галено име на Виктор

  • 13 366
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
ами Витя - класика в жанра  newsm78

детето нали се казва Виктор? наричайте го с името му, пък на галено може и "буболечице"...

# 16
  • Мнения: 2 631
Сина ми от раждането му го наричаме ПЕПИ и това ни харесва! Hug
В яслата също го наричаха така, но в детската градина го наричат Петьо, а най-близките му приятели - Петър Shocked!

При вас вариантите са по-малко...  ThinkingМоже би му казвайте на цяло име - останалите не ми звучат добре... newsm78

Ама, и тез татковци...  Twisted Evil Какво ще му накърни мъжествеността, това да го наричате ВИКИ!?!? Sick

# 17
  • Мнения: 1 202
Aми и според мен Вик или Вико е най-удачно. Peace

# 18
  • Мнения: 35 972
нищо му няма на Вики - не ми звучи по женски

# 19
# 20
  • Варна
  • Мнения: 677
Викс /и/

# 21
  • Мнения: 11 007
Вик. Вико, Вито, Викторче  Simple Smile

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 379
аз на моят син му викам Вито /Корлеоне/  Joy
честно казано и аз така му виках преди да се роди, докато беше в коремчето на мама, защото ми разказа играта Joy
Вик и Викс/и/ направо ми звучат кучешко, съжалявам Confused
P.S. dani777k благодаря ти за милите думи; желая ти и ти да си имаш такова сладурче скоро

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Уф, и ние сме Виктор и го имаме същия проблем Simple Smile За сега аз съм на Викторче, щото какъв Виктор ми е той, като ми е една мъничка шушулка и Виктор хич не ми се връзва Simple Smile Пък за таткото  е Бибинчо(щото правеше бибинки в корема на мама), Макарончо, таласъмчо и кво ли не, само име си няма миличкото Wink
Ще следя темата да попрепиша някоя идея Wink

# 26
  • Мнения: 517
Може да му викате Вики, Викторко, Викториано, Вик, Викич, Викинко и т.н. и т.н... ех аз много производни и шантави имена мога да измисля Simple Smile)) но ако си шантава като мен можеш да ги използваш Wink))

# 27
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не е нужно галеното име да има нещо общо с Виктор.  newsm78

Докато измислим галено име на Тити, минахме през доста буквени съчетания. Дъщеря ми се казва Кристина, кръстена е на баба си, на която пък казваме Катя.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вико
Виктор
На фамилия

# 29
  • Мнения: 139
Не мисля, че Вики е лошо, аз познавам и големи мъже на които им казват така, а ти се тревожиш за бебенце. Аз моят бебчо искам да го кръста Кристиан и също чувам подобни глупости от мъжът си, че Криси е женско, но на мен името си ми харесва и той взе да свиква с тази мисъл.

Общи условия

Активация на акаунт