СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 11

  • 47 056
  • 739
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 126
Белисима, стискам палци!
Според мен има голям шанс да си се изчистила щом кървенето спира.
При мен беше така и на прегледа АГ видя, че цервикалния канал е напълно затворен, а матката чиста. Ако не се лъжа, беше 2-3 дена след аборта това.

Дано, благодаря ти за подкрепата🙏🙂

# 616
  • Мнения: 131
Здравейте момичета, в събота 12 дни след О. пуснах чхг 140.5 и днес 48 чася по късно е 379.4 всичко изглежда наред за сега нали?

# 617
  • Мнения: 5 468
Здравейте момичета, в събота 12 дни след О. пуснах чхг 140.5 и днес 48 чася по късно е 379.4 всичко изглежда наред за сега нали?

Да, съвсем нормално расте.

# 618
  • Мнения: 358
Здравейте, имам питане относно ЧХГ.
7 ден ми е след трансфер на 2бр 3дневни ембриона, днес бях на контролен преглед поради опасения от усукване на десен яйчник.
Пуснаха ми кръвен тест и отчете 2.9 (имам поставян овитрел на 26.06 ако това има значение) не е ли рано изобщо да има отражение? Док каза да изчакам до 14 ден и да пускам пак. Но на мен сякаш всякакви надежди ми се изпариха 😢

# 619
  • Мнения: 7 898
Зависи какви са референтните стойности на лаболаторията, но като цяло това е отрицателен резултат, обаче все още е рано така че не се знае.

# 620
  • Мнения: 358
Зависи какви са референтните стойности на лаболаторията, но като цяло това е отрицателен резултат, обаче все още е рано така че не се знае.
Спрямо референтните стойности на лабораторията си е отрицателен от всякъде.....
Чудя се защо ме накараха да го пусна сега и дали има все още шанс някое Е да се е закрепило и от утре да започне да се повишава....
Разсъждавям си на глас, извинете ме!

# 621
  • Мнения: 7 690
Все още има време да отчете положителен, не губи надежда. Виж пак на 14ти ден. Първи трансфер ли ти е?
Пожелавам ти успех!

# 622
  • Мнения: 358
Все още има време да отчете положителен, не губи надежда. Виж пак на 14ти ден. Първи трансфер ли ти е?
Пожелавам ти успех!
Благодаря ти, Антигона! 🤗
Първи трансфер ми е да. Преди това имам една неуспешна инсеминация и две пункции без да стигаме до оплодени Я.

# 623
  • Мнения: 7 690
Дано това ти е последен (и успешен) опит 🤗

# 624
  • Мнения: 7 898
Още е рано, така че не отписвай този опит.

# 625
  • София
  • Мнения: 27
Привет, момичета.. прескачам от тема в тема, но може би ще намеря тук отговора, който търся. 12 ден след ЗЕТ на два - 5 дневни ембриона.
На 4 ден ЧХГ 3,90
На 6 ден ЧХГ 44,9
На 8 ден ЧХГ 124
На 12 ден ЧХГ 908
?!? Не се ли удвоява прекалено бързо?
Има ли вероятност да са се имплантирали и двечките?!?
Как мислите?

# 626
  • Мнения: 7 898
Всичко е възможно, но няма как да знаем. Като отидеш в 6 седмица на ултразвук и ще ти кажат, колко са се хванали.
Сега като се сетя при мен на същия ден беше над 2000, но само един ембрион.

# 627
  • Мнения: 5 468
InnaEva, няма как да се прецени само по ЧХГ, тъй като е възможно и при едноплодна бременност да има бързорастящи стойности. Възможно е да са и двете, възможно е и да е само едно. Стискам палци!

# 628
  • Варна
  • Мнения: 147
Здравейте, момичета! Радвам се, че и аз вече мога да пиша в тази тема. Flowers Four Leaf Clover

Днес ми е 8 ден след трансфер на едно 5 дневно ембрионче Blue Heart Сутринта на пикливия тест имаше лека бледа черта. Сега ми излезе и кръвния резултат: 67,72. Как ви се струва, нормален ли е за 8 ден?

# 629
  • Мнения: 56
Здравейте, писах в темата за тестовете, но съм толкова объркана, че имам нужда от още мнения. Сутринта имах мнооого бледа втора черта, това ми е трети ден закъснение след доказана О с тест на 26.06, очаквана М на 10.07. Т.е 16-17 дни след О. Това е втори цикъл след мисед в 8-ма седмица.
Толкова много искаме бебче, че като видях неясната втора черта- реших да направя и кръвен тест. Резултата е 23.6, което отново е неясно, а трябва да съм в 4 с. + 4-5 дни. Cry
Под 5- няма Б, над 25- има според данни от форума.

Как мислите, има ли надежда? Много ме е страх, че се повтаря отново неуспешна Б. В сряда ще направя отново кръвен, но дотогава...

Общи условия

Активация на акаунт