"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 47

  • 32 152
  • 840
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12
Здравейте. Вижда се много бледа втора чертичка на теста. Въпросът ми е това може ли да бъде показателно или да не се радвам напразно ? Имах положителен тест за овулация на 11.02 и бебеправене преди и по време на овулация. Очаквам МЦ (по скоро дано не идва ) и преди минути имам Този тест (прикачване снимка)
Принципно, ако няма нищо , няма как да отчете втора черта.  След няколко дни повтори отново ще се насити чертичката

# 721
  • Мнения: 14
Ssoss Благодаря ти  за отговора и дано не се появи МЦ при мен.

# 722
  • Мнения: 12
Ssoss Благодаря ти  за отговора и дано не се появи МЦ при мен.
Мисля, че няма да ти дойде не би трябвало😊👶🏻Късмет! Аз също имам бледо розова черта на втори тест

# 723
  • Мнения: 14
Ами Честито  и на двете тогава и дано всичко ни върви леко и безпроблемно ❤🧸

# 724
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
има и на двата теста много бледи черти, но за тия belive има много мнения, че давали изпарителни като престо. Повтори и ще стане ясно.
Ssooss, преди 2 дни писа, че чакаш да ти дойде след 6-7 дни, а сега разбирам, че последната ти менструация е като моята - на 31.01. Т.е сега има 6 дни, ако е цикълът е 28 дневен. И тази бледа черта на теста... Излиза, че трябва цикълът ти да е на 22-23 дни. Така ли е?

# 725
  • Мнения: 602
Вие виждате ли ги или съвсем изперках вече?



# 726
  • Мнения: 3 597
Шеф мама , честито ... виждат се ясно чертичките ☺

# 727
  • Мнения: 5 468
Chef-mama, положителни са тестовете.

Ssoss, и твоят е положитилен, но нямаш 6-7 дни до М, а със сигурност по-малко, т.е. овулацията ти е била по-рано от обичайното. Няма как да имаш положителен тест 7 дни след О, защото това би означавало, че имплантацията е била 4-5 дни след О, което е невъзможно, поне при човешките бременности. Има си определени процеси, които се случват преди имплантацията и яйцеклетката достига до матката около 6 дни след О, чак след което започва процесът по имплантиране, който трае 2-3 дни, и след като завърши, започва производството на ЧХГ. От този момент трябва да минат още 3-4 дни за да може хормонът да бъде засечен в урината от тест. С две думи-гарантирам ти, че си имала по-ранна овулация и този цикъл е щял да бъде по-къс. Нова биология още не е измислена. Grinning

# 728
  • Мнения: 12
има и на двата теста много бледи черти, но за тия belive има много мнения, че давали изпарителни като престо. Повтори и ще стане ясно.
Ssooss, преди 2 дни писа, че чакаш да ти дойде след 6-7 дни, а сега разбирам, че последната ти менструация е като моята - на 31.01. Т.е сега има 6 дни, ако е цикълът е 28 дневен. И тази бледа черта на теста... Излиза, че трябва цикълът ти да е на 22-23 дни. Така ли е?
Да, така явно излиза. Аз се оплетох много здраво тоя месец със пресмятането на дати... 🤯😩

# 729
  • Мнения: 30
Здравейте и добър вечер на всички мами от сега ви казвам извинявам се за неграмотноста .От месеци с моят мъж  правим опити за зачеване става вече 8 месеца тъй като цикала ми е часовник на 22.02 тоест вчера  трябваше да ми идва днес 1 първото ми закъснение но на 21.02 си направих тест беше отрицателен но през този месец си мерих  БТ през ОВУ беше 36.6.36.5 36.7 и после 2 дена преди датата на цикъла беше 36.9. на 22.02 сутринта беше 37.00 апък за първи път не ме болят гърдите толкова колкото преди цикъл повече чишкам чуствам се замаена   днес малко ми се гадише настроението ми сменя нямам такива сиптоми като за цикъл само на 22.02 сутринта за 3 4 минути и това бяха казах си ето ще ми идва но не идва пак си казах вечерта или до 23.02 сутринта ще чукне но чакама  апък ме страх за тест само да ви  кажа че съм от на една  приятелка  регистрация

# 730
  • Мнения: 293
Според мен щом теста е отрицателен проблема е друг. Идете на доктор.🙂 При закъснение тестовете отчитат.
Здравейте и добър вечер на всички мами от сега ви казвам извинявам се за неграмотноста .От месеци с моят мъж  правим опити за зачеване става вече 8 месеца тъй като цикала ми е часовник на 22.02 тоест вчера  трябваше да ми идва днес 1 първото ми закъснение но на 21.02 си направих тест беше отрицателен но през този месец си мерих  БТ през ОВУ беше 36.6.36.5 36.7 и после 2 дена преди датата на цикъла беше 36.9. на 22.02 сутринта беше 37.00 апък за първи път не ме болят гърдите толкова колкото преди цикъл повече чишкам чуствам се замаена   днес малко ми се гадише настроението ми сменя нямам такива сиптоми като за цикъл само на 22.02 сутринта за 3 4 минути и това бяха казах си ето ще ми идва но не идва пак си казах вечерта или до 23.02 сутринта ще чукне но чакама  апък ме страх за тест само да ви  кажа че съм от на една  приятелка  регистрация

# 731
  • Мнения: 30
Не съм си правила тест преди закъснение а преди менструацията

# 732
  • Мнения: 2 516
Не съм си правила тест преди закъснение а преди менструацията
Ами, то е едно и също. Grinning

# 733
  • Мнения: 34
Добро утро, Дами. Ето и моят резултат. 1 ден от МЦ ми е. Дано и да не дойде. Какво мислите.

# 734
  • Мнения: 867
Виждам чертичка Сами, дано се насища, повтори и утре.

Общи условия

Активация на акаунт