Пътят на честта - Тема 9

  • 37 835
  • 737
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 746
Направо Деян Славчев да сложат за Киро. Ще умра от смях тогава.

# 271
  • Мнения: X
Кой е пък тоя Деян Славчев!? Rolling Eyes

# 272
  • Мнения: 15 314
Кой е пък тоя Деян Славчев!? Rolling Eyes
Део.

# 273
  • Мнения: X
Оф, много съм смотана! 😆 Този пък... освен бърбориво джудже на Дядо Коледа друго може ли да претвори?
(първо помислих да не е онзи от Д2 дето спечели една Ферма, той не се ли казва Деян?)

# 274
  • Мнения: 15 314
Да, и той е Дидо.
Деян Каменов.

# 275
  • Мнения: 3 331
Валери Йорданов щеше да се справи с ролята на Киро. Любимец ми е. И Димитър Банекин е идеален за злодей.

# 276
  • Мнения: X
Вече няма да питам, отивам в Гугъл да се осведомя кои сега са пък тези двамата! 🤔☺️
Ауууу, ужасни са! Особено първия е ужасен ужас! Чак толкова не мога да понеса! Няма начин Киро да е такъв селяк на вид!

# 277
  • София
  • Мнения: 304
Валери Йорданов щеше да се справи с ролята на Киро. Любимец ми е. И Димитър Банекин е идеален за злодей.
Баненкин е перфектен за тази роля, но Скъпите наследници ще го държат поне още 1 година встрани от сериалите, друг който пасва е Стоян Радев от Дяволското гърло - онзи смотаният с изцъкления поглед
Валери Йорданов единствено го възприемам в тетъра и то донякъде и само като хайдутин или хъш или нещо подобно.

# 278
  • Мнения: X
От къде ги изровихте тези хора, бе! Те могат да играят само във филми на Стивън Кинг, тези двамата със стъклените очи.
Киро не е толкова дърт и свиреп на вид, напротив - той е такъв мазничък, загладил вида в посока "честен бизнесмен", а не с вид на гладен канибал!

# 279
  • Мнения: 3 331
Мен ми харесва от времето на "Откраднати очи" там направи жестока роля, , после във "Връзки".

# 280
  • Мнения: X
Съжалявам, аз съм пишман зрител... Няколко епизода от "Връзки" съм заглеждала, а другото за пръв път го чувам. ☺️

# 281
  • Мнения: 3 331
Съжалявам, аз съм пишман зрител... Няколко епизода от "Връзки" съм заглеждала, а другото за пръв път го чувам. ☺️
Другият е игрален филм за възродителния процес от преди доста години. Доста известни актьори участват:
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B0%D … D0%BE%D1%87%D0%B8

# 282
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 784
Значи ако може във втори сезон (ако има разбира се) Киро да не възкръсва, Жаки да е заминала за Южна Африка и да е взела мамчето със себе си, а историята да продължи  с други артисти. Стига вече с тия известните, искам млади момчета и момичета от НАТФИЗ  или от провинциалните театри.

# 283
# 284
  • Мнения: 9 484
Валери Йорданов идеално го виждам в ролята Киро, щеше да се справи в пъти по-добре от Попов.

Общи условия

Активация на акаунт