Търся любов

  • 1 325
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, дами

Не съм много на "ти" със зодиите, но напоследък в тях виждам истина.
Родена съм през ноември и съм скорпион. Коя зодия мислите би била подходяща за мен? Търся си дългосрочна и страстна връзка.

Благодаря и весели празници! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 12 603
Рак и Риби са останалите водни знаци в зодиака, които имат сходна чувствителност и емоционална нагласа, както Скорпион.
Все пак рожденият хороскоп има множество компоненти и само зодиакалният знак не е достатъчен, за да се предположи доколко двама души ще си паснат.

# 2
  • Мнения: 2 228
Водна или земна зодия.

# 3
  • Мнения: 12
За този въпрос, ви е необходимо да знаете не зодия та си, а в какви знаци са Луната и Асцендентът Ви. Луната отговаря за Любовта в живота ни и нашия истински характер, дори това, с което идваме като "багаж" от миналите си животи. Слънцето (това, което наричаме наша зодия) е това, което се стремим да бъдем и е пожелателно да станем, а Асцендентът отговаря за професионалния ни път и образът ни такъв, какъвто е пред хората. За избор на партньор, се гледат всички аспекти и се изготвят синастрии. Но се съсредоточете на първо време към луната и асцендент си.

# 4
  • Мнения: 45
Мога ли сама да си разбера Луната си,искам да разбера каква може би съм била в минал живот?

Последна редакция: пт, 20 дек 2019, 02:27 от djeki9

# 5
  • Мнения: 1 271
Всички Я търсим, но тя ни намира Grinning     
        http://www.grreporter.info/Kakvo_spored_Slnceto_predstoi_da_prez … a_si/15693?page=2

Общи условия

Активация на акаунт