Пътят на честта - Тема 9

  • 37 827
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 439
Стига бе, 2 часа, тва да не е китайско мъчение 😂 Ке умра да видя кой го утепа тоя пластмасов ел. уред 😂

# 76
  • Мнения: X
Абеее ще е страшна каша последния епизод и накрая пак ще си бия главата в стена ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО си го причинявам.
Сега сИриозно мисля че Марияна Тъпото ще влезе и ще ги утрепе всичките и с кръвта на ЖакитУ ще напиши Край

Последна редакция: чт, 19 дек 2019, 21:44 от Анонимен

# 77
  • Мнения: 63
Да ви кажа, аз не виждам никакви заплетени истории. Само двумерни герои клишета, а между такива герои няма какво да се заплете чак толкова. Кера - изначално добра, без нито един недостатък; няма такива хора. Била в детски дом, ама ангелче. Вие виждали ли сте деца от детски дом? Аз съм виждала. Поради нещастието, в което са живели дома, побоища, изнасилвания, глад, студ, те са изключително манипулативни и трудно се приспособяват към средата. А наша Кера - нищо не й е повлияло. Калоян - нито един недостатък, освен малко тъмно минало, ама той се е поправил. Ама защо? Какво му е повлияло, че да се поправи? Бонка е такова двумерно клише, че хич не смятам да се спирам там. Това не е героиня, това е карикатура, а бездарната актриса я превръща в карикатурен апотеоз. Мога да продължа до безкрай. В сюжета няма никакви обрати, от които да кажеш "Ах!", както казваш "Ах!" при добрите световни сериали. Филмът като визия изглежда ужасно, кадрите са банални, без никакви режисьорски хрумки. Костюмите, прическите, въобще цялата работа на стилиста е просто на кабеларско ниво.

Гледам го, защото както спомена една съфорумка, имам проблем, че не мога да зарежа нещо по средата - нарича се ОКР. (Много съм горда, че поне спрях наскоро да гледам "Анатомията на Грей", защото от години вече е пълна шитня.) И разбира се - заради темите тук. Много забавно пишете всички.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Николов и в "Под прикритие"пак същата роля играе.

# 79
  • Мнения: 14 786
Хайдее нареждам се и аз за “великия” финал. 🤣🤣🤣
И Начо участвал в Под прикритие.

# 80
  • Мнения: 4 746
За-поч-на се! 🤣🤣 Вaдете алкохолЯ 🤣

# 81
  • Мнения: 3 439
ЧиърЗ
Бонка е суперзловеща, направо ми настръхнаха петте косъма по краката 😂

# 82
  • Мнения: 317
Димитър да не е чел тука как постоянно пиша , че са изплискали легена 😂😂
И аз Ей така като Бонето на моменти гледам в точка и си пея 😁

# 83
  • Мнения: X
10....9.....8.....7.....6......5.....4.....3....2.....1

# 84
  • Мнения: 35 110
Тоя верно ли не знае колко е луда майка му?

# 85
  • Мнения: 3 330
Даже от купон си тръгнах заради сериала. Луда работа 😃

# 86
  • Мнения: 3 439
Даже от купон си тръгнах заради сериала. Луда работа 😃
Ти верно си луда 🤯 Връщай се!

# 87
  • Мнения: 3 743
Тоя хотел като изоставен, жив човек няма ни като гост, ни като персонал. Добре, че дойде Калата да разцъка оборота.

# 88
  • Мнения: X
Щото па бара на Маруся е претъпкан всеки път. Сама си кърка и ще се отрови от пушене.

# 89
  • Мнения: 14 786
Леле тая Бонаа... ужасен ужас! Няма как да ме убеди,че просто играе. 🙄
Митака зад решетките. И точно той е убил Оги. Супер тъпо, все едно имам дежавю от Дяволското гърло,дето се оказа,че брата е убиеца. 🤣

Общи условия

Активация на акаунт