Всякакви въпроси относно пералнята - тема 7

  • 35 898
  • 730
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
След цял ден дерзаене и обикаляне по магазините се отказах от Самсунга.В крайна сметка ще продължа да ползвам Бош.Спрях се на този модел https://www.tehnomix.bg/peralnya-bosch-waw32540eu

# 91
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Много ми харесва! Със здраве си я ползвай и безпроблемно!

# 92
  • София
  • Мнения: 12 006
"Стойте далече" от Интерсервиз Узунови!Отвратително сервизно обслужване.Направо ходене по мъките.
Търся мнение за Samsung add wash,eco bubbles и последния да затвори вратата Simple Smile Незнам какъв е барабана,казана и т.н.
Aз съм със Samsung add wash, eco bubbles Изключително доволна съм, пералнята е на около 3г. Пере отлично, мирис на препарат остава след нея, но моята е с макс 1200 оборота, а в повечето случаи ползвам 1000. И от еко бабъла съм доволна, но рядко ползвам прах, от там и тази екстра иначе изпира трудни петна.

# 93
  • Мнения: 17 986
https://www.bosch-home.bg/productlist/washers-dryers/washing-mac … chines/WAN24290BY

И аз на Черен петък се сдобих с този модел, бях тръгнала дори за по- евтин, но според "консултанта" Ексклузив сериите само били произведени в Германия, не беше голяма разликата в цената и я взехме, е, на кашона пи пише, че е произведена в Полша. Не можаха да ми обяснят "консултантите" разликите между 4 и 6 серия, били по- нови.....е, то това е логично, ама какви са? Та бихте ли казали вие?
Почистването на барабана, гледам имам такава програма, не съм пробвала какво става на нея, но на колко време се прави?

# 94
  • Мнения: 6 088
Аз почистих барабана преди първото ползване и след около месец.

# 95
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Ползвам програмата за почистване на барабана веднъж месечно.

# 96
  • Мнения: 17 986
Преди първото да, ама си мисля, че с програмата на памук...не помня вече.
Като цяло съм супер доволна и се чудя, с какво съм се прецакала, като не е 6-та серия....
Направи ми впечатление, че 1000 оборота на старата ми и 1000 при тази има голяма разлика в сухотата на прането.
При програмата за пух не взема омекотител

Рори, видях, че в старата тема си писала за времетраенето. Моята има опция за намаляване времето на половина мисля Vario беше...ще погледна довечера, едната опция намаляваше времето на половина, другата намаляваше разхода на ток, тя се водеше Еко, но пък увеличава времето, кое му е екото...не бих я ползвала

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 13:35 от raja_nikol

# 97
  • Мнения: 1
Здравейте, загледах се из промоциите и забелязах, че в Техномаркет в момента тази пералня Samsung https://www.technomarket.bg/peralni/samsung-ww70j5246fx-le-09155315 е на промоция. Какво ви е мнението за пералните Samsung. Сегашната ми AEG от 2008 година все още се държи, но офертата ми грабна окото и се замислих дали не е време за подмяна.
Също така видях, че продават Whirlpool - 9 кг, пак в рамките на 550-600 лв с 6 години гаранция, но прочетох, че FWG моделите са общо взето Indesit с калпави лагери и че тази гаранция не покрива такива части като уплътнения, лагери и други. Как стоят нещата при Samsung някой да знае? BM21 отдавна не е взел участие.

# 98
  • Мнения: 17 986
Майка ми има Самсунг и пере чудесно, стара е доста, но си работи, пу-пу.
Ама като ти е ОК старата....що да я сменяш, ако ти харесва, промоции има винаги

# 99
  • Мнения: 8
Благодаря на всички за препоръките. Поръчах вече Горенето. В магазина доста ме разубеждаваха, но не се подадох Simple Smile.  Теглото, размера на казана и мненията от нета бяха решаващи. Другото е късмет.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Съжалявам, ама Горение никога не бих купила.

# 101
  • Мнения: 2 133
Бихте ли обяснили защо не харесвате Горение.
Не си спомням да съм срещала в последните теми недоволни от тази марка при пералните.

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Купих пералня, която виеше като самолет. Според продавача беше ок...върнах я.
Брат ми връща и ремонтира поне 3бр. Горение...не ще да ги чуе. Сега взе най-простата на Беко.

# 103
  • Мнения: 1 090
Купих пералня, която виеше като самолет. Според продавача беше ок...върнах я.
Брат ми връща и ремонтира поне 3бр. Горение...не ще да ги чуе. Сега взе най-простата на Беко.

Ниските класове на марките е нормално да вият като самолети, тези неща се гледат при покупката, колко децибела е шума при пране и центрофуга.

# 104
  • Мнения: 2 133
Купих пералня, която виеше като самолет. Според продавача беше ок...върнах я.
Брат ми връща и ремонтира поне 3бр. Горение...не ще да ги чуе. Сега взе най-простата на Беко.
Лятото ползвах едно относително опростено и ново Беко. То не виеше като самолет, то ръмжеше като двигател на изстребител.
Аз пък да не чуя за Беко.

Общи условия

Активация на акаунт