галено име на Виктор

  • 13 430
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 407
Aз най-често казвам на сина си Вико, много ми харесва. А също и Вики, не мисля че звучи женски, особенно пък за детенце.

# 31
  • Мнения: 698
Виктор  Peace

# 32
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Виктор  newsm10

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Сина ми е Виктор, ние му викаме Вики, Викито, но той откакто проговори си се нарича ВИТИ. И аз напоследък започнах да се обръщам към него така и ми харесва Heart Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 830
Вито е супер. Но като стане голям така или иначе ще му казвате на цяло име.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 372
Ами като на мъжа ти не му харесва това не пречи на теб да го наричаш Вики нали Rolling Eyes Simple Smile ?Много е сладко даже,не е женствено въобще иначе Вико ми харесва и Вик също Peace

# 36
  • Мнения: 1 182
Малкия ми син е Виктор.Казваме му или Вики или Виктор Peace

# 37
  • Мнения: 7 430
...И при Виктор и при Александър галените им имена стават и за момиче и за момче/Вики и Алекс/.Всъщност и двете имена са достатъчно мъжествени.



Ние с МирОто му казваме Вики, ВикО, Вик, Викторио, Викче, Викторче, Викич, Викончо, Викинце....и май това са newsm78 ....ама татко му сега най-вече му вика "беладжийче" Mr. Green

# 38
# 39
  • Мнения: 487
Мен като ме превземе лигата и казвам на нашия Виктор - Викич,Вичик,Вичонак и тем подобни.Иначе си му казваме Вики!

# 40
  • София
  • Мнения: 6 206
Аз лично не намирам Вики за женствено и понякога се обръщам така към сина ми. Не много често само защото така съм свикнала да наричам баща му, въпреки че той не е Виктор. А двама Вики ще ми дойдат в повече. Когато ме ядосва, което напоследък е все по-често е Виктор. А иначе се обръщам към него по начин, който няма нищо общо с името му.

# 41
  • Мнения: 658
Ако Вичо му звучи по-мъжкарско, може и така да го наричате

# 42
  • Мнения: 4 195
хахах освен Вики - Викторинокс, ВИкторио - с ударение на о-то, Виксън , ВИнету....горкото ми дете, но аз обичам да наричам със странни производнио на имената им хората, така че едва ли съм добръ пример
най често му викам серсемин и пържола Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 949
Аз на моя Виктор си му викам Вики или Виктор.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Ние на нашта Виктория й викахме Вики,но като я питаш как се казва тя вика Тити и оттогава и ние й викаме Тити

Общи условия

Активация на акаунт