"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 47

  • 32 176
  • 840
  •   1
Отговори
# 600
  • Сфия
  • Мнения: 1 131

Здравейте на 6-7ми.02 направих още един тест който е този  , на мен ми отчете много бледа втора черта 7дни преди очакваната М  , днес съм на доктор закъснява ми с 9дни днес е 9тия ден по онлайн калкулатор съм в 5.5г.с дали би се видяло , за да ми останови бременноста , много съм притеснена ... на коремен ехограф ще ме гледа , няма трансвагинален ехограф... също да подчетая че съм доста слабичка ако има от това значение .... а за О ми отчете положителният тест  на 15.01. А ние от 11ти януари правим опитите за бебче 🍼
А за М ми кога е на 02.01.20г.
с коремен ехограф толкова рано едва ли ще види нещо. В тези ранни седмици гледат с трансвагинален.

# 601
  • Мнения: 15
Вървете на гинеколог с вагинален никакъв смисъл от коремен толкова рано. С вагинален се вижда 6-7сефмица и сърцето.

# 602
  • Мнения: 441
По принцип в 5-6 рядко се вижда с коремен.

# 603
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 123
Здравейте.
Спряхме да се пазим откакто ми свърши МЦ на 28.01.
Трябва да ми дойде около 21.02.
Но от 2 дена ме наболват гърдите, което е малко раничко, защото обикновено 7 дни преди да ми дойде се обаждат.
Възможно ли е толкова рано да се прояви някакъв симптом, ако е станало нещо?

# 604
  • Мнения: 164
Ову. ти е била преди 1,2 дена .. от това е може би. Не от бременност

# 605
  • Мнения: 441
И да се получи, оплождането е 8-10 дни след ову, преди това няма бременност. Симптоми няма как да има. Успех 🍀

# 606
  • Мнения: 5 468
Здравейте.
Спряхме да се пазим откакто ми свърши МЦ на 28.01.
Трябва да ми дойде около 21.02.
Но от 2 дена ме наболват гърдите, което е малко раничко, защото обикновено 7 дни преди да ми дойде се обаждат.
Възможно ли е толкова рано да се прояви някакъв симптом, ако е станало нещо?

След овулация е съвсем нормално да има промяна в гърдите заради хормоналните промени. Няма как да е от бременност, защото такава още не е настъпила.

# 607
  • Мнения: 293
И да не го види сега ще го види по-късно,ако не ходи при друг доктор.Иначе това на теста не е черта а чертище 😁🎀❤️Честито!

Здравейте на 6-7ми.02 направих още един тест който е този  , на мен ми отчете много бледа втора черта 7дни преди очакваната М  , днес съм на доктор закъснява ми с 9дни днес е 9тия ден по онлайн калкулатор съм в 5.5г.с дали би се видяло , за да ми останови бременноста , много съм притеснена ... на коремен ехограф ще ме гледа , няма трансвагинален ехограф... също да подчетая че съм доста слабичка ако има от това значение .... а за О ми отчете положителният тест  на 15.01. А ние от 11ти януари правим опитите за бебче 🍼
А за М ми кога е на 02.01.20г.

# 608
  • Мнения: X
И да не го види сега ще го види по-късно,ако не ходи при друг доктор.Иначе това на теста не е черта а чертище 😁🎀❤️Честито!

Здравейте на 6-7ми.02 направих още един тест който е този  , на мен ми отчете много бледа втора черта 7дни преди очакваната М  , днес съм на доктор закъснява ми с 9дни днес е 9тия ден по онлайн калкулатор съм в 5.5г.с дали би се видяло , за да ми останови бременноста , много съм притеснена ... на коремен ехограф ще ме гледа , няма трансвагинален ехограф... също да подчетая че съм доста слабичка ако има от това значение .... а за О ми отчете положителният тест  на 15.01. А ние от 11ти януари правим опитите за бебче 🍼
А за М ми кога е на 02.01.20г.
Видя се малкото бубче каза че е 8мм Simple Smile Simple Smile

# 609
  • Мнения: 1 202
Честито! Лека бременност! На мен ми закъснява 3 дни , болките ги няма ,няма също и гаденето , което се появи още на 1 ден закъснение с първата бременност! Ще направя пак тест в петък , най-рано мисля да ходя другия петък на преглед!

# 610
  • Мнения: 293
Честито!🎀❤️🌺
И да не го види сега ще го види по-късно,ако не ходи при друг доктор.Иначе това на теста не е черта а чертище 😁🎀❤️Честито!

Здравейте на 6-7ми.02 направих още един тест който е този  , на мен ми отчете много бледа втора черта 7дни преди очакваната М  , днес съм на доктор закъснява ми с 9дни днес е 9тия ден по онлайн калкулатор съм в 5.5г.с дали би се видяло , за да ми останови бременноста , много съм притеснена ... на коремен ехограф ще ме гледа , няма трансвагинален ехограф... също да подчетая че съм доста слабичка ако има от това значение .... а за О ми отчете положителният тест  на 15.01. А ние от 11ти януари правим опитите за бебче 🍼
А за М ми кога е на 02.01.20г.
Видя се малкото бубче каза че е 8мм Simple Smile Simple Smile

# 611
  • Мнения: 2
Здравейте,мили дами.
Имам много важен въпрос.
Нормално ли е бета Чхг 345,90 направено на 14 ден след половия акт?
Благодаря ви за вниманието. Simple Smile Simple Smile

# 612
  • Мнения: 5
Здравейте, Дами! Извинете ме, ако въпросът ми не е за тук, но искам да ви попитам дали е възможно да се забременее чрез така наречения  прекъснат полов акт – coitus interruptis ? ( самата еякулация става „навън”. )
Менструалният ми цикъл закъснява вече втори ден. Днес сутринта пробвах опита (теста в домашни условия с сода) .Содата ми шупна, толкова бях изненадана, че реших да повторя опита след няма и час. Но тогава нямаше никакъв резултат. Не зная как да тълкувам всичко това. Ще ви бъда благодарна ако ми дадете съвет, но мисля утре да си взема тест за бременност ако все още  имам закъснение. Може ли някой да ми каже дали е пробвал този метод с содата и дали му е бил като показател за бременност.
Благодаря ви!

# 613
  • Мнения: 3 950
Здравейте, Дами! Извинете ме, ако въпросът ми не е за тук, но искам да ви попитам дали е възможно да се забременее чрез така наречения  прекъснат полов акт – coitus interruptis ? ( самата еякулация става „навън”. )
Менструалният ми цикъл закъснява вече втори ден. Днес сутринта пробвах опита (теста в домашни условия с сода) .Содата ми шупна, толкова бях изненадана, че реших да повторя опита след няма и час. Но тогава нямаше никакъв резултат. Не зная как да тълкувам всичко това. Ще ви бъда благодарна ако ми дадете съвет, но мисля утре да си взема тест за бременност ако все още  имам закъснение. Може ли някой да ми каже дали е пробвал този метод с содата и дали му е бил като показател за бременност.
Благодаря ви!

Възможно е, и още как Simple Smile Аз лично съм забременявала така.
Купи си нормален тест, не се занимавай със сода и глупости.

# 614
  • Мнения: 1 212
И моето първото дете стана така Grinning
Наистина не се занимавай със сода, няма смисъл. Купи си един тест още днес.

Общи условия

Активация на акаунт