Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 25

  • 43 063
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 934
Привет Момичета Боби, Злати, Фили, Дъгичка , Гостенка , Вики:joy:


                                       Снощи към 20.30 часа влязох в темата, за да пиша, но беше мъртвило и се отказах
                   като реших да пиша днес сутринта, точно след мен като сте се разписали, но се изненадах
                   ако трябва да бъда честна. Много се зарадвах на толкова постове , снимки и коментарии. Онур
                   с тези шапки прилича на селяндур, няма ли кой да му каже това, а и с тая коса ??? Лично на мен много
                   ми харесва с костюми и ризи като Алихан, но не мога да отрека, че и бялата престилка му стои.
                   Ако за ЗЯ им харесва тоя змиярник ами както искат, да го продължават , ако ли не да го спират,
                    те си знаят, аз още се настройвам да гледам последните 5 епизода и не съм успяла още, но ще
                    ги гледам. Честно казано след Зейнеп и Алихан сериала заби в една посока, която на мен не ми
                    харесва,интриги, манипулации, лошотия, отмъщения, но остана ли нещо добро, нещо истинско и
                    красиво, Съгласна съм, че всичко това е част от живота ни, но трябва да има и нещо добро.


                             Хубав ден Момиченца`:hibiscus::

# 331
  • Мнения: 6 589
Ето го озета за новата серия.

Шахика ще направи всичко възможно да скрие връзката на Лейля и Халит. А Йълдъз и Ендер ще се успокоят относно Лейля. Халит ще научи една голяма тайна на Надир и ще го шантажира с нея. Но Надир е готов за атаката от страна на Халит и ще го удари по неочаквана посока и по този начин ще го притисне в ъгъла.

И снимките.

                

              

              

              

              

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 21:01 от * Дъга

# 332
  • Мнения: 9 530
Добра вечер Ябълки и Пациентки Hug
Снимка на Синеочко , явно правена от приятеля му Бурак , предполагам на връщане от концерта или от някое друго нощно излизане .


Макар ,че подругите постоянно пишеха преди в темата за ЗЯ ,че Онур е суетен и му харесва много да подлудява всички със снимките си , аз не съм съгласна . Разбира се има доза суетност и мъъъничко ексхибиционизъм в него , но това е естествено , нали е актьор .Имам пред вид ,че за разлика от много други свои колеги той често публикува не особено атрактивни свои снимки и снимки , където го няма , да не говорим ,че ако беше се снимал в клипа на песента си щеше да стане още по-голям хит , защото благодарение на ЗЯ , ЧД и външния си вид Онур набра много популярност през последните 1-2 години . Мисълта ми е ,че доколкото можем да го опознаем от соц. мрежи и интервютата , се радвам ,че нашият любимец е един стойностен човек ( е разбира се със своите си страности , присъщи на хората на изкуството) .
Е, ето и снимки , с които флиртува с феновете Smiley и особено с фенките



 И понеже си спомням преди година колко се вълнувахме за ЗейАл и колко се нервехме на Ендерица , малко ЗейАл и ОнСев снимки

Приятна вечер , дружки

# 333
  • Мнения: 41 686
Добро утро! HugCoffee



Дъга Hug,благодаря за новите снимки и озета! Flowers Rose

Таня Hug Фили Hug Гости Hug,за снимките и коментарите! Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose

Днес е денят за кино! Довечера няма да имам възможност да гледам онлайн! След обяд ще  ми водят внучката!Спряха е от градината заради грипа.Имало много болни деца!

Еда с Руткай е била на баскетболния мач на приятеля си ...


а тук е на сета в синьо....Wink






ЧД
Онур,Синем и Хазал си похапват....Grinning


Али и Назлъ Two Hearts


Приятен ден и хубава сeдмица! Flowers Four Leaf Clover

# 334
  • Мнения: 9 530
Добро утро дружки Hug Heart Eyes
Злати Hug - така е който си има внуци да си ги гледа Grinning
Като гледам Онур и момичетата си похапват ''джънк фуд '' , те са кльощави , ама Онур трябва да внимава ,че не е толкова кльощав както в края на сезон 1 на ЗЯ Stuck Out Tongue Winking Eye
Понеже още от снощи ми е мъчно за ЗейАл , ето ги пак сладурите , не ви досаждам с тях , нали ?
Много ми харесва това видео - и 4-та актьори са много хубави .Пожелавам и на ''Джем'' нов успешен проект както на ''Хакан'' , който отиде при ''Хира '' във Вятърния .

# 335
  • Мнения: 41 686
Привет! Hug

Фили HugWink,твоят син на колко години е ,май беше тийнеджър?

Пуснали са промо-снимките от продуцентската компания MEDYAPIM








седмичният рейтинг от ТТ....

TOTAL:
1. #MucizeDoktor 16.94
2. #BirZamanlarÇukurova 13.31
3. #KuruluşOsman 12.96
4. #SefirinKızı 12.77
5. #KuzeyYıldızıİlkAşk 10.51
6. #Çukur 9.36
7. #Savaşçı 9.30
8. #ArkaSokaklar 9.01
9. #Ramo 8.94
10. #Kadın 7.99

AB:
1. #MucizeDoktor 18.12
2. #SefirinKızı 10.39
3. #KuruluşOsman 9.82
4. #Babil 8.47
4. #BirZamanlarÇukurova 7.97
5. #Hekimoğlu 7.37
6. #Çukur 7.15
7. #Kadın 6.94
8. #Ramo 5.78
9. #Savaşçı 5.55
10. #KuzeyYıldızıİlkAşk 4.99

и по другата система с намаление на цифрите на рейтинга,което не знам защо го правят....ЗЯ е на 14 място...
Скрит текст:
1.      Mucize Doktor   13.891
2.      Bir Zamanlar Çukurova   10.915
3.      Kuruluş Osman   10.628
4.      Sefirin Kızı   10.472
5.      Kuzey Yıldızı İlk Aşk   8.619
6.      Çukur   7.676
7.      Arka Sokaklar   7.389
8.      Ramo   7.331
9.      Savaşçı   7.102
10.      Kadın   6.552
11.      Hercai   5.773
12.      Hekimoğlu   5.363
13.      Babil   4.682
14.      Yasak Elma   4.330
15.      Zalim İstanbul   4.330
16.      Güvercin   4.248
17.      Doğduğun Ev Kaderindir   4.190
18.      Zümrüdüanka   4.133
19.      Benim Adım Melek   3.920
20.      Çocuk   3.272
21.      Zemheri   3.157
22.      Yemin   2.818
23.      Afili Aşk   2.764
24.      Şampiyon   2.682
25.      Payitaht Abdülhamid   2.509
26.      İkimizin Yerine   1.878
27.      Tutunamayanlar   1.796
28.      Seksenler   1.679
29.      Vuslat   1.501
30.      Beni Bırakma   1.432
31.      Sevdim Seni Bir Kere   1.066
32.      Tozkoparan   1.050
33.      Bıçak Sırtı   913
34.      İncir Ağacı   633

========================================================================

хаштага #sırrınıbiliyorum - знам твоята тайна



линкове за онлайн гледане

https://www.fox.com.tr/canli-yayin
http://www.netotv.com/foxtvturkiye-1
http://canlitvizle.com/canli-fox-tv-3
http://www.canlitv.legal/fox-tv-izle
и-https://www.kolaytv.com/fox-tv-canli-10

Приятно гледане! HugHugHug

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 17:34 от Zlatina3

# 336
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Благодаря Злати!
За къде я гласят Йълдъз такава? Много хубава рокля и модел и цвят!

Фили : ) и на мен ми стана интересно ,че ядат дюнери. Сигурно не им остава време да ядат нормална храна. Тоя мъж - Онур, ако го го кара само на дюнери .... жив да го ожалиш : ))))). Май наистина е качил килограми. Но той имаше нужда. Беше много изкльощавял.

# 337
  • Мнения: 6 589
Привет, дружки!

Понеделник е и отново ще сме с нашите ябълки.
Малко поизгнили, ама няма да придиряме.

Благодаря на Злати за подробното инфо и  за линковете!

Боби, много й отива синята на рокля на Йълдъзка.
Да не е поканена пак на някое фалшиво събитие...

Надявам се предстоящата серия да е по-интересна от предишната.

Рускините пишат, че евентуално 68  серия щяла да е последна за Лейля. Позовават се на една снимка, в която стилистката на сериала си е отбелязала график за смяна на костюмите. Има сцена в съда, на която присъства Халит, а също и сцена, в която Йълдъз пристига в дома на Лейля. Това много искам да го видя, както и как я влачи за косата…  А дано, ама надали. И най-важното, на една от сцените в бележката пишело „Лейля-финал“. Възможно е това да е финал само на серията, но можело да е и финал на героинята. Ще видим дали има нещо вярно в това или е просто съчинение на по картинка. Ето я и въпросната бележка:



Рускините са големи скици, пишат че сериала трябва да се преркръсти на „Клуб на бившите жени на Халит“. Той нали е великия любовник и всички жени се борят за него. До такава степен им се е развихрила фантазията, че си мечтаят Йълдъзка да заведе бракоразводно дело на Халит и да го обвини в изневяра и да му вземе богатството.  И нали сега с Ендера играят в един отбор и Ендер да й тя да й удари едно рамо в съда като свидетелства, че и преди Халит е изневерявал на Йълдъз със самата нея. Тя нали има и снимков материал оттогава. Много са забавни.

Приятно гледане, ако има желаещи!

# 338
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Дъгичке : )))))
оооххх няма такъв смях  с Йълдъз в тв студиото и как представя времето. Сега я хванах на повторението - много се смях.

# 339
  • Мнения: 9 530
Боби Hug наистина Онур беше много слаб , ама стига толкова ,че вече има бузи Joy
Йълдъз краси змиярника ,жалко ,че така промениха образа на Лейля ,ама си имат зрители .
Аз ще ви чета ,за да знам змиите как са се оплели Grinning , но ще гледам скъпата ми Несли в ДП Heart
Дъгичка Hug
Приятна вечер

# 340
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Фили : )))
не знам дали ще има кой  да пише.

Не мисля,че Лейля ще я финализират. Този график е  за серията.

# 341
  • Мнения: 934
Добър вечер Девойки,  Боби, Фили, Злати, Дъгичка


                                  Аз няма да гледам тази вечер и без това не съм гледала последните 5 серии, но  в
                       един момент ще ги изгледам.
                                   Йълдъзка много хубава с тази кобалтово синя рокля,тя е с бяла кожа и светла коса
                        и този цвят много й отива.
                                    Рускините пак надминаха себе си, наистина са завършили школата на КГБ, откъде  я
                        изкопават тази информация?
                                     Аз ще гледам тази вечер последната преведена серия на Несли ДП, много тежка
                        драма наистина, много ме натъжава този сериал, искаше ми се нещо по-леко, но не намирам.
                        Явно ще трябва да изчакам края на м.март, когато излизат летните сериали.

                                      На вас приятно гледане, безпроблемен нет и дано серията ви хареса.

# 342
  • Мнения: 6 589
Лейля с преливащото деколте какво обясняваше на Дъртия, че благодарение на Надир били заедно?

Той не бил добре, но като я видял и всичко му минало, видиш ли.
Лейля май го питаше дали Зехра не знаела за тях, а той каза не.

Йълдъзка пък е разстроена, че кариерата и в тв толкова бързо е приключила заради Надир.
Пак останала без работа и сега трябвало да търси друго, ха ха. Зехрата я успокоява, че ще си намери нещо друго, и без това баща й не бил съгласен.

Малко си измислям, ама ще ми простите...
Липсват ми емотиконите...

# 343
  • Варна
  • Мнения: 7 505
И това голям смях - Шаика как задейства алармата - При пълнолуние правела прекадяване - ахаххахахахаха , всяко пълнолуние. JoyJoyJoy
И как кади и на Ендер - тука Шевал ми хареса как го изигра.

Много хубава камина при Лейля.

# 344
  • Мнения: 41 686
Привет! Hug

превод и обсъждане от рускините....

https://vk.com/dizimaniaat?w=wall-158229374_341723_r341796

Общи условия

Активация на акаунт