аз ще раждам скоро,и вече сам много объркана

  • 1 493
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 949
Спокойно!!! Мисли си, че всичко ще е наред и така ще бъде!!!!Леко раждане и скоро да го гушкаш бебчо!!!
newsm10 newsm10

# 16
  • Мнения: 327
И аз съм така.Моля се бебето да издържи средата на август/секциото/,но само то си знае.От 2 дена натиските надоду зачестиха.Много рита,върти се постоянно и все е гладно.Сякаш още не съм подготвена ''всеки момент'' да се случи.А за капак мъжът ми хвана силен летен вирус,а това си е заплаха за мен.Дано размина разболяването!Успех ти желая ,а също и на всички ''очакващи''и объркани'' бъдещи майки! Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 1 666
Забрави всякакви притеснения, приготви си багажа за болницата(макар че сигурно ти е готов вече), за да не го мислиш и него и се отдай на почивка. Всичко ще бъде наред!

# 18
  • Мнения: 249
Успех и леко раждане на всички, които чакате бебчета. Не се притеснявайте за това кога и къде точно ще ви започне раждането, защото от началото му до финала минава доста време.
Просто си подгответе всичко необходимо за престоя в болницата предварително, за да не се налага да търчите в последния момент напред-назад. Мислите ви в този момент ще бъдат ангажирани с нещо много по- важно!

# 19
  • Мнения: 6 472
Чувствата са ми доста познати Grinning Сега като ви кажа, че няма нищо страшно в общи линии ще ви прозвучи като празни думи Grinning
Последните дни на очакване са най- досадни - хем ти е писнало да си слон и да дебелееш, хем те е шубе Wink Мога само леко раждане да ви пожелая, а че всичко ще е наред съм сигурна Hug

# 20
  • Мнения: 4 621
Мисли позитивно и се успокой Grinning Всичко ще мине и ще се радваш и гушкаш бебчо съвсем скоро Heart Eyes Леко раждане ти желая и успех Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 92
Всичко ще е наред, няма да пропуснеш момента когато бебо ще реши да излезе.Горе главата и успех!

# 22
  • Мнения: 6 618
Споко и леко раждане Peace

Общи условия

Активация на акаунт