75
Благодаря,но не усещам абсолютно нищо, не знам дали има имплантация.

# 693
  • Мнения: 7 898
На този етап няма какво да усещаш.

# 694
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,

на 20.07 ми беше 1 ден от последния МЦ, на 2.08 направих инсеминация на естествен цикъл и на 13.08 кръвен тест с резулта ЧХГ - 0,3 /реф. 0-1/. На 19.08 трябва да ми дойде, според вас имам ли шанс още да не е станала имплантацията или по-скоро говорим за 100% отрицателен тест?  Имам болки в гъртите и придърпвания, които преди не съм усещала, но може и да е самовнушение. С мъжа ми опитваме от 4 години вече ...

# 695
  • Мнения: 75
Здрвеейте на всички.Рано ли е за тест, свеж ЕТ на 2 перфектни бластоциста на 11.08, прегнил 100MU/U сложен на 12.08 ,днес преди да сложа новия направих уринен имаше съвсем бледа чертичка,пуснах кръвен чхг и резултата е 5,20 mlU/ml, възможно ли е да е имплантация а не от тъпия Прегнил, акушерката каза че само на следващия ден вдигал кръвния с 2-3 единици,а днес 2 дни след това е 5,20 преди да си бия инжекция. Има ли според вас шанс за бременност?

# 696
  • Мнения: 612
Страшно рано е. Няма как Прегнила да е сложен на 12ти  и днес(сигурно сутринта сте пуснала чхг) да се е изчистил. Напълно разбирам нетърпението ви, но за мен това е абсолютно безумие. Преди 3 дена е бил трансфера? Dizzy Face

# 697
  • Мнения: 475
Здравейте, след абразио в 8 г.с, днес 10-ти ден чхг е 71.480. За колко време се разпада в организма?

# 698
  • Мнения: 7 898
5 дена, 4 часа, 34 минути и 5 секунди Simple Smile
Никой не може да ти каже. Все някога ще падне и при всеки е различно.

# 699
  • Мнения: 75
А знаете ли след трансфер на 2 идеални 5 дневни бластоциста кога почва да се отделя чхг в кръвта? В момента на имплантациятя или когато е приключила? Щото четах че на 2 ден ембриона се излюпва,на 3 ден ембриона се прикрепя към стената на матката и до 5 ден имплантацията е приключила? Благодаря ви

# 700
  • Мнения: 7 898
Отговора е над твоя пост Simple Smile

# 701
  • Мнения: 75
Другата сряда,8 ден от трансфера ще направя тест,само не знам защо този Прегнил 100 го бия ,само да ме заблуждава и да бърка резултатите.

# 702
  • Мнения: 260
Другата сряда,8 ден от трансфера ще направя тест,само не знам защо този Прегнил 100 го бия ,само да ме заблуждава и да бърка резултатите.
Прегнилът в такава дозировка не се отразява съществено на резултата. Аз също биех прегнил през ден, но изчаках малко повече и направих тест на 10 ден и изкара стойност 203. Съветът ми е да изчакате поне до 10 ден и тогава да правите тест, за да е категоричен резултатът. На осми ден при положителен тест, ако изкара малка стойност, ще се чудите дали е заради прегнила или дали пък има някакъв проблем. Не случайно от клиниката препоръчват тест да се прави на 12 ти ден от трансфер (предполагам, че също сте в Надежда, тъй като те прилагат такава терапия след трансфер, като редуват прегнила със Зарзио). А защо да се бие прегнила (или друго лекарство) най-добре преценява лекарят. Слушайте лекаря и не спирайте самоволно лекарства и инжекции Wink

# 703
  • Мнения: 5 468
Здравейте, след абразио в 8 г.с, днес 10-ти ден чхг е 71.480. За колко време се разпада в организма?

Изчиства се средно за около 2-3 седмици.

Здравейте момичета,

на 20.07 ми беше 1 ден от последния МЦ, на 2.08 направих инсеминация на естествен цикъл и на 13.08 кръвен тест с резулта ЧХГ - 0,3 /реф. 0-1/. На 19.08 трябва да ми дойде, според вас имам ли шанс още да не е станала имплантацията или по-скоро говорим за 100% отрицателен тест?  Имам болки в гъртите и придърпвания, които преди не съм усещала, но може и да е самовнушение. С мъжа ми опитваме от 4 години вече ...

11 дни след О би трябвало вече да има повишение на ЧХГ, ако има бременност. Но по правило имплантацията може да настъпи до 12ти ден, така че има някакъв шанс все още, но доста малък.

# 704
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте.Знаете ли кога започва да се отделя чхг при 5 дневен трансфер на 2 бластоциста!? Вчера беше трансфера и от одеве имам нещо като загряване леко и  долу болки. Казаха на 22-23 тест,но как ще издържа до тогава, кога най-рано мога да пусна чхг?

Аз съм със същия казус- 2 бр петдневни- на 4 ден ЧХГ ми беше 3,60 на 6- 14... аз също не издържах... при трансфер според мен времето за имплантация е доста по кратко от редовното🙂 забременяване! Та те ти го слагат направо върху лигавицата на матката! Пожелавам ти успех!!

Общи условия

Активация на акаунт