Случвало ли ви се е мъж да ви обяснява "женски" работи?

  • 2 597
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Да, така е. Не е Кавен Ирадис - вече е КАвен Орбико, но е пак в тая сфера. Пак с обучения, напълнени чашки с вода за опити коя колко попива и др. И дори слагане на памперси за възрастни!!!

Тези демонстрации с чашките с вода дистрибуторите ги правят после в магазините и суперите пред публика. Joy


Да, и там кръвта винаги е синя, нали Mr. Green

Не зная, но се сетих за един образ  Crazy от екипа на мъжа ми, който направил подобна демонстрация в един магазин.Било адска жега, поискал по-голяма чаша с вода, провел си там урока и докато жените наблюдавали с интерес и се пулели той си допил водата от същата чаша. Joy А те станали още по-така  Shocked , защото очевидно са си представяли течността в оригинален цвят и консистенция. Joy

# 16
  • Мнения: 495
аз ще кажа браво на такива мъже smile3501 newsm62

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На мене при всяка покупка на нов уред ми се обяснява в къщи как се ползва защото много мразя да чета обяснителните книжки и ги давам директно на любимия.

# 18
  • Мнения: 1 006
аз ще кажа браво на такива мъже smile3501 newsm62

И аз ще кажа браво, защото мъжа ми тогава беше завеждащ отделение превързочни материали, прах за пране, белина, сапуни, пасти за зъби, шампоани, балсами за коса и кво ли още не... ooooh! И веднъж някъде нямаха стотинки, з ада ми върнат ресто и аз поисках някакъв там сапун.И мъжО...като гУ видЕ !  Shocked ОбразувАх му амок почти.Все едно крокодил намери в банята - как може чужд продукт, не на фирмата, в която работи да намери място в НАШАТА баня ?!? Така им бяха промили мозъците, че когато мъжа ми влезеше нейде в чужда баня оглеждаше продуктите на домакините и после глей кво става - агитация до умирация.Или пък в суперите проверяваше дали продуктите им са подредени правилно - по гами, модели и не знам кво си още. hahaha

# 19
  • Мнения: 150
Хм, и мъжът бил човек...
Досадникът е тук и смята да ви представи една табличка на славянските езици:
южнославянски езици
български: мъж (замества се и с човек, занапред ще слагам съответната дума в скоби)
сръбски, хърватски, босненски (ако все пак го признаят за език): муж/muž (човек/čovek)
словенски: muž (človek)
западнославянски езици
чешки: muž (čovek)
словашки: muž (čovek)
полски: muž (čovek)
горно-лужишки: muž (čovek)
долно-лужишки: muž (čovek)
източнославянски езици
руски: мужчина (человек)
украински: мужчина (человек)
белоруски: мужчина (человек)

Докато във всички сродни нам езици жена си е винаги жена, и не се замества с човек, уви.
жена (женщина)/žena

Простете, ако постът ми ви се е сторил прекалено мачистки, просто исках да блесна с филологическите си познания и да ви съобщя, че че човешкия род се нуждае от мъже и жени, все едно дали ви се иска...

А освен това смятам, че съм капацитет и по женските... как да ги нарека... работи (?). Готвя, чистя и пера. ШЪТЪМ/ШЕТАМ (знаете ли я тази дума?)

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
............................
А освен това смятам, че съм капацитет и по женските... как да ги нарека... работи (?). Готвя, чистя и пера. ШЪТЪМ/ШЕТАМ (знаете ли я тази дума?)
Знаем думата ФОРУМСТВАМ Simple Smile

# 21
  • Мнения: 183
Та кой беше бутона, дет като го натиснеш, иде модератор ?

# 22
  • Мнения: 183
като гледам поста на досадника,
бая брояч ще му трябва докат падне некой сутиен
Споко Стояне, и от юрийския период да броеше, пак щеше да чакаш

# 23
  • Мнения: 150
Юра, юрски...
Юрийски период не знам какво означава.
Бутон за модератор също не знам какво е, но знам за какво служи бутон "Редактирай". Използва се включително и за това да не се пишат два последователни поста. Освен това ми се наби в очите знакчето за мъжки пол... Дали не е някоя прикрита жена с фалически комплекс?

# 24
  • Мнения: 2 220
Ох, имахме такъв приятел. Като ни идваше на гости постоянно си говореше  мен - за готвене, дрехи, козметика и въобще всичко женско. Мъжа ми се пробваше да го заговаря на други теми, но уви. С мен човекът си беше в стихията. От всичко разбираше, хоби му беше готвенето и разсаждането на цветя и за всичко си имаше мнение. Беше ми страшно смешен. Стигаше чак до там, че да иска той да готви  hahaha (в нас!) и да си приготвя сам салатата от домати и краставици, защото си я правел по специален начин.  hahaha Пак ми става смешно като се сетя. Но на моменти тогава ми беше много досадно...

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
като гледам поста на досадника,
бая брояч ще му трябва докат падне некой сутиен
Споко Стояне, и от юрийския период да броеше, пак щеше да чакаш

Абе вие момчета...не се ли обичате?

# 26
  • Мнения: 191
Никога не съм срещала и не съм общувала с такъв мъж и дано не срещам ,че много ще ме изнерви.Всяка жаба да си знае гьола!!!Не че имам нещо против мъж да се меси в женски теми ,но не мисля ,че ще ми хареса-особенно ако е някоя ''компетенция'' smile3515

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз държа Алекс1 или някой друг добър човек да ме светне как да преценя сутиена си- знам само, че обиколката ми е точно 100, но скоро ме сюрпризира една приятелка, че не се мели както аз си я меря....а под гърдите...
А пък от чашки нямам никакво понятие......
Ми от скоро нося сутиени, кво да правя...  Crazy Confused

# 28
  • Мнения: 7 263
Да и не виждам нищо лошо  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Най-смехотворната случка от този род обаче беше преди около 3 години като се преместих в нов отдел - колегите там младииии, младиии, кой от кой по-невръстни и за разлика от предишния ми отдел имаше и мъже  Wink Party Party.
Та жалвам се аз една сутрин на една колежка, че нещо не ми е станал снощи един сладкиш, при което колегата юноша бледен разбираш ли най-отговорно заявява - ами това е защото не си сложела достатъчно брашно и не си пекла на 200 градуса.
Направо ми събра очите - реших че е нацели без да иска /защото и аз вече се досещах каква е причината/ - ама не  #Crazy #Crazy - колежките потвърдиха че младежа и готвел да му се ненадяваш. hahaha hahaha hahaha.
Такива ми ти работи се случват.

# 29
  • Мнения: 5 790
Аз държа Алекс1 или някой друг добър човек да ме светне как да преценя сутиена си- знам само, че обиколката ми е точно 100, но скоро ме сюрпризира една приятелка, че не се мели както аз си я меря....а под гърдите...
А пък от чашки нямам никакво понятие......
Ми от скоро нося сутиени, кво да правя...  Crazy Confused

Светвам веднага!  Laughing Предавам опит!
Размерът се мери един път под гърдите - това е обиколката, напр. 85 см. Размерът на чашката се мери, като си премериш гърдите в най-широката им част, както при теб 100 см. Значи, твоят размер е 85В.
Това ми обясниха, надявам се да е правилно. Но сутиена, който си купих днес, отговаря точно на това описание! Ето ти един линк, за да сверяваш:
http://www.atrakcion.com/catalog/size.html#damenunterwaesche

Юра, юрски...
Юрийски период не знам какво означава.
Бутон за модератор също не знам какво е, но знам за какво служи бутон "Редактирай". Използва се включително и за това да не се пишат два последователни поста. Освен това ми се наби в очите знакчето за мъжки пол... Дали не е някоя прикрита жена с фалически комплекс?

Скендълче между татковци! О, да! Yes, baby! Mr. Green Да взимам ли пуканките и да сядам пред компютъра? 

Общи условия

Активация на акаунт