Хайде и малко хвалби за свекървите!

  • 2 642
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 732
Ами нямам такава Cry

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Аз мога да похваля моята, че вече 2 седмици не ми се е обаждала с неискани съвети относно гледането на детето! И почти 20 дни не съм я виждала  newsm44 И това ако не е за хвалба  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 332
И аз искам да похваля моята свекърва - страхотен човек, винаги е насреща, когато имаме нужда от нея, без същевременно да се натрапва. И наистина - като спорим нещо с мъж ми пред нея - винаги защитава женската страна, което е странно, нали - все пак е негова майка, не моя... Да е жива и здрава още дълги години! Simple Smile

Аууу че сладникава темааааа Sick
hahaha Някой май го е яд че не е случил на свекърва... 

# 18
  • София
  • Мнения: 771
Много слабо върви темата, мноого  Wink

Браво, че има и такива свекърви.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 271
Айде и аз да дам едно гласче в полза на свекървите. Да не повярваш, но живеем заедно и сме в добри отношения - и не само това, наистина мисля, че е добър човек и мога да я нарека приятел. Е, има си трески за дялане, но повечето и черти са положителни. Дори е красива  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 959
Днес май е денят за свекървините работи...И аз нямам оплаквания . Улучила съм . Никога не ми се меси за нищо , с което е спечелила уважението ми .

да не се повтарям-цитирам

# 21
  • Мнения: 723
Моята свекърва е супер.
Всъщност, тя е всичко обратно на често споменаващото се в този форум
Най-важното е, че не се бърка. Помага ни. Съветва ни ( когато е питана). Не се натрапва.
Радва ни се, когато ни вижда щастливи. Води ни на семейни вечери.

Да добавя, че живеем в 2 къщи една до друга. имаме и обща градина. По всички правила на този тип отношения, би трябвало да е постоянното присъствие тук. Но не е.
Даже понякога искам ей така да цъфне на входа, за да пием кафе, например.
Същото мога да кажа и за моята. Ние живеем в апартаменти в един и същи блок, но както и при теб, изобщо не се меси и не е постоянно присъствие - идва само ако е поканена, винаги готова да помогне, без да се натрапва, отношенията ни са прекрасни и няма от какво да се оплача.  Grinning

# 22
  • Мнения: 5 647
Аз моята винаги съм я хвалила, но хайде да се разпиша отново- много ми помага с детето, готви ни също така, защото аз не си падам по домакинстването. Мисля си, че това е достатъчно.

# 23
  • Мнения: 4 195
ейй дайте да им направим по една вечеря на тез съкровища, мойта.......................баси добрата жена ей Crazy, не я заслуавам, незнам как ме търпи, чувала е разговори, които аз като майка на мъж ако чуя към моя син ще удуша някоя лейди #Crazy - жената просто не реагира, не се намеси - абе може сърцето да и се скъса в този момент, защото не бях права да вдигна скандал на мъжа ми(после се извиних де), но нищо не каза....незнам как го преглътна.............сега ще я водя на почивка, и няма да и стоварвам детето по цял ден - ще я гоня на разходка и да си се излежава, а ние с маликия ще си щуреем двамката, тя го заслужава  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 8 505
И друг път съм писала,че най-ценното за мен качество на свекърва ми е това,че не ни се меси.
Разбран човек е,разбирам се с нея Peace

# 25
  • Мнения: 487
Айде и аз да си похваля свекито - много разбрана е жената!Не ни се меси и винаги помага колкото може!Най - се радвам на това ,че не ми се оспорва възпетанието и каквото кажа аз - това е!Адски мразя бабите,които разсъждават - сега мама я няма,при баба може всичко!
Рядко я моля дя гледа децата,но наложи ли се - тя е бетон!Абе готска си е!  bouquet Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Моята е перфектна във всяко едно отношение, просто нямам думи за тази жена  Hug  bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Моята е перфектна във всяко едно отношение, просто нямам думи за тази жена  Hug  bouquet
И моята  Peace.

# 28
  • Мнения: 1 128
     Моята е много добри4ка,не се меша в нашите историй,даже съвети не дава.У дома не идва ако не е поканена.Ли4и и 4е иска да сме щастливи.Всяка ве4ер удря по една молитва за синовете си,за снахите си и за бъдещия внук.Не 4е аз съм вярваща,но го оценявам.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз мога да похваля моята, че вече 2 седмици не ми се е обаждала с неискани съвети относно гледането на детето! И почти 20 дни не съм я виждала  newsm44 И това ако не е за хвалба  Mr. Green
Същата работа, много я обичам като не ми е пред очите Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт