Пътят на честта - Тема 9

  • 37 821
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 422
Давайте да напишем един сценарий, да го продадем на Халвата, делим парате и кой от къде е. Хем ще гледаме хубав филм, хем и пара ще вземем Simple Smile))

Напиши сценарий-остави Фуча без работа!!!

# 361
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 780
На каква тематика!
Ягодова луна щял да е любовен филм, ама като гледам Блатечки и Радина Боршош  как си приличат и тръпна в очакване на сериала.

# 362
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ако е пак Фуджеджиева направо ще падна.Пак ще има да тълкуваме заглавието.Сигурно Фучката е на щат в Нова и сега отново забърква поредния компот.Ще поживеем,ще видим.
По-скоро да е на щат при Магърдич. Не знам тая Луна той ли ще я прави, де, но като гледам режисьорските имена... много ми намирисва пак на Глобал Филмс.
Явно Фучеджиева върви в комплект с Халваджиян Satisfied

# 363
  • Мнения: 15 313
Ми ше ядем ягоди, докато вием срещу луната, молейки се да ни избавят от поредната мъка. Може да добавим сметана и шампанско и мъж/жена за разкош. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 364
  • Мнения: 686
Аааа, ако не участва Плачков или минимум М.Попова, ич не ми го фалете....

# 365
  • Мнения: 5 903
Джаферович са като акне-няма отърване, братко. Тъкмо помислиш, че си се изчистил от тях и бам! пак се покажат.

# 366
  • Мнения: 2 780
Ние хубаво бъзикаме Фучеджиева, ама писането на сценарий хич не е лесна работа. Дори най-кратките форми изискват много умения.

# 367
# 368
  • Мнения: 5 776
Никой не е казал, че е лесно, за някои хора е направо невъзможно, както е видно.

# 369
  • Мнения: 2 780

Споменавам го за тези, които смятат да се упражняват:) Ще ми е любопитно да прочета идеи и сюжети.

# 370
  • Мнения: 774
Аз предлагам Джаста Праста да направи сценария ние да помогнем и да ударим Фучката в земята.Вече и знаем сценарните идеи.Имаше филм за пожарникарите от Чикаго има индийски филм за Сияината луна и т.н.Да не би Фучката да прави сценарии безплатно та все нея бутат за велик сценарист.Много чудна работа.[/b]

# 371
  • Мнения: 6 159
Точно защото не е лесно ,не е редно всеки да се пробва /аман от  надценено самочувствие Confused/ .
За такова нещо се  изисква  голяма  подготовка /ако се уважаваш/ , проучване и доста  по-широка обща култура .
На Фуча с творбата обаче се забавлявахме доста в темата . Имаше толкова трогателно недомислени ситуации .

# 372
  • Мнения: 1 469
Бойко нали игра себеси в Забранена любов. Ма беше само кмет...

# 373
  • Мнения: 2 780
Джаста Праста, чакаме logline! Hands Pray

# 374
  • Мнения: 15 313
Благодаря, благодаря! Joy
Тва с ника нарочно ли е?! Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт