Червени бузи при бебе

  • 1 291
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте мами
Синът ми е на 5 м и бузите са му червени, но меки и гладки. Едната бузка има няколко ситни пъпчици. Нослето му също е червено. Преди месец бяха станали като екзема и педито ни предписа мустела стелатопиа за няколко дена изчезна, но от 3 дни пак се появява, но не като преди, предният път ми каза, че ако пак се появят минаваме на хипоалергенно мляко, поради атопичен дерматит. Интересното е, че сутрин не са червени , нито като е навън на разходка.
Някой с подобен проблем???

# 1
  • Мнения: 3 137
Моето дете беше така. Оказа се алергия от ябълка.
С какво го храните и започнали ли сте да захранвате с някакви зеленчуци или плодчета?

# 2
  • Мнения: 19 687
Изпражненията как са? По-редки/запек или нормални?

# 3
  • Мнения: 21
Не е захранван с нищо, изпражненията са нормални, но има дни с по рядки.

# 4
  • Мнения: 57
Червените бузи са  признак за никнене на зъбки. Това никой ли не ви го каза? Твърде вероятно е и да е от това. Лично съм го чела  в детска книга!

# 5
  • Мнения: 21
Червените бузи са  признак за никнене на зъбки. Това никой ли не ви го каза? Твърде вероятно е и да е от това. Лично съм го чела  в детска книга!


Това го знам и аз,ние очакваме зъбче,но незнам нормално ли е да стои като лишей

# 6
  • Мнения: 3 439
И кожата им се сменя, и бебешко акне карат, ако интуицията ти не те стряска, не се плаши. Много са нежни и чувствителни, всеки допир би могъл да предизвика раздразнение. При положение, че детето не е захранено, изключвам алергии или проблеми вследствие на това.

Общи условия

Активация на акаунт