Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 61

  • 52 643
  • 763
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 808
Кой фдт визирате като новия Healthy Mix? Healthy Mix си е в една и съща опаковка от поне 3-4г. насам, няма нов.
blondyberry Има го още ББ крема, 3 нюанса са, подходящ е за суха или нормална кожа, т.е. за каквато е подходяща и фдт-на от серията.

# 676
  • Мнения: 1 502
Кой фдт визирате като новия Healthy Mix? Healthy Mix си е в една и съща опаковка от поне 3-4г. насам, няма нов.
blondyberry Има го още ББ крема, 3 нюанса са, подходящ е за суха или нормална кожа, т.е. за каквато е подходяща и фдт-на от серията.

http://www.abeautywhisperer.com/2017/06/new-bourjois-healthy-mix/

# 677
  • Мнения: 1 376
Мен ми харесва HealthyMix, но не бих казала, че е много покривен.

# 678
  • Мнения: 1 951
Имам на микса балансиращия им крем, но от него след 4 часа пак лъсвам. Какъвто и крем да сложа, пак след 3 часа съм с мазно лице.. А кожата ми по принцип я усещан опъната. Моля, препоръчайте ми дрогериен за мазна кожа. Поне такъв мисля, че ми трябва, вече и аз не знам.. Гледах някакъв на гарниер под формата на желе, ще ми върши ли работа. Все пак искам да слагам крем като превенция анти ейдж. Мислех да взема 3д на биотен, но ме е страх, че пак ще стана като тиган...

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Новият е този,който се предлага навсякъде вече.Сменена му е опаковката и както твърдят и формулата.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 1 476
Новият е този,който се предлага навсякъде вече.Сменена му е опаковката и както твърдят и формулата.
Определено и формулата му е сменена и поне при мен, не за добро. Тъкмо си бях намерила хубав е бюджетен фон дьо тен и те го развалиха. Сега ползвам MUFE reboot.

# 681
  • Мнения: 23 461
Имам на микса балансиращия им крем, но от него след 4 часа пак лъсвам. Какъвто и крем да сложа, пак след 3 часа съм с мазно лице.. А кожата ми по принцип я усещан опъната. Моля, препоръчайте ми дрогериен за мазна кожа. Поне такъв мисля, че ми трябва, вече и аз не знам.. Гледах някакъв на гарниер под формата на желе, ще ми върши ли работа. Все пак искам да слагам крем като превенция анти ейдж. Мислех да взема 3д на биотен, но ме е страх, че пак ще стана като тиган...
Смени кремовете за мазна кожа и почни за нормална , даже чувствителна.Заложи на хидратация, серуми с хуалуронова киселина и кремове.
Матирането на кожата я кара да става още по-мазна.
Моята кожа е мн.мазна, но от години вече ползвам козметика за нормална,суха или чувствителна кожа.Ползвам богати и хидратиращи кремове, разбира се според сезона и часа(сутрин, вечер), слагам много серуми, мия лицето с маслено измиване, тристъпково  като измивният гел е за чувствителна кожа.
Тотално смених концепцията, дори в декоративната козметика.Ползвам сочни ФДТ, които да дадат свеж вид на кожата, а не да се мъча да я матирам с тон тежки покрития.
Лицето ми се чувства чудесно.
Не е спряло да лъщи , но след известно време от полагане на грима, много по-малко , което обирам с матиращи листчета или тънка салфетка.

# 682
  • Мнения: 1 951
Взех си този гел крем за нормална кожа, пък да видим какво ще излезе. Отнесох и това любимо дезодорантче, за мен мирише чудесно и трае миризмата поне 8 чада, и едно несесерче малко, в което да си слагам лекарства, имам по-голям за гримове.

(качих снимка, на мен не се отваря)

# 683
  • Мнения: 1 567
Healthy mix ми е любимия фон дьо тен от дрогериите. Много лек, нежен и чудесен за суха, нормална кожа според мен. Аз съм използвала поне 3 бутилчета от него. Не е много дълготраен обаче. Факт. Бб-то от серията също много ми харесва, но ми е една идия по-изсушаващо от фдт-на.

# 684
  • Мнения: 1 384
Някой ползвал ли е масло от чаено дърво? Чета суперлативи за ползите му за кожата, но също че е много силно и не бива да се ползва чисто. 🤔
Аз слагам 5, 6 капки чаено дърво в розовата вода и става супер! Лицето ми е много чувствително, едно минаване с тампон и зачервеното място изчезва.

# 685
  • Сливен
  • Мнения: 4 089
От 6.02 в ДМ капсулите на Балеа ще са на 1.99лв,ще има от новите серии на Арома и вече ще предлагат Катрис,има палитра в каталога.

# 686
  • Мнения: 1 737
Те предлагат Катрис вече от няколко месеца, но в определени обекти, не навсякъде. До нас има два ДМ-а и в двата няма Катрис, за това, ако ми трябва нещо си ходя в Лили 😁

# 687
  • Мнения: 4 174
Новите палитри на Катрис ме впечатлиха и много искам да ги видя на живо.
Вчера получих New Nude на Make up Revolution и за сега съм много доволна, но стига ли една палитра на душата..

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 08:55 от Lale_Lili

# 688
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 846
Много е хубаво несесерчето от снимката - от къде е? Аз имам талон за 15лв отстъпка при покупка на Avene, който няма да ползвам. Валиден е до 15.03, ако някой го иска - подарявам го.

# 689
  • Мнения: 739
Имам този гланц и той, твърдят, е със същите свойства
https://www.dodis.bg/essence-glantz-za-ustni-za-obem-plumping-nu … hni-tzvetove.html
Усещам устните си пухкави като го ползвам. На същия принцип са всичките - с ментолово масло, струва ми се и леко щипе като се намажеш.
Но аз съм забелязала, че вечер като се намажа с балсам за устни, ползвам един от Лили със синьо кръстче, който е като обикновен вазелин и е в кутийка, забравих марката, сутрин устните ми са с двоен обем, който се задържа почти целия ден.
Ползвам и една корейска маска за устни, но тя не е за тази тема, обаче ефектът не е много по-различен от този на вазелинчето, само дето е розова и мирише на ягоди.

Koй от двата балсама за устни на Лили има такъв невероятен ефект?

Общи условия

Активация на акаунт