Всякакви въпроси относно пералнята - тема 7

  • 35 859
  • 730
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 43
И аз да споделя.Ужасно съм недоволна от пералня миле .Закупих я нова от миле център преди 5г.Започна да изписва грешки и съответно не ще да пере.Всяка грешка предполага подмяна на определена част,бъкана с електроника ,която се разваля.Лошо сервизно обслужване ,записват часове за тест за след седмици, скъп ремонт и неоправдано висока цена за такова качество на самата пералня.Сега ще си купя най просто Беко и като се развали на боклука.Проста сметка 5г.по 450лв беко всяка година равно на едно миле.Не искам и да чуя за миле.На всичко отгоре далеч не е толкова безшумно при центрофуга както казват.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 19:24 от anri

# 106
  • Мнения: 237
И аз да споделя.Ужасно съм недоволна от пералня миле .Закупих я нова от миле център преди 5г.Започна да изписва грешки. Всяка грешка предполага подмяна на определена част,бъкана с електроника ,която се разваля.Лошо сервизно обслужване ,записват часове за тест за след седмици, скъп ремонт и неоправдано висока цена за такова качество на самата пералня.Сега ще си купя най просто Беко и като се развали на боклука.Проста сметка 5г.по 450лв беко всяка година равно на едно миле.Не искам и да чуя за миле.На всичко отгоре далеч не е толкова безшумно при центрофуга както казват.

Веко слим инвертор 391 лв с 3 години гаранция. Още е в кашона. Сега съм с беко ,но не е инверторна на 6г.  - не е мръднала.Пу пу

# 107
  • Мнения: X
Кой модел е това Миле. Толкова повреди не са нормални и за среден клас машина пък камо ли за такава.

# 108
  • Мнения: 3 589
Абсурд просто. Това е неква реплика на Miele.

# 109
  • Мнения: X
Е случва се. Техниката е и на доза късмет. Нещо евтино може да те изкара сума години, а нещо скъпо да се прецака супер бързо.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
И защо да е абсурд???Мийле вече не са "качество без компромис"!

# 111
  • Мнения: 3 589
Щото Беко са?!

Изумявам като видя мнение "С Mielе само проблеми. Откакто взех Беко....." 🧐

И моят нов мерцедес така, само грижи. Откакто го смених с тойотка
Айди молъ ви съ...✌

# 112
  • Мнения: 237
Щото Беко са?!

Изумявам като видя мнение "С Mielе само проблеми. Откакто взех Беко....." 🧐

И моят нов мерцедес така, само грижи. Откакто го смених с тойотка
Айди молъ ви съ...✌
.....с една нула по-малко.

# 113
  • Мнения: 13 187
Изумявам като видя мнение "С Mielе само проблеми. Откакто взех Беко....." 🧐
И защо не? При мен е обратното, след Беко взехме Мийле и е по-красива, но работи по-зле.

# 114
  • Мнения: 8
Първото пране е в историята.

# 115
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Аз първото пране го правя винаги на 60 градуса. Simple Smile
Със здраве си ползвай пералнята и безаварийно!

# 116
  • Мнения: 43
Милето е W 1914 модел,купено за около 2000лв преди 5години.В момента за ремонт ми искат 240лв за подмяна на част свързана със скоростта на барабана.Преди това изписваше друго съобщение за повреда със защитата от преливане.Тази част още не е подменена и не знам пак за какви пари става дума.Още не е сервизирана.Чакането е голямо,по всяка вероятност нямат достатъчно техници,а това без пералня е просто ужасно!Невероятно ,но факт!И е купувана нова!Уредът не е втора употреба.Като прибавя ,че по пластмасата отвън на люка има леки пукнатини без да е удряна или пускана постоянно на висока температура считам,че това са ми най-зле похарчените пари досега.Явно по -новите милета са ,,реклама"!!

# 117
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Милето е W 1914 модел,купено за около 2000лв преди 5години.В момента за ремонт ми искат 240лв за подмяна на част свързана със скоростта на барабана.Преди това изписваше друго съобщение за повреда със защитата от преливане.Тази част още не е подменена и не знам пак за какви пари става дума.Още не е сервизирана.Чакането е голямо,по всяка вероятност нямат достатъчно техници,а това без пералня е просто ужасно!Невероятно ,но факт!И е купувана нова!Уредът не е втора употреба.Като прибавя ,че по пластмасата отвън на люка има леки пукнатини без да е удряна или пускана постоянно на висока температура считам,че това са ми най-зле похарчените пари досега.Явно по -новите милета са ,,реклама"!!
   УжасТ като прочетох настръхнах...ще ви излезне по-евтино да я изхвърлите и да си купите нова пак на добра марка АЕГ БОШ ЕЛЕКТРОЛУКС даже и да не е от най-високия клас.

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Защо се учудвате от цената на ремонта?Аз съм споделяла в предишна тема,че за старата ми пералня(Bosch i dos,беше 8 годишна)миналата година,в началото на лятото сменях амортисьори и маншон,платих 240лв,в края на лятото пак се развали,оказа се,че трябва да се сменя ел.платката,която управлява мотора(360лв...само) и главната ел.платка(не пожелах да чуя и нейната цена).В крайна сметка си купих нова пералня.

# 119
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Днес попобиколих 2-употреба. На първото място бяха много зле откъм предлагане и ме съветваха да си купя евтина, нова, с най-голямата гаранция. Аз търся 2-ра с мисълта, че може би са по-читави. Бош Logixx8  и подобен Сименс, еднакви ми изглеждаха. И прилични. На третото някаква, направо нова, непозната за мен, уж немска марка. И сега съм в трилема - нова ли, читавия /ако е такъв/ Бош или тази немската...

Общи условия

Активация на акаунт