Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 25

  • 42 916
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 407
Така ни при учиха на красиви актьори, че тази новата и само на снимка ми е отблъскваща и не ми се гледа. Злодей да е, красив да е...

# 721
  • Мнения: 9 520
Злати Hug - скъпа пролетна ,ябълкова приятелко , ЧРД - много здраве , любов и прекрасни моменти с най-скъпите ти хора

И хубави сериали на Севда и Онур , които да обсъждаме тук !

# 722
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Аз нещо му изпуснах края и все имам да наваксвам с някоя серия.
Злати,честит празник .Да си жива и здрава.GiftBirthdayWine Glass

# 723
  • Мнения: 9 520
Тази снимка не е нова , но не съм я вижала и ми харесва

# 724
  • Мнения: 41 540
Фили Hug Биби Hug,благодаря ви от сърце за пожеланията! Two Hearts

Изчаквах рейтинга,но сутринта пуснаха само това...
#MucizeDoktor
TOTAL: No 1
AB : No 1
ABC1 : No 1
Скрит текст:

По-късно се разбра,че в Турция е ден на траур!Снощи са загинали 33 войника в Сирия!Не работят социалните мрежи - Facebook, Instagram, YouTube и Twitter. В страната е обявено извънредно положение!Отменена е церемонията ''Златната пепереда'',за сериалите ще видим!
Скрит текст:
▪ВАЖНО! Официально‼ Сегодня НЕ БУДЕТ трансляции церемонии награждения премии «Золотая Бабочка»!😱🚫Новостей о трансляции новой серии сериала #Ветерный пока нет. Судьба сегодняшнего вечера под вопросом.😬👇🏻

🔻В Турции сегодня объявлен траур!😱💔 В ночь на 28 февраля, в результате военных действий, Сирией был нанесён авиаудар в Идлибе, в результате которого погибли 33 турецких солдата!😱😢

✳В данный момент в Турции не работают социальные сети: Facebook, Instagram, YouTube и Twitter. В стране объявлено чрезвычайное положение!⚡ По этой причине также не были опубликованы рейтинги и свежие новости от оф. страниц аккаунтов телеканалов и сериалов!🔇

🗣Соболезнуем Турции!🙏🏻🖤🇹🇷







==============================================

Да добавя фрагманът с руски субт.,

https://vk.com/turk.sinema?z=video-83475167_456244460%2Fd9f3fd18 … pl_wall_-83475167

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 13:49 от Zlatina3

# 725
  • Мнения: 9 520
Радвам се за рейтинга , НО БЕЗ съболезнования . Какво търсят турски войници на чужда територия ?
Все пак жалко ,че сигурно са млади момчета . Ердоган да прати на бойното поле ( ИЗМИСЛЕНА ВОЙНА ОТ НЕГО ! ) сина си и зет си дето ги е направил министри и ''гушат '' яко .
Ох , ядосах се . Не разбирам обаче какво им пречат социалните мрежи на траура та са ги спрели .

# 726
  • Мнения: 41 540
Появи се и другия рейтинг късно след обяд!Паднал е,но то имаше и важни мачове снощи за Лига Европа!Знаете Лудогорец играха в Милано при закрити врати заради коронавируса!

Total / 1 / 13.56
Ab / 1 / 13.81
Abc1 / 1 / 15.17

▪Total:
1. Чудо доктор [FOX TV] - 13.56⬇(-1.74)
2. Однажды в Чукурова [ATV] - 10.75⬇(-2.26)
32. Клятва [Kanal 7] - 1.61⬇(-1.30)

▪AB:
1. Чудо доктор [FOX TV] - 13.81⬇(-3.06)
3. Однажды в Чукурова [ATV] - 8.69⬆(+0.36)
58. Клятва [Kanal 7] - 0.64⬇(-0.87)

превод на епизода....
«Чудо доктор» 24 серия......Русские субтитры TurkSinema
https://turkru.tv/chudo-doktor-24-seriya.html?utm_source=turksin … btitry_turksinema

# 727
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет група!
Злати Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus да си жива и здрава! Честит ти рожден ден! Да ти се случват хубави неща и да има много любов и щастие в живота ти! Много се радвам ,че си пишем тук. Hug
Скрит текст:

Очакван спад за докторите според мен.

Фили, и аз Кавалджъм - актрисата много харесвам. Много ми е симпатична и не мога да я приема за отрицателен образ. Също и Танжу/Мурат. Него го хванах вчера как й обяснява ,че Белиз й е семейство и не може да постъпва така с тази бременност. И значи не е толкова лош той. Беше интересен диалог. Преди това тя му обяснява как можелo да имат всичко.

Твърде дълго протакат нещата по сериалите. Разтягат едни и същи локуми без развитие и хората губят интерес.
Сега една от опорните им точка в Сценария е как Кавалджъм иска да измъкне от Белиз болницата. Но нищо по-сериозно не се прави по въпроса - само някакви дребни мизерии и много приказки. И това се върти като развалена грамофонна плоча. Плюс още няколко такива неща - ми то омръзва. Същата работа в Херджая. Сега и Вавилон тръгна по тая линия. Там пък с тез пари - кой ли не им ги открадна, тъкмо намерят от едно място и айде хоп нещо стане. Чак пък толкова - един, два пъти - ок. Ама 10 е супер преувеличени. Детето си седи болно. Не е сериал за разтягане на локуми или поне не по тая линия. Хубав замисъл - да покажат слабостите на системата и как се измъкват пари и мами, но за 6-8 епизода, както трябваше да е ако бяха по Нетфликс.

# 728
  • Мнения: 6 566
Привет, дружки!


Честит рожден ден, Злати!
Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет, усмивки!
И хубав празник!


                                   

Благодаря ти за всичко, което правиш за нас, то наистина е много ценно!

Аз снощи се отказах да гледам  Докторите, защото много се изнервих от озвучката. Звука  ужасен, чува се някакво ехо, картината размазана, че и ми забиваше постоянно и  взех, че си легнах. Ще гледам утре на руски.

Като гледам нашия първи сезон като сюжет ще включва първи и втори от американската версия. Там  новата асистентка беше една мадама, която много рязко влезе и разруши мира в екипа. Беше една използвачка, интригантка и свърши доста неприятни неща. Крадеше им идеите за лечение на пациентите и ги представяше през началнизите за свои, злепоставяше ги и други подобни, но постепенно стана добричка и се вписа в колектива. Може би и при нас ще е така. Вярно можеше да сложат някоя по.засукана мадама, ама и тази не е толкова зле.

Гледам, че сте подхванали Кавалджъм, и на мен ми харесва – и героинята и актрисата. Има си кусури тя, играе си нейните игрички, но във важните моменти винаги постъпва човешки и правилно. Не е безскрупулна по пътя на изпълнение на собствените си цели и има някакви морални спирачки. Същото се отнася и за Танжу. А двамата са си лика-прилика, да вземат да се съберат.

А Белиз така и не разбрах какво иска от нея. Била разбила семейството на родителите й затова майка й се споминала. И така да е, къде е баща й в цялата тази работа? Него не го обвинява и продължава да го боготвори. В същото време той очевидно е обичал Кавалджъм и й е имал доверие и следва да уважи решението му. Той явно е познавал добре дъщеря си, затова се е погрижил да остави акции на Кавалджъм и е смятал, че е достойна да ги получи. Изобщо крайната реакция по този въпрос на Белиз не ми харесва и не я разбирам, също както не разбрах преди време нежеланието й да имат деца с Ферман. И как въртеше, сучеше и избягваше въпроса, докато той не го постави ребром. Който въпрос междувпрочем аз очаквам някой ден отново да изплува. Продължавам да си се надявам, че някой ден двамата ще се разделят и Ферман ще си намери някоя по-подходяща мома. Някоя по самоуверена и по-способна от момичето на тати, което не знае какво иска и което всичко е получило наготово досега в живота си. Мечтите са безплатни, нали…

Пожелавам ви приятна вечер, а аз отивам да гледам „Ябълката“.

# 729
  • Мнения: 9 520
И аз видях рейтинга , но е спаднал не само на ЧД , а и на останалите сериали заради мачовете .
Но трябва да вземат мерки ,че нещо зациклиха напоследък .Има недомислия в сценария по отношение на историите на главните и останалите постоянни герои в сериала :
Али - много промени , в началото постепенни ( ОК ! ) , после изведнъж влюбен . Той още не се е научил да изразява чувствата си на привързаност към околните ( с Адил въпреки всичко е малко дистанциран , с останалите говори официално , не посмя даже да докосне  Назлъ , в която пък влюбен сега ,а и тя първа го прие , само с Ферман малко се сближи , ама това за нуждите на сценария ) , а сега и тази лИбоФ ..
Ферман - чудесен лекар и добър човек , много проницателен и умен , но не разбрал ,че Назлъ - любимата му ученичка към която има специално отношение е влюбена в него  или поне има чуства към него  , здравомислещ и със силен характер ,   с голямото си  его търпи лиготийте на такава слаба и разглезена жена като Белиз , която потънала в своите комплекси все още живее в миналото и  не го оценява . С нетърпение очаквам някоя страхотна жена за Ферман ( но не само защото не харесвам визуално актрисата ''Белиз '', а и образът и е скапан.)
Демир - горкото, бедно ,богато  момче , което не обича и не харесва баща си , но и не се отказва от богаташките удоволствия .Хубаво, станал е лекар и беше много влюбен в момиче , което би му подхождало - Назлъ , но както много бързо прости ''големите грехове '' на баща си , така и забрави Назлъ и се остави на натиска на Айчеля - да , весела , хитра и енергична , но подхожда ли му ? Не е на нивото му нито по интелект , нито по манталитет . Снощи я видяхме колко е ''умна '' докато клюкарстваше , то и Демир я ''видя ''.
Назлъ - силно влюбена, запленена и възхитена  от своя ментор Ферман , щастлива заради особеното му внимание към нея,изведнъж хоп подскок към Али , към който истинските чуства , които изпитва са добронамереност , възхита от таланта и чистотата му, и нуждата га го закриля . СЦ в два епизода ( със заразата ) ни показват как пред смъртната опасност за Ферман Назлъ ''си спомни '' какво е той за нея . Той  остана изненадан ( глупости , нима нормален човек не би заподозрял това отдавна ? ) , но все пак поласкан ,даже  и си ги бил представил заедно и явно не е останал недоволен , самодето  го е страх да промени статуквото в живота си . Очаквах драма особено като разбра ,че новият му брат Али е влюбен ( или така си мисли ) .Искаше ми се и Ферман да започнеше да си пада по Назлъ , да има вътрешна борба , да се откаже от нея заради Али ( или пък не )  и т.н . А то - Назлъ до преди малко пак луда по Ферман , после -на врата на Али .Най-ме издразни как най ''умната''Айчеля сякаш все към Али я подтиква .Сега Айчеля е уж добра , ама ако говорим за Айчеля от 1ви - 2ри епизод бих казала ,че тя предпочита ''приятелката '' и да е с проблемния Али вместо с Ферман , дали ?
Доктор Адил и Селви - каква е тази детска градина , те двамата са свободни , нямам думи . А отношението му към Али като на квачка . Не вижда ли ,че за толкова години не му е помогнал кой знае колко в развитието му като човек ( изключвам това да учи медицина ).Тук подходът на Ферман се оказа най-правилен и даде резултати .
Султанката и медицинския брат - като герои от преекспонирана комедия , в снощния епизод страшно ме изнервиха с клюките и простотиите им  си заедно с Айчеля . Махленци и тримата от всякъде . Да не говорим и те колко си ''подхождат ''.
Танжу - много ми харесва как развиват образа му , нямам забележки . Чаровен , умен , амбициозен , но човечен .Само не знам какъв му е проблемът .Те и СЦ сигурно още не са го измислили .
Кавълджъ - като казва и Боби  -  тази цел да завземе болницата малко вяло и безцелно върви .Ту положителна и добра с Белиз , ту кучка крилата . Но и на мен като Дъгичка и Боби ,ми харесва , много е колоритна .
За пореден път да спомена Анатомията на Грей ( сори ! ) , ама там колко интересно се развиваше историята на героите ! И към тях сполучливо  добавени историите с пациентите , е  за това стигнаха до 14 ти сезон .
ИЗВИНЯВАЙТЕ ДРУЖКИ , ако съм ви досадила , но има какво да се желае от СЦ и за съжаление не само мачовете ще са виновни за спада на рейтинга в бъдеще . Наистина очаквам стягане на редиците . Новата кучица крилата  сигурно ще раздвижи малко сценария , но няма да е достатъчна , ако не направят личните истории на героите по-интересни .

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 00:30 от Phillipine

# 730
  • Мнения: 41 540
Добро утро! HugCoffeeTea



Боби Hug Дъга Hug,благодаря ви от сърце за пожеланията!

Боби,Дъга,Фили,  за коментарите!  

Рано,рано открих само тази новина....Вчера сутринта, Еда Едже е преживяла истински шок!Актрисатата е отивала  на работа и с висока скорост е ударила куче!Въпреки,че е закъснявала за снимки го е завела във ветеринарна клиника!
Скрит текст:
#DZMnews

❥ Эда Эдже вчерашним утром пережила настоящий шок. Когда актриса ехала на работу, машина на большой скорости сбила собаку. Эда вопреки тому, что опоздает на съёмочную площадку, забрала собаку и отвезла в ветеринарную клинику.




Надявам се днес да пуснат новите снимки и озета на ЗЯ!

ЧД


Желая ви приятна събота! HugTwo Hearts

# 731
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Пуснали са новото за Ябълката : )
Злати wavey

Изчаквам да попишем още малко и на 50-та страница като отидем, и по-късно ще подготвя новата тема : )

# 732
  • Мнения: 6 566
Здравейте, дружки!

Благодаря за споделеното!

Фили , с интерес те прочетох. Много хубав анализ си направила на всички герои и взаимоотношения в "Доктор Чудо".
Наистина се изгуби част от темпото и динамиката на сюжета в последните няколко серии и трябва нещо да се промени. И медицинските случаи сякаш не са чак толкова интересни.

Злати , благодаря за сутрешното кафе и инфото.
Неприятна е случката с Еда. Тя толкова обича животните…
Дано спасят кученцето.


                          Озета за 71 еп. на „Ябълката“

 Всички ще пострадат от банкрута на Халит. Ерим, Лила и Зехра се стараят да свикнат с новия си живот. Йълдъз не може да се зарадва напълно на своето богатство заради тези събития .Най-много от всички ще пострада Шахика. Тя ще стане още по-опасна, след като я отпратят от фирмата и се затворят всички врати пред нея.Шахика ще вземе такова решение, което ще повлияе на живота на всички.


И снимките.

              

              

              

              

              

              

              


Хубав следобед, дружки!


П.П. Боби , ще помогна и аз явно да сгинем заветната 50 страница и да построиш новата ни къщичка.
И изпревалих Злати с новините този път, дано не ми се сърди...

# 733
  • Мнения: 41 540
Да пусна и аз друг пост! Wink

Боби Hug

Дъга Hug,за какво да се сърдя! Който свари да ги пуска!През седмицата сте на работа и аз за това гледам да ви улесня!А днес почивате и оставям вие да следите! Wink

Още за случая с Еда в ТТ видях снимка и статия към нея с още снимки!Дошла е и полиция!
http://www.snobmagazin.com/eda-ece-elim-ayagim-titriyor

# 734
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Дъгичке , Злати Hug bouquet

Снимката от Фили с Онур в колата беше интересна.
А за анализите ви винаги е интересно да се четат.

Шаика с тази змия на роклята - директно я маркират като отровителката : ))))

Кучето милото - щели да го оперират. Браво на Еда , че се е погрижила за животинката.

Хахаха Дъгичке,  да голямо драпане е от мен да стигнем новата тема : ))))) , ми притесних се с тия снежинки и елхи. Откарахме годината : )))))

Общи условия

Активация на акаунт