Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 дек. 2019, 17:32 ч.

Подкожни косми

• 916
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • FRANCE
Само лазер. Излизаха ми от всичко на краката и триъгълника. След три процедури изчезнаха подкожните. Косми още имам но аз правя процедурите веднъж годишно през останалото време както дойде.

# 31
  • FRANCE
Здравейте на всички ,отварям нова тема защото другите са доста стари.Та....проблема е следния -имам ужасно много подкожни косми в смисъл наистина краката не сърбят и болят там където са косъмчетата не се издържа!Дайте съвет за някакъв препарат с който да ги обработвам,и тук е мястото да спомена ,че от обезкосмяването съм пробвала всичко.А за да махна подкожните съм опитвала от игла до пемза за пети😁(наистина)!Прилагам снимка.

Надето, блокирала си си получаването на лични съобщения.

# 32
Отблокирани са вече 😁
Здравейте на всички ,отварям нова тема защото другите са доста стари.Та....проблема е следния -имам ужасно много подкожни косми в смисъл наистина краката не сърбят и болят там където са косъмчетата не се издържа!Дайте съвет за някакъв препарат с който да ги обработвам,и тук е мястото да спомена ,че от обезкосмяването съм пробвала всичко.А за да махна подкожните съм опитвала от игла до пемза за пети😁(наистина)!Прилагам снимка.

Надето, блокирала си си получаването на лични съобщения.

# 33
  • FRANCE
Не успявам на лично съобщение.
Копирам си го тук.  Аз съм правила в Лазер център с лазер александрит (дано не бъркам правописа). Някои момичета в темата за лазерната епилация предпочитат диоден. Ето ти цените:  https://www.lazercentar.com/bg/лазерна-епилация-цени.html
На  краката съм на 4 процедури . Има разлика освен на колената:joy: подкожни вече няма. На триъгълника съм на 8 процедури. Отпред ги няма, но отдолу растат гадовете и лошото е че изсветляха и лазера не ги хваща. Но все пак са намалели. Подмишниците 5-6 там няма никой вече. И всичка това е силно развлачено във времето и не на веднъж.
Успех. Според мен си заслужава. Единственото спасение за мен от подкожните

# 34
Благодаря!

# 35
ето при мен как става ден след бръснене... Ад е сърби гории ужас и то само когато се минавам бръснача... Казаха ми да пробвам със фотоепилация

# 36
Ами да не би да се бръснеш обратно посоката на косъма! С фото епилатор ефект ама след няколко месеца.
ето при мен как става ден след бръснене... Ад е сърби гории ужас и то само когато се минавам бръснача... Казаха ми да пробвам със фотоепилация

Общи условия

Активация на акаунт