Филм или книга? Как разпускате?

  • 2 941
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
И двете, дедо попе, и двете Simple Smile няма да гласувам, докато няма и тази опция.

Нарочно не я сложих- всеки гледа филми и почти всички четат книги. Идеята ми е какво предпочитате, а не какво по-често правите.

Тогава - книга. Ако трябва да избирам между двете - книга.
Поради цената на книгите невинаги успявам да намеря какво да чета, тогава препрочитам.
Сега - да е жива и здрава Гаргамела, която ми дава книги с торбите, да чета и да не затъпявам Mr. Green

# 31
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
за анкетата -  Книга, но и хубав филм ми действа добре

# 32
  • Мнения: 3 153
Напоследък нямам време за нито едно от двете, но в някой момент сядам да изгледам някое филмче.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 113
Mного обичам да чета книги!

# 34
  • Мнения: 4 806
книга

# 35
  • Мнения: 6 472
Не мога да кажа, кое е с предимство. Зависи от книгата, зависи от филма, зависи от настроението, зависи от обстановката newsm78

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Първо да вметна, че моето "разпускане" е едианствено докато приспивам малкия. През останалото време, с две деца, забрави за почивка. Определено обожавам книгите. До скоро не ми оставаше време за това, но на последък научих детето да заспива само, достатъчно е само да съм в стаята с книга в ръка.
Не знам дали някой ще ми повярва, но не съм имала възможност да изгледам цял филм (от началото до края) от години. Просто няма как да стане. Но даже и да не беше така, книгата ми е фаворит!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 352
Категорично книга, излапвам поне по една на седмица.

# 38
  • Мнения: 3 342
И аз съм от книгоманите.
Обичам хубавите филми, но книгите са голямата ми любов, откакто се помня Heart Eyes
Има периоди, в които не чета. Някак се пресищам, но много скоро четенето отново излиза на преден план.
Напоследък нямам почти никакво време, съответно не съм гледала цял филм от повече от половин година, но за книга винаги намирам време, пък ако ще и да е 10 минути на ден...

# 39
  • Мнения: 6 155
До скоро покрай ученето ми пеше писнало да чета каквото и да е и се разтоварвах с филми.
Сега обаче минавам на книги  Hug Тръпката е по-голяма.  Wink

# 40
  • Мнения: 1 107
Книга, книга, книгаааааааааа  Crazy

# 41
  • Мнения: 1 680
Филмче!
Лошото е, че на 15тата минута заспивам, та един филм го гредам по 3-4 пъти. Ако не успея да го изгледам за 4 пъти се отказвам от него и започвам друг.

# 42
  • Мнения: 1 800
Гласувах с филм. Не защото това предпочитам, а просто се случва ежедневно да гледам филм, а за книга все няма време, а много обичам да чета. Ако реша вечер да почета преди лягане, заспивам моментално колкото и да е интересна книгата.  ooooh!

# 43
  • Мнения: 1 840
Книга - най-голямата ми страст. Но и качествени филми обичам да гледам.

# 44
  • Мнения: 6 909
Предпочитам книгите, но напоследък гледам повече филми. Просто ми е едно такова никакво и не мога да си намеря нищо, което да ми се чете или гледа, та с филмите мога да направя донякъде компромис, защото ми отнемат едва към час и половина.

Общи условия

Активация на акаунт