СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 11

  • 45 580
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 408
Здравейте. Нормално ли е на 4-5 дни закъснение чхг да е 1800? Странното е, че 2 дни преди да ми дойде, втората чертичка беше наситена.. Явно закъснението е повече.
Притеснявам се за разни тумори, моларни бременности... Близнаци?! Благодаря за помощта!

Значи, няма морални бременности. Всички са неморални Grinning
Сладка грешка се е получила.
Иначе, за да е показателно това ЧХГ трябва да се проследи пак след 48 часà.

ПС - Извинявам се, прочела съм морални. Дали е редактирано докато цитирам, или пък съм се объркала на момента, не знам.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 17:50 от miamim

# 46
  • Мнения: 243
Здравейте, момичета!
На 03.01 пуснах ЧХГ точно ден преди закъснение и ми излезе 293 стойност, а днес 3 дни по-късно е 667. Дали е ОК според вас?
Благодаря предварително!

# 47
  • Мнения: 93
Здравейте момичета
Днес ми е 8 ден след трансфер и вече не издържах и си направих кръвен тест който е със стойности 10.91mIU/ml дали всичко е нормално трансфера ми беше на 30.12

# 48
  • Мнения: 4
Здравейте дами,да попитам и аз ,чхг на 2.01 -53, днес 150, а док твърди ,че е видял точица .Въдможно ли е?

# 49
  • София
  • Мнения: 11 408
Ако е някаква друга точица...
Иначе - не.

# 50
  • Мнения: 5 468
Здравейте момичета
Днес ми е 8 ден след трансфер и вече не издържах и си направих кръвен тест който е със стойности 10.91mIU/ml дали всичко е нормално трансфера ми беше на 30.12
Положителен е, но ако са ти слагали препарати с ЧХГ, може да е от тях остатъчно. Повтори след 48-72 часа.

Здравейте. Нормално ли е на 4-5 дни закъснение чхг да е 1800? Странното е, че 2 дни преди да ми дойде, втората чертичка беше наситена.. Явно закъснението е повече.
Притеснявам се за разни тумори, моларни бременности... Близнаци?! Благодаря за помощта!

Стойност 1800 на няколко дни закъснение сама по себе си не говори за никакъв проблем и дори не е толкова висока. Напълно възможно да си била с по-ранна овулация. Да, при двуплодната бременност ЧХГ може да расте по-бързо, но от едно единствено изследване няма как да разбереш дали расте бързо или просто О е била по-рано.

Моларната бременност не е с бързорастящо, а с екстремно растящо ЧХГ, напр. стойност 50 000 и нагоре на няколко дни закъснение. Така че е абсурдно на няколко дни закъснение и стойност 1800 да се мисли изобщо за това.

# 51
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета! Имам едно питане, понеже ми закъснява с 15 дена. Цикълът си е горе долу редовен, 2 пъти в годината се случва да ми закъснява с ден два,но общо взето си е редовен. На 7 ден от закъснението пуснах кръвен тест като резултата беше 0.10 mui/ml. Днес на 15 ден отново пуснах в същата лаборатория и пак излезе 0.10 mui/ml. Знам че е оррицателен, но въпроса ми е възможно ли е и два пъти да излезе един и същ резултат. Извинявам се за глупавия въпрос,но съм малко невежа.

# 52
  • Мнения: X
Може- най-вероятно резултата е <0,10. Знака отпред също е важен.

# 53
  • Мнения: 5 468
И отиди на лекар за да се открие причината за закъснението.

# 54
  • Мнения: 261
Момичета днес 9ти ден след трансфер 92.20 mIU/ml, как ви се струва?
Върнахме 2  ембриона на ден 5.

# 55
  • Мнения: X
Честито! Хубава е стойността!

# 56
  • Мнения: 38
И отиди на лекар за да се открие причината за закъснението.

Ходих, оказа се киста Sad и започвам лечение с Дуфастон, ще видим дано се спука. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 20
Здравейте! Днес се наложи да си пусна изследвания за кръв и урина и реших да си платя и за ЧХГ. Понеже този месец за първи път не се пазим и бебеправим, ми беше интересно да видя дали се е случило нещо. По принцип трябва да ми дойде в понеделник, има време, но нали знаете какво е нетърпението.. Така де, днес е 10ти ден от овулацията и теста показа <1.2. Знам, че това е отрицателен резултат, но има ли вероятност още да е рано и да не е отчело, дали може да се покачи до над 5 за ден, два?

# 58
  • София
  • Мнения: 11 408
Има вероятност да е рано, да. Ще се покачи ако има бременност.

# 59
  • Мнения: 20
Благодаря, ще се надявам до последно😊

Общи условия

Активация на акаунт