"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 47

  • 32 387
  • 840
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 333
Здравейте,имам 3 аборта от които два бяха по мое желание,а последния беше спонтанен .На 20.11.19 прокървях,след уставен генекологичен преглед се разбра,че съм изгубила бебето . На 21.12.19 ми дойде м.ц ,този месец трябваше да го очаквам на 18.01. ,но върешно усещах,че отново съм бременна и днес си направих тест.Според вас това положителен тест ли е ?Още на първата минута се появи втора чертичка
Според мен е положителен теста!
Желая ти всичко този път да е наред и да гушкаш едно хубаво, сладко бебе на финала! 💕

# 286
  • София
  • Мнения: 1 638
Здравейте,имам 3 аборта от които два бяха по мое желание,а последния беше спонтанен .На 20.11.19 прокървях,след уставен генекологичен преглед се разбра,че съм изгубила бебето . На 21.12.19 ми дойде м.ц ,този месец трябваше да го очаквам на 18.01. ,но върешно усещах,че отново съм бременна и днес си направих тест.Според вас това положителен тест ли е ?Още на първата минута се появи втора чертичка
Направи си тест Шуърчек с първа урина.

# 287
  • Мнения: 2 516
Това Престо си е положително отвсякъде. Направи си и друг, все пак, но си си бременна. Честито. Simple Smile

# 288
  • Мнения: X
Здравейте ноември месец цикъла ми дойде на 29.11. А декември не дойде ,януари дойде на 2.01 като започнах да си следя О с тестове и положителният тест ми беше на 15.01 нормално ли е  ? Може ли да е показал грешно и да е сега тея дни ?

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 5 157
При положителен тест на 15-ти О е била на 16-17-ти.

# 290
  • Мнения: X
При положителен тест на 15-ти О е била на 16-17-ти.
Благодаря! Това беше  теста

# 291
  • Мнения: 5
Здравейте мили момичета 😊
От много време ви чета, но за първи път се включвам с молба за мнение.
На 06.01 имах овулация (след стимулиране) , на 06 и 07 правене на бебе. На 16.01 си направих тест вкъщи (със следобедна урина) и на 3 та минута се появи съвсем бледа черта(май само аз я виждам 😁). На 17.01 си направих( 11 дни след овулацията) ЧХГ и резултатът беше 3.1 ( неопределен по скоро отрицателен) . Очаквам да ми дойде на 21.01, но страшно ми се иска да съм бременна, според вас има ли шанс да съм?
Много ви благодаря ❤

# 292
  • Мнения: 3 984
Направи си още едно ЧХГ и ще знаеш със сигурност.

# 293
  • Мнения: 5
Утре ще направя, но искам да се подготвя психически. От 1година и 4 месеца всеки месец очаквам да се случи и това е първото ЧХГ различно от 0.0 .

Последна редакция: нд, 19 яну 2020, 17:50 от nikol_oz

# 294
  • Мнения: 293
Има,ама рано си се тествала.
Здравейте мили момичета 😊
От много време ви чета, но за първи път се включвам с молба за мнение.
На 06.01 имах овулация (след стимулиране) , на 06 и 07 правене на бебе. На 16.01 си направих тест вкъщи (със следобедна урина) и на 3 та минута се появи съвсем бледа черта(май само аз я виждам 😁). На 17.01 си направих( 11 дни след овулацията) ЧХГ и резултатът беше 3.1 ( неопределен по скоро отрицателен) . Очаквам да ми дойде на 21.01, но страшно ми се иска да съм бременна, според вас има ли шанс да съм?
Много ви благодаря ❤

# 295
  • София
  • Мнения: 8 947
Здравейте ноември месец цикъла ми дойде на 29.11. А декември не дойде ,януари дойде на 2.01 като започнах да си следя О с тестове и положителният тест ми беше на 15.01 нормално ли е  ? Може ли да е показал грешно и да е сега тея дни ?
При толкова дълъг цикъл е напълно възможно овулацията да ти е била около 16, 17.01.

# 296
  • Мнения: 50
Здравейте момичета!Искам да ви попитам дали на някоя от вас и се е случвало!С моят мъж правим опити за бебе!Този месец седмица преди цикъла почнаха да ме болят гърдите,и ден преди месечния цикъл спряха,какво може да значи това дали може да съм бременна?Благодаря

# 297
  • Мнения: 1 264
Тест за бременност, това с гърдите и при мен е така и малко преди да настъпи мес. кръвотечение спират болките

# 298
  • Мнения: 333
Здравейте момичета!Искам да ви попитам дали на някоя от вас и се е случвало!С моят мъж правим опити за бебе!Този месец седмица преди цикъла почнаха да ме болят гърдите,и ден преди месечния цикъл спряха,какво може да значи това дали може да съм бременна?Благодаря
Имаш ли закъснение или ти дойде менструацията?
Ако имаш закъснение ,един тест ще отговори на въпроса ти.
Симптомите се появяват на по-късен етап от бременността, а при някои жени дори липсват.

# 299
  • Мнения: 50
Ами да днес трябваше да ми дойде ,но така и не дойде 😀а до сега това с гърдите не ми се беше случвало винаги спират да ме болят като ми дойде

Общи условия

Активация на акаунт