🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 2)

  • 69 273
  • 1 438
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 493
Ребрата на Хриси са по-добри от ребрата на Наско! Smile

# 76
  • Мнения: 4 748
Ама смее ли да каже друго. Обаче забелязвате ли , че е взела оня маниер на говорене, който и Мара придоби щом заживя в имението Гущеров..

# 77
  • Мнения: 28 504
Ама смее ли да каже друго. Обаче забелязвате ли , че е взела оня маниер на говорене, който и Мара придоби щом заживя в имението Гущеров..
М, ддаа, опитва се да изглежда умна! Чудя се тези тунингованите като остареят и ги наритат как ще поддържат сората без пари и на каво ще мязат!

# 78
  • Мнения: X
Ребрата на Хриси са по-добри от ребрата на Наско! Smile
Кви ребра у Хриси!? Те са толко дълбоко заровени в него, че ребра няма да видим в тоя живот! Виж, Месечков е такъв хърбалан, че ребра да искаш у него Joy

# 79
  • Мнения: 123
Ама смее ли да каже друго. Обаче забелязвате ли , че е взела оня маниер на говорене, който и Мара придоби щом заживя в имението Гущеров..
М, ддаа, опитва се да изглежда умна! Чудя се тези тунингованите като остареят и ги наритат как ще поддържат сората без пари и на каво ще мязат!
Относно жените на Гущеров....
Мария не я харесвам като човек/характер, Светлана по ми допада.
А относно тунинга Мария преди него е била по хубава/нежна от сега, за разлика от Светлана преди е била по зле.

# 80
  • Мнения: 14 081
Дет' се вика - Светла, докато стигне до ребрата на Мечо, трябва много сланина да изяде.
Гледам го Светлето и сега разбирам защо Мечо търси компанията на Азис. Тая пластмаса трудно се изтърпява.

# 81
  • Мнения: 39 318
То и мисълта и трудно тече.

# 82
  • Мнения: 3 331
Как ли приема баща му тези подобия на жени за снахи? "Да не дава Господ", дет викат хората😃.

# 83
  • Мнения: 123
Как ли приема баща му тези подобия на жени за снахи? "Да не дава Господ", дет викат хората😃.
Познавам един приятел на баща му, разговаря ли са по темата. Не му допадат такива снахи, но явно трябва да приеме положението....

# 84
  • Мнения: X
Защото пък жената на бащата хич не е пластмасова...

# 85
  • Мнения: 4 748
Кво дава , че кво да вземе. Мечо не пращи с ум. Трябва му една кухарела, като Светлото да я върти и да харчи пари по нея.
Мара беше хирта и шавлива лисица, но ако беше успяла да роди наследник можеше и да я изтърпят още известно време.

# 86
  • Мнения: 2 136
Атанас сготви прилично. Много ми хареса това, което видях от дома му.
Този епизод го гледах основно заради Светлана. Лицето ѝ изглежда двойно по-широко от инстаграмското. Много ми беше смешна при влизането, заметнала като келнер шала Шанел през ръката.

# 87
  • Мнения: 123
Кво дава , че кво да вземе. Мечо не пращи с ум. Трябва му една кухарела, като Светлото да я върти и да харчи пари по нея.
Мара беше хирта и шавлива лисица, но ако беше успяла да роди наследник можеше и да я изтърпят още известно време.
Християн Гущеров има образование, а Светлана няма.
В смисъл след гимназия ли каквото там е завършила, друго не е учила. Не че е трагедия някой да няма висше, има хора и със средно си имат професия. Но тя явно няма професия и трудов стаж в нещо смислено.

# 88
  • Мнения: 5 998
Луи Вютон е шалчето на Светла.
Тя, милата, не се гордее с разголеното си и съмнително минало, но не се срамува да си развява силиконите.
То 'щото много по-прилично. Тежко го раздава, дама Joy

Домът на Месечков не ми харесва, много дарк. И той не ми харесва, много гей.

# 89
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Как ли приема баща му тези подобия на жени за снахи? "Да не дава Господ", дет викат хората😃.

Баща му - дъртия Гущеров бивш БСП депутат е след най-долните мафиоти l държавата -  фалира някога най-големите застрахователи Орел Г и гушна 100-тина милиона долара.  
 И естествено като типичния  богаташ с крадени пари - е дъртофелник търсещ тийнейджърки и ръсещ десетки хиляди на вечеря.

Общи условия

Активация на акаунт