Благоевград!Къде сте?

  • 12 077
  • 192
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
 smile3525 Здравейте! Много ви моля за съдействие-сестра ми живее в Благоевград и е с близнаци-на 6 месеца-търсим си спешно добър педиатър. Благодаря !!! Joy

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 18:19 от зайка

# 16
  • Мнения: 78
Чула съм за др. Тони Николова , че е доста добър педиатър. Кабинетът и се намира на първия етаж в стоматологията . Аз съм водила моето дете при др . Костадинова , която има кабинет в поликлиниката .

# 17
  • Мнения: 11 607
Аз съм много доволна от д-р Бекярова. Нямала съм никакви проблеми с нея - вече 7-ма година. Ако има все пак кандидатки за среща на мамите от Благоевград - обадете се!

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Къде се изгубихте,наистина никакви ви няма/не че и аз съм се разписала де Embarassed/Скоро пак ще си идваме към Благоевград,ама вие все не можете да се организирате за среща,я малко по-сериозно Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 11 607
Къде се изгубихте,наистина никакви ви няма/не че и аз съм се разписала де Embarassed/Скоро пак ще си идваме към Благоевград,ама вие все не можете да се организирате за среща,я малко по-сериозно Rolling Eyes

Ако искаш на лични - ще ти напиша тел. за връзка с мен и ще се видим . Няма проблем!

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ще се радвам да се видим,че за сега май само с tammy си организираме срещи?А има ли къде да поиграят децата в лошо време?

# 21
  • Мнения: 11 607
А има ли къде да поиграят децата в лошо време?

За съжаление не! То и в хубаво време няма, какво остава за лошо .... Въпреки,че би опитала с Лозата в кв. Еленово!

# 22
  • Мнения: 105
da_bo това намерение за кога по-то4но е? да може и аз да си координирам "пътуването" при мама Hug

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
da_bo това намерение за кога по-то4но е? да може и аз да си координирам "пътуването" при мама Hug

Вероятно за след две седмици,че сега тук стягаме едно изложение и ми пуши от всякъде.Ама не се притеснявай ние на бързо ще ви организираме,нямаш грижи,ще пратя Борко ако трябва от вас да ви вземе Laughing.Пък и може из центъра да се видим,че то май децата няма кой-знае какво да правят в квартала. Hug

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
.... Въпреки,че би опитала с Лозата в кв. Еленово!


Ходихме там веднъж,детския кът е малък,събраха се ужасно много деца и беше лудница.Родителитр пушат много #Crazy и всеки път ,когато някое детенце отвори вратата за да отиде при мама вътре/при децата/нахлува смрад  Sad.Не останах особенно очарована.

# 25
  • Мнения: 105
Ми по центъра я!
Не че не ми се гостува на мама особено с двата болни звера Sick

# 26
  • Мнения: 164
Да вдигна темата ,че едвам я намерих Embarassed аа и da_bo ще идва в родния Благоевград събота и неделя  Wink

# 27
здравейте и от мен,гледам, че отдавна няма мнение тук, но ще се радвам да се запозная с някой от града

# 28
  • Мнения: 11 607
здравейте и от мен,гледам, че отдавна няма мнение тук, но ще се радвам да се запозная с някой от града

А ти от града ли си? Или ще гостуваш?

# 29
  • Мнения: 1 942
Момичета ИЗДИРВАМЕ Емилиян. Моля ви погледнете снимките, дали не сте го виждали някъде?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140192.new#new

Общи условия

Активация на акаунт