СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 11

  • 45 566
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 168
Здравейте, писах в темата за тестовете, но съм толкова объркана, че имам нужда от още мнения. Сутринта имах мнооого бледа втора черта, това ми е трети ден закъснение след доказана О с тест на 26.06, очаквана М на 10.07. Т.е 16-17 дни след О. Това е втори цикъл след мисед в 8-ма седмица.
Толкова много искаме бебче, че като видях неясната втора черта- реших да направя и кръвен тест. Резултата е 23.6, което отново е неясно, а трябва да съм в 4 с. + 4-5 дни. Cry
Под 5- няма Б, над 25- има според данни от форума.

Как мислите, има ли надежда? Много ме е страх, че се повтаря отново неуспешна Б. В сряда ще направя отново кръвен, но дотогава...
Здравейй , нищо ли не пише на листа,който са ти дали? При мен беше "до 1-отрицателен",но при някои е до 5 .

# 631
  • Мнения: 56
Здравей, до 1 е отрицателен според референтните стойности.  Аз по- скоро се притеснявам, че са много ниски стойностите- като гледам момичетата- стотици, хиляди дори... А е 17 ден след овулация... Не смея да се зарадвам...

# 632
  • Мнения: 14
13 ден след овулация , теста отрицателен ли е? Благодаря .

# 633
  • Мнения: 5 468
Здравейте, писах в темата за тестовете, но съм толкова объркана, че имам нужда от още мнения. Сутринта имах мнооого бледа втора черта, това ми е трети ден закъснение след доказана О с тест на 26.06, очаквана М на 10.07. Т.е 16-17 дни след О. Това е втори цикъл след мисед в 8-ма седмица.
Толкова много искаме бебче, че като видях неясната втора черта- реших да направя и кръвен тест. Резултата е 23.6, което отново е неясно, а трябва да съм в 4 с. + 4-5 дни. Cry
Под 5- няма Б, над 25- има според данни от форума.

Как мислите, има ли надежда? Много ме е страх, че се повтаря отново неуспешна Б. В сряда ще направя отново кръвен, но дотогава...
Резултатът е нисък за 17 дни след О. Повтори за всеки случай след 48 часа.

13 ден след овулация , теста отрицателен ли е? Благодаря .
Скрит текст:

Да,отрицателен е.

# 634
  • Благоевград
  • Мнения: 92
Здравейте, момичета! Радвам се, че и аз вече мога да пиша в тази тема. Flowers Four Leaf Clover

Днес ми е 8 ден след трансфер на едно 5 дневно ембрионче Blue Heart Сутринта на пикливия тест имаше лека бледа черта. Сега ми излезе и кръвния резултат: 67,72. Как ви се струва, нормален ли е за 8 ден?

Здравейте. При мен резултатът на 9-ти ден след трансфер на 1 петдневен беше 33. След няколко дни става на 1 годинка. Според мен е супер, но го повтори след 48 часа и ако се е удвоил направо на преглед след 10 дни. Успех ☺️

# 635
  • Мнения: 1 793
Някой правил ли е тест седмица преди датата на М?
Стойността е 0,19 тоест отрицателен.
Чудехме се дали не е прекеланл рано, но реално е било точно на 3 седмица от последна М.  ?
Стойностите ги видях 3 седмица 5-50 , но все пак да попитаме .

# 636
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Някой правил ли е тест седмица преди датата на М?
Стойността е 0,19 тоест отрицателен.
Чудехме се дали не е прекеланл рано, но реално е било точно на 3 седмица от последна М.  ?
Стойностите ги видях 3 седмица 5-50 , но все пак да попитаме .
Някой правил ли е тест седмица преди датата на М?
Стойността е 0,19 тоест отрицателен.
Чудехме се дали не е прекеланл рано, но реално е било точно на 3 седмица от последна М.  ?
Стойностите ги видях 3 седмица 5-50 , но все пак да попитаме .
Рано е. Ако има нещо сега тепърва се имплантира и ЧХГ ще започне да расте.

# 637
  • Мнения: 643
На 10.07 ЧХГ2096, на 14.07 7413. Между тестовете има 100 часа, защото не са правени по едно и също време. Последния е на 10дневно закъснение. Гърдите спряха да ме болят и някакви болки се появяват от време на време. Почвам да се притеснявам, предвид предната БХ. Знам, че при по-високи стойности отнема малко повече време за удвояване, но не знам при какви?

# 638
  • Мнения: 1 484
При този резултат трябва да се види на ехограф.

# 639
  • Мнения: 168
На 10.07 ЧХГ2096, на 14.07 7413. Между тестовете има 100 часа, защото не са правени по едно и също време. Последния е на 10дневно закъснение. Гърдите спряха да ме болят и някакви болки се появяват от време на време. Почвам да се притеснявам, предвид предната БХ. Знам, че при по-високи стойности отнема малко повече време за удвояване, но не знам при какви?

Не се притеснявай...На мен също на моменти някои от симптомите ми спират.Това не е задължително да е нещо лошо , спокойно ♥️

# 640
  • Мнения: 19
Здравейте вчера бях на доктор видя се плоден Сак но не видя ембриона каза че съм 5 6 та г.с нивата на чхг са ми 9241 някой имал ли е подобен случай каза ми след 1 седмица пак да отида но го мисля..

# 641
  • Мнения: 3
Здравейте!
Моля за мнението ви. ПМЦ на 15 юни, цикълът ми е на 27-28 дни. На 17.07 - стойност на ЧХГ 39.01, след това на 20.07 - 194.5 и на 22.07 - 450. Докторката видя сакчето, но нищо не каза. Според вас как е ЧХГ-то. Много се притеснявам, просто е цяло чудо че съм забременяла естествено, след като за 3 години обиколихме страната и навсякъде ни обясняваха, че "нашата работа никога няма да стане".

# 642
  • Мнения: 471
Супер е ЧХГ то, според мен. Сега е ред да се види ембрионче в сака, после сърчице и така нататък Simple Smile)) Щастлива и лека бременност желая

# 643
  • Мнения: 546
Здравейте! Последната ми менструация беше на 16.06. В петък пуснах ЧХГ. Нормална ли е стойността му? Благодаря!

# 644
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Здравейте! Последната ми менструация беше на 16.06. В петък пуснах ЧХГ. Нормална ли е стойността му? Благодаря!
Стойността сама по себе си говори единствено, че има бременност, но кажи колко ти е дълъг цикъла и кой ден от закъснението ти е. Така може да се гадае само дали е ОК или не.

Общи условия

Активация на акаунт