Имам си една мечта, подарък в коремчето да имам аз сега ! ~бебеправене 401~

  • 27 397
  • 770
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 090
Flowers BouquetНа новите - добре дошли !Flowers Bouquet

Ние тук се обичаме, уважаваме и много си помагаме !

Молим ви, представете се – на колко години сте, откъде сте, от колко време опитвате, колко дълъг е цикълът ви, кога е овулацията ви, имате ли вече деца, и всичко друго, което прецените ! Дано темата ви донесе информация, положителни емоции и приятелско рамо в трудните моменти !

Ние сме малко общество за взаимопомощ и подкрепа в пътя на бебеправенето.
Тук не е място за хвалене с положителен тест в първи пост или въпроси от типа на 'здравейте, виждате ли втора черта?'. За тази цел във форума има други теми, молим, потърсете ги.


People Baby @nabell@ People Baby anetoo. People Baby Antonelly People Baby Arven_89 People Baby Believe* People Baby Brandywine18 People Baby Danita 14 People Baby Denki People Baby Dreamer >3 People Baby Eliz_A People Baby Fayona People Baby Frekoko People Baby Inferiya People Baby infinity7 People Baby Iv.Atanasova People Baby Gerryka People Baby Jasmin. People Baby Jo di People Baby Kactus People Baby k0k0s4e People Baby Lady12 People Baby *Make*a*wish* People Baby m-angel People Baby Mila101 People Baby Mandaria People Baby margolotta People Baby meri.d.3 People Baby Merryhristowa People Baby Misery. People Baby nucito_86 People Baby Orhideq23 People Baby petufin People Baby Raulista People Baby  rave People Baby #Reina People Baby Rochellka People Baby Rosa Linda People Baby Sisi_Sto People Baby So close People Baby tinti1984 People Baby Tortelina People Baby vihrogonche People Baby Wild boys mom People Baby yoana27 People Baby yoanna789 People Baby Мацето People Baby Пълнолуние People Baby


*Нека мен и теб в едно да съберем*
Когато двама души срещат се,
минава време и започват те
семейството да се увеличи с още един член,
когато кажат си ‘‘Нека мен и теб в едно да съберем !‘‘.

Мечти и надежди силно се разпалват,
някъде там двама спират да се пазят.
Дни, месеци, дори години понякога минават,
време, пари, нерви, всичко готови са да дават !

Първо откъсват част от своята душа и сърце,
докрая поръсват с любов. Да ! Те искат дете !
Трудно е, много търпение се иска,
понякога сълзи тихо ронят се, зъби се стискат.

‘‘Не се напрягайте !‘‘ – отстрани лесно е да казват.
Как, когато чакаш такъв дар, трудностите да не те смазват ?
Някъде там в един момент се случва,
теста показва две черти, а в гърлото засяда бучка.

Този път обаче напират радостни сълзи,
мъжът, когото обичаш, с дете ще дариш !
Трудностите през бременността, всичко си заслужава,
а борбата преди това не се забравя !

Но когато гушнеш малкото човече всичко избледнява,
някакси по-леко става и осъзнаваш, че вече станала си МАМА !
                                      


*Сила*
Ако днес се чувстваш унила,
ако в себе си не намираш вече сила.
Ако ти се струва вече невъзможно
или пък невероятно сложно.

Не спирай! Продължи напред,
може още утре да е твоят ред.
Бори се! Ще си заслужава,
животът рядко даром дава.

И ако имаш нужда - поплачи си,
излей каквото ти тежи.
А после на краката стъпи си
и недей повече тъжи.

Идва малкото човече,
може би дори на път е вече.
И то ще иска мама с усмивка широка,
да му показва винаги вярната посока.

И ако днес се чувстваш унила,
намери в себе си сила,
защото идва малкото човече,
сигурно дори на път е вече !
                          


  AloveUnreal

Полезни теми:
Тестове за овулация
Графики на БТ
Отчетни теми на забременелите момичета
Автоимунен тиреоидит на Хашимото
Бременна ли съм ?
Добавки и витамини
Изследване на хормони
Стойности на ЧХГ
Как се сбъдна мечтата ни да имаме дете

Старата тема
Обща отчетна тема на нашите успели момичета

Nature Snowman Yvka: М - 11.01; О - 22.01; T - 05.02

Последна редакция: нд, 23 яну 2022, 12:05 от rave

# 1
  • Мнения: 2 466
Здравейте, прекрасни дами! Hug
Радвам се, че имам честа да орисам новата тема! Heart
Първо искам да благодаря на Rave за старанието, което влага всеки път да създава тези теми, които се превърнаха в топло и любимо място на всяка от нас. Flowers Four Leaf Clover
Престоят ми в темата не е много дълъг, дори понякога съм си мислила, че не съм "достойна" за темата, но пък друг път осъзнавам, че всеки носи в себе си собствената си болка от нещо преживяно; борбата и най-вече силата да продължи напред! Така, че всеки писал тук го е правил, защото така го е почувствал. Сигурна съм, че тук всяка от нас е намирала отговори на някои от въпросите си, силна подкрепа в труден момент, безценен съвет. Понякога е трудно да споделиш с роднини и приятели, затова и тази тема се превръща в едно малко скъпоценно място даващо подкрепата, от която имаме нужда в труден момент.
Пътят към майчинството понякога е по-дълъг, от колкото ни се иска, но вярвам, че на всяка една от нас е отредено да бъде майка и да държи в ръцете си своята рожба! Да, може да не е лесно и понякога да се чудите защо на мен, защо аз, но повярвайте ми, когато гушнеш малкото вързопче щастие всичко остава в миналото, колкото и болка и сълзи да е имало там. Всичко има смисъл, щом е подплатено с толкова искрена любов! Heartpulse
Аз имам едно детенце, за което благодаря на Господ! Heart Hands Pray То стана от първия път, както се казва. То преобърна живота ни на 180°. Носи ни безкрайно щастие.
След него забременях отново, но за съжаление се наложи бременността да бъде прекъсната по медицински причини в края на 16г.с. Тъкмо бях започнала да го усещам в себе си...а трябваше да прекъсна това.Broken Heart Още ми е много тежко, когато се сетя колко плаках и си задавах хиляди въпроси, защо на нас, с какво сме го заслужили?! И добре, че беше детето ми, благодарение на него се справих с мъката, както и благодарение на прекрасния ми съпруг, който ми даваше сили, за да продължа напред, а той тихичко си страдаше, само за да не ме натъжава допълнително. Дълго време не бях готова и не исках да мисля за нова бременност. И така до февруари миналата година, когато разбрах, че съм бременна, но всичко приключи, още преди да е започнало, защото се оказа биохимична бременност. И малко след това се озовах в темата. Тук се запознах с историите на много от вас. Всеки път очите ми се пълнеха със сълзи, когато някоя от вас споделяше болката си. Друг път пък се радвах, когато видех положителен тест за бременност и вече знаех, какво щастие и вълнение изпитвате от това. И така ден след ден...
Скоро след това срещнах и моя АГ, който ми назначи изследвания, правихме хистероскопия. Той ме увери, че всичко е наред, освен едно възпаление, което лекувахме и веднага ни даде зелена светлина. Аз реших да пробвам да проследя овулацията с лентички и повярвайте ми бях объркана, защото ми беше за първи път и не успях да хвана пика....но точно тогава забременях! Heart Имах много положителен тест и то няколко дни преди началото на цикъла. Бях много щастлива, но и ужасно притеснена да не се случи отново нещо лошо. На всеки преглед докторът ме уверява, че всичко е наред, но притеснението няма как да ме напусне напълно.
Вече съм почти 16г.с., макар че върви със седмица напред. Отминаха ми първоначалните неразположения и вече мога да се похваля, че от няколко дни усещам малкото човече.Heart Осъзнавам, че нося в себе си живот! Heart Моля се само всичко да е наред и на финала да си гушна малкото момченце! Blue Heart

Мили бъдещи мами, защото за мен сте точно такива. Всичко е въпрос на време. Вярвайте, че го заслужавате и един ден ще се радвате на това щастие. Вярвайте, че ви предстоят много хубави моменти и вашите дечица ще дойдат при вас, когато и вие сте готови да ги посрещнете!
От сърце ви го пожелавам и аз също вярвам, че ще е така!
По пътя на сбъдването на тази мечта не забравяйте, че до вас има едни силни мъже, които не по-малко искат да сте щастливи. Дръжте се за тях, обичайте се и не забравяйте, че сте двама по пътя на живота!

Аз и моето пърхащо щастие ви орисваме със много здраве, щастие и много вяра! Съвсем скоро идва месецът на любовта и ви пожелавам да сте опиянени от любов,
темата да се напълни с много положителни тестове и всички да се радвате на така мечтаните две чертички!

Ръся ви с моя син прашец! Blue HeartBlue HeartBlue Heart

Пс. Извинявам се, че стана толкова дълго, но хормоните ми бушуват и малко се разчувствах. В началото, когато ме поканиха да орисам темата си викам "леле, какво ще напиша", но когато започнах, осъзнах, че не мога да спра. Дано не съм ви досадила.
Бъдете здрави! Hands Pray Flowers Four Leaf Clover



# 2
  • Мнения: X
Рейв, за пореден път благодаря за темата! 😊 Винаги с много мисъл и старание.

Мис, дано твоето орисване ми донесе голямата новина! Изключително емоционално и чисто. Докосна ме. Heart

Но защо вълшебното списъче е празно? Вярно, че и аз не усетих кога дойде време за нова тема, но нека не се предаваме. Може да са някакви си букви в някакъв си форум, но съм сигурна, че са заредени с много енергия!

# 3
  • Мнения: 227
Запис и от мен в новата тема. Благодаря на Rave и на MissIndependent!
Успех на всички!

# 4
  • Мнения: 583
Честита да ни е новата тема!
Рейв , страхотна е както винаги 🌷
Мис, много искрено си описала всичко!🌹
Вярвам , че ще ни донесеш късмет на всички!
И на борещите се за второ дете😉
На бременните леко бременеене до финал.
На бебеправещите успех 🍀

# 5
  • Мнения: 242
Мис, прекрасно си го, написала, разчувства ме много, бъдете здрави цялото семейство и безпроблемно до края, когато ще посрещнете малкото пухкаво момченце. Ние сме следващите 💗👼

# 6
  • Мнения: 1 509
Благодаря на raveза хубавата нова тема и за поръсването от Miss_Independent5. Невероятни сте!
фън, съжалявам за това, което ви се е случило, но вярвам в клишето, че след лошото идва хубавото. Нека много щастие ви сполети, бъдете здрави и силни.

Мери, направи си тест, чакам хубави новини от теб.

Амира, стискам ти палци за инсеминацията, да знаеш. В добри ръце си, дано само имаш късмет и фоликулът е от нужната страна.

При мен се получи неприятно, забавяме инсеминацията, защото ще трябва да ми се направи хистероскопия тези дни, видяха нещо в матката. Стискайте палци всичко да е наред, ще продължим с опитите сигурно другия месец.

# 7
  • Мнения: 90
Запис и от мен в новата тема! Нека да пълна с плюсчета Heart

# 8
  • Мнения: 105
Записвам се и аз, нареждам се под ръсещия се син прашец. Simple Smile Благодаря за темата, rave!
Miss_Independent5, колко хубаво си го написала! Прегръщам те и ти пожелавам лека и хубава бременност до финал!

При мен, за статистиката - М беше на 01.01, О - 14-15.01, Т - 31.01 (естествено, теста ще го направя по-рано...) Simple Smile

Успех на всички!!!

# 9
  • Мнения: 2 634
Рейв благодаря за старанието ти всеки път!И хайде време е и ти да се похвалиш 🤨🥰
Мис толкова хубаво си го написала,че си личи,че си вложила цялото си сърце в текста.Разчувства определено.Радвам се за теб,и ти желая една прекрасна бременност,и до много пухкав финал!🤰❤️

Аз утре сутрин ще направя тест,да видим сътворили ли сме нещо 😁.И дали водата от Богоявление ми е изпълнила мечтата ☺️
Хайде стискам палци темичката да се напълни само с положителни новини и много положителни тестове!🤰🤞🍀🌞❤️

# 10
  • Мнения: 107
Благодаря на Rave и на MissIndependent! Страхотни сте! Heart

Гласувах за тлъстото ЧХГ, супер заглавие! Joy

# 11
  • Мнения: 400
Записвам се в новата тема Simple Smile Да е много късметлийска за всички! 🤰

# 12
  • Мнения: 241
Rave , благодаря за хубава тема .🌷
Miss.... , докато четях орисването и плаках и се умилявах .
Благодаря ти !
Дано!
Да Бъде !
За мен този микро свят , който сме създали е пристан носещ спокойствие ( ,че не си сам в тази битка ) , вълнение , очакване , знания , споделена чиста радост, и не на последно място ВЯРА и НАДЕЖДА.

So close, не си сама с хистероскопията и аз съм скоро 🙂 , ще избухнем с плюсчета следващият месец 😁👍🏻.

Всички други бъдещи мами хланали , засекли , усетили и т.н О им пожелавам ясни две черти на тестовете и тлъсти ЧХГ-ТА . ☺

# 13
  • Мнения: 5 152
Бях започнала да пиша предложения и нещо темата ми изчезна Joy

Благодаря rave, Miss, толкова уютна тема няма в целия форум, ей!
Започвам с нещо мъничко от мен - появи се М вчера, сега вече нещата загрубяха Grinning обмислям да ходя да пусна едни женски утре, да видя как са Simple Smile спряла съм витамините тази седмица, тъй че и вит Д и Б ще видя сигурно Simple Smile Макар че... толкова бързо да пускам хормони като тъкмо се е разкарал менопаузния... абе ще го измисля Joy
А сега предложения. Нещо оная купчина с коледни ми се получи по-лесно, но ще си има теми за догодина  Joy (когато нас няма да ни има тук, защото ще сме с пупички)
- Сърчице в снега чертая, да има едно под моето мечтая (не можах да го измисля с "рисувам", но пък става и за лятна с пясък)
- Да вдигнем чаши за последно, че после няма да е редно
- В градинката минзухар или кокиче, а в коремчето момче или момиче
- Поглед към хоризонта аз отправям и щъркелчето с трепет чакам

Толкоз от мен. Ходихме по баирите днес и мозъка ми още е замръзнал Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 915
rave, Miss благодаря за новото местенце и за това толкова докосващо орисване 🤗
Фън дано от тук насетне само хубави неща да ти се случват и здрави и щастливи да сте.. другото пак ще успеете да съградите 🤗
Merry хайде стискам палци да откриеш темата с плюсче 😘

И аз гласувах за тлъстото ЧХГ, много ме усмихна като го прочетох 🤪

При мен нищо ново. О дали е имало, дали е нямало никой не знае 😁 Направихме някой и друг опит покрай предполагаемите дни, ама не са целенасочени. Не знам след биохимичната дали ще има изместване на цикъла, ама в началото на февруари ще разбера като дойде М, а защо пък не и като не дойде 😁
На много плюсчета да ни е новата тема 🤗

Общи условия

Активация на акаунт