Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 25

  • 43 142
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 41 723
ето и фрагмана....

https://www.fox.com.tr/Yasak-Elma


https://www.youtube.com/watch?v=-6NqTqwr3c0

Боби,Дъга, благодаря за компанията тази вечер! HugHug

# 271
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Направо скриха шапките на всичките : )))

# 272
  • Мнения: 6 595
Тази серия си иска превод, за да се разбере. Разсейваха ме постоянно и не можах да им схвана интригите.

Благодаря за компанията, дружки!

# 273
  • Варна
  • Мнения: 7 505
bouquet
и аз благодаря, Дъгичке, Злати!
Ами кокошките сами си го направиха - който копае гроб другиму, сам пада в него. Защо трябваше да нападат и обиждат Лейля? Сега ги хвана шобето ,че ще има още една г-жа Аргун : )))))

# 274
  • Мнения: 9 530
Aма какво е станало тук , още една мадама за сърцето и портмонето на Халит ? Майко мила , поне да бяха прекръстили сериала , от епизод на епизод -няма нищо общо със старата Ябълка ...

# 275
  • Мнения: 5 723
Тези СЦ освен да намират нова тръпка на Халит и кахъри на ханъмите Аргун друго не могат ........

# 276
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Надробиха ги пак едни. Цялата армия  от кадъни на Халит ще е срещу Лейля : ))))

# 277
# 278
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Докторите и те с фраг : )))

# 279
  • Мнения: 41 723
Добро утро! HugCoffee



Боби Hug

ЧД
фрагмана с озвучка


https://www.youtube.com/watch?v=d3N079H8gFc&feature=youtu.be

Ферман спешно бяга към дома,където е сестра му!Какво ли е станало?




''Назлъ аз искам да те обичам. Може ли да те обичам? ''  
Изповедта на Али ни очаква в новия епизод....






ЗЯ
фрагмана с озвучка...
Халит е наел дом за Лейля,нали трябва да има къде да се срещат!Явно й е подарил скъп часовник!Зеррин веднага го забеляза!


https://www.youtube.com/watch?v=6fs32DSVSyU&feature=youtu.be

Приятен ден на всички! HugFlowers Four Leaf Clover

==========================================================
ЗЯ
Рейтинга е много добър,дори се е покачил особено в АВ....'',Дъщерята на посланика''има голям скок...Wink

Total / 8 / 5.28
Ab / 4 / 6.96
Abc1 / 5 / 5.81

▪Total:
1. Дочь посла [STAR TV] - 12.77🚀(+3.34)
2. Чукур [SHOW TV] - 9.36⬇(-0.49)
8. Запретный плод [FOX TV] - 5.28⬆(+0.12)
9. Жестокий Стамбул [KANAL D] - 5.28⬆(+0.70)
17. Клятва [KANAL 7] - 3.66⬆(+0.32)
38. Вуслат [TRT1] - 1.83⬇(-0.15)

▪AB:
1. Дочь посла [STAR TV] - 10.39⬆(+2.35)
3. Чукур [SHOW TV] - 7.15⬇(-0.97)
4. Запретный плод [FOX TV] - 6.96⬆(+2.08)
7. Жестокий Стамбул [KANAL D] - 4.67⬆(+0,97)
22. Вуслат [TRT1] - 2.21⬇(-0.14)
29. Клятва [KANAL 7] - 1.70⬆(+0.36)

Скрит текст:


Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 10:20 от Zlatina3

# 280
  • Варна
  • Мнения: 7 505
: ) привет
Добре са с рейтинга Ябълката.
Веднага се забеляза часовника - не може така : ))))
Лейля ще им лази по нервите - нека им.
Халит ми е чуден - как най-нагло си лъже, събра си багажчето, че уж отивал в Анкара и хоп - в новата къща, при новата жена Joy - Такова чудо, нямам думи : )))

# 281
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 821
: ) привет
Добре са с рейтинга Ябълката.
Веднага се забеляза часовника - не може така : ))))
Лейля ще им лази по нервите - нека им.
Халит ми е чуден - как най-нагло си лъже, събра си багажчето, че уж отивал в Анкара и хоп - в новата къща, при новата жена Joy - Такова чудо, нямам думи : )))
няма празно при човека...

# 282
  • Мнения: 5 445
Привет! С обещанието от вчера за по- чести включвания да се разпиша и днес. Това с багажа , командировките и женичките не е новост. За съжаление. Мен ме дразни самата Тувана. Още от Кара Пара АСК все мръсници играе. И тук тръгна с лъжата, че е сестра на ГГ. После я съжалихме за насилието от онзи психар, после флирт с шефа и разбира се поредната Аргунка. Имам чувството, че сценаристите се подиграват с нея, като показват собственото и битие във филма.

# 283
  • Мнения: 9 530
Въпреки хубавата фигура и естетичните намеси тази Тувана нито ми е красива нито ми е приятна  , а много исках да я харесам заради игр.филм с Онур Cold Sweat
Мисля ,че заради разврата на Халит и многото му жени пак ще ги глобят Stuck Out Tongue Winking Eye

# 284
  • Мнения: 41 723
Mucize Doktor 19. Bölüm Galerisi



















озета
Скрит текст:
19. Bölüm Özeti

Bir sır yüzünden Betüş’ün ameliyatı yapılamaz ve Adil kurul toplamak zorunda kalır. Bu sırada acile kahramanlık yapmaya çalışırken ağır yaralanmış bir adam gelir. Ama adamın sakat kalmasını önleyecek bir prosedür henüz icat edilmemiştir. Ferman yine de vazgeçmez ve asistanlar arasında bir yarış başlatır.

Diğer tarafta Ali’nin birinden hoşlandığını öğrenen Betüş onu sevdiğine açılması konusunda sıkıştırır. Sonunda bütün gerçekler ortaya çıkar ve Betüş hastaneden kaçar.

 Mucize Doktor yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!
 

превод на руски ез.
Скрит текст:
«Чудо доктор» 19 серия. ОЗЕТ👇🏻

▪ Операция Бетушь отменяется из-за одной всплывшей тайны, и потому Адиль вынужден собрать коллегию😱⚡👥

В это время в неотложку поступает мужчина, который был тяжело ранен, когда пытался геройствовать🏥🚑 Но ещё не изобретена такая процедура, которая не позволила бы ему стать инвалидом😭 И все же, Ферман не сдаётся💪🏻🔥 Между ассистентами начинается гонка!🌪

Бетушь, которая узнала, что Али кто-то нравится, заставляет его пойти и признаться в этом той, кого он любит!👧🏻🙏🏻❤ В конце все тайны выходят наружу и Бетушь убегает из больницы!😱

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 18:07 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт