ИЗДИРВА СЕ ТОВА МОМЧЕ - МОЛЯ ПОГЛЕДНЕТЕ!

  • 48 017
  • 359
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 942
Безследно изчезнали - статия в чудеса.нет, където пак се говори за Емо.

# 346
  • Мнения: 304
Пролетта изчезна моя близка. Нейни роднини две седмици след изчезването й ходиха при частни дедективи. Те казаха, че при такива случаи трябва да се задействат нещата с издирването най-късно 24 часа след изчезването.
Моля се за момчето да е живо и здраво Praynig

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 15:51 от master333

# 347
  • Мнения: 577
Оффф мъката огромна.И аз имам познат на,който синът му изчезна........нито следа,нито обаждане.Нищоооо вече 20 години.А излезна да пие кафе с приятел.Надежда на народното танцово изкуство...

# 348
  • Мнения: 1 942
Пролетта изчезна моя близка. ..

А какво стана по случая на твоята близка?

# 349
  • Мнения: 304
Пролетта изчезна моя близка. ..

А какво стана по случая на твоята близка?
Намериха я на 10 км. от дома й след 2 седмици, за съжаление мъртва. Още не мога да го преживея особено ми е тежко сега около коледа. Дори и не се разбра от какво е починала, насилие не е упражнено.
Зная как се чувстват близките на момчето като е в неизвестност повече от две години. Обиколихме 10 врачки и всички ни казаха, че ще се върне но уви. Все с надежда живеехме, но живота е коварен.

# 350
  • Мнения: 1 942
master333, съжалявам за твоята близка. Мир на душата и  Cry

# 351
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Мастер333, Жужи  Cry И аз писах и по-рано, че изчезна преди ... сигурно ще станат вече две години близък приятел на брат ми ... хубаво, умно момче, на 20 години, единствено дете, майка му е сама ... съсипа се жената, детективи, телевизия ... и нищо  Praynig още като се сетя и потръпвам ... Къде потъват тия хора ... Може някой да ги е бутнал с кола - ако нямаш съвест да го закараш в болницата, поне го остави на пътя, да го намери някой друг да му помогне ... за органи ли ги отвличат, как ги избират  Shocked кошмар

# 352
  • Мнения: 1 942
И аз мисля, че за донорство малко няма как да стане. Ей тъй като те гледат решават че си А+ ...

# 353
  • Мнения: 23
Някой пита дали момчето няма мобилен телефон /посредством него да намерят приблизително къде е/ - не няма. Майка му е звънила на всички телефонни номера, които са намерили в квартирата. Един от тях е се е "държал" странно. Никой не е вдигал, а се включвало гласово съобщение "Изпратете СМС". Звънили са многократно от различни телефони с надеждата накрая някой да вдигне. Последно са изпратили СМС от мобилния телефон на роднина и странното е, че отговора са получили на телефона на майката на момчето /различен от този, от който са изпратили запитването/. Отговора е бил, че не познава Емилиян.  Полицията е казала, че Глобул няма да даде информация кой е собственика на телефона.


Силно се надявам и се моля да се намери момчето.  Praynig
Пробвали ли сте пак да звъните на този номер? Ако наистина става въпрос за дилъри ме съмнява този тел. да е с договор, на сметка. Най-вероятно е на ваучер, за да не може да бъде открит.  Thinking
Но ако все пак е на сметка, с връзка в Глобул може да се разбере на кой е или на кой е бил съответно.. Не ви трябва полиция за да проверите.
Силвето, ако можеш вземи номера, ще се опитам да помогна поне с това /ако не сте пробвали вече де/. Ако можеш, прати ми го на лични.

# 354
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
от няколко дни съобщават за още едно изчезнало момче  Confused
не мога да си го представя, не мога да го разбера, не знам и какво да мисля...

# 355
# 356
  • Мнения: 419
ИЗДИРВА СЕ

Емилиян Стефанов Ангелов, 19 годишен, студент – психология, 2 курс. Висок около 170 см., кестеняв, слаб.
В неизвестност е от 11.Юли. 2006г.
Тази година се дипломира випускът на Емилиян и всеки от колегите му  ще поеме по своя път  Confused. Надявам се, да се случи чудо, и той да намери пътя към дома  Praynig.

# 357
  • Мнения: 1
А някаква информация от полицията има ли,в смисъл да са засичали някой,който прилича на него някъде , да е разговарял с приятели , малко вероятно , но да е напуснал Бг , или полицията изобщо не се занимава с този случай?!
Дано да се намери момчето,да е живо и здраво ...

# 358
  • Мнения: 1 224
Как изчезват хора , не знам.. Sad

# 359
  • София, България
  • Мнения: 2 222
 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт