Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 7

  • 71 350
  • 767
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 293
Ясно. Благодаря Simple Smile

# 406
  • Мнения: 5 000
Здравейте, може ли да споделите как минава БХСто и риска от прееклампсия? Тъй като взимат кръв предварително и на другия ден е УЗ, та тогава ли има финални резултати и можеш да ги обсъдиш с лекаря?

# 407
  • София
  • Мнения: 3 405
На самия БХС преглед се обсъждат резултатите. Аз бях при Искилиева и през цялото време обясняваше всичко подробно, а накрая на прегледа ми погледна резултатите от изследванията и ги обсъдихме. Иначе на самия БХС оглеждат всички органи, брой на пръстчетата, размери, тегло, кръвотоци от майката към бебето. Оглеждат се и вероятностите за аномалии ( синдром на Даун , Едуардс и т.н.). Общо взето всичко, което се сетиш. Ако се вижда полът може и него да кажат дори (при мен се беше врътнало, направи само предположение, но не беше сигурна и на следващия преглед при АГ се видя вече, после на втората ФМ се потвърждава). А преди да влезеш ти се попълват данни от типа на коя бременност е, дали е спонтанна, дали пиеш някакви лекарства, колко кг си и височина, мерят и два пъти кръвното. Отделно всичко си пише и в документите, които дават като тръгваш.

# 408
  • Мнения: 5 000
Много благодаря! И аз ще съм при нея. Хубаво е, че веднага се обсъжда резултата, защото на повечето места се чака 2,3 дни.

# 409
  • Мнения: 6
Момичета, да споделя и моя опит. Щях да водя ЖК при д-р Арабаджи, но се установи че плодът не се развива от 3-4 седмици (имах задържан аборт), и затова планирахме абразио. Но докато дойде деня за процедурата, изкървих ужасно с много силни болки ниско в корема. По спешност отидох в клиника Щерев, насочиха ме към д-р Угрински, който беше на смяна. Той ме прегледа и реши да правят кюртаж, тъй-като имах остатъци в матката. На самата процедура не запомних почти никой от екипа, освен д-р Угрински разбира се (страхотен човек и специалист), както и анестезиолога д-р Багеров (също много спокоен, забавен и мил човек). Задаваше ми много въпроси, за да установи каква упойка и колко да ми постави. И въпреки притеснението ми в този момент, някак успях да се почувствам спокойна в техните ръце. Сложиха ми пълна упойка, и след като се събудих, всичко вече беше свършило. След процедурата и двамата ме посетиха няколко пъти, обясниха ми подробно какво е направено и какво следва да правя оттук нататък. Искам да изкажа огромната си благодарност към тях и целия екип, който се погрижи за моето здраве, както и да се почувствам спокойна и уверена, че съм била в правилните ръце. И въпреки така развилата се ситуация, отново бих ползвала услугите на болницата и нейните специалисти.

# 410
  • Мнения: 102
здравейте, някой има ли лични впечатления от др Стаменов

# 411
  • София
  • Мнения: 3 405
Здравейте,

Някоя мама да е ходила профилактично при кардиолог? АГ ми каза, че може да посетя при неразположения. Видях в сайта единствено д-р Георги Николов. Някоя с лично мнение да сподели? И само той ли е там?

# 412
  • Мнения: 58
Д-р Стаменов е прекрасен педиатър, с много богат опит и чудесен подход към децата. И двете деца сме ги водили в първата им година всеки месец при него, тъй като прегледите са обстойни, дава много препоръки и насоки. След това обаче, особено като тръгнат на градина си трябва лекар, който може да ги приеме и прегледа веднага при необходимост, тъй като при д-р Стаменов е много трудно да се запише час от днес за утре, особено в зимните месеци, лятото ми се струва, че е по-спокойно. Ако имате конкретни въпроси, питайте! Simple Smile
здравейте, някой има ли лични впечатления от др Стаменов
И при двете ми бременности съм била при него, тъй като в болницата все ми мериха кръвното малко по-високо. Обяснява спокойно, достъпен е при необходимост. Но аз лично пих за много кратък период Допегит и след това го спряхме, като се видя, че кръвното ми просто от вълнение и притеснение се вдига, когато ми го мерят в болницата. Simple Smile Иначе мисля че той е единственият кардиолог в болницата.
Здравейте,

Някоя мама да е ходила профилактично при кардиолог? АГ ми каза, че може да посетя при неразположения. Видях в сайта единствено д-р Георги Николов. Някоя с лично мнение да сподели? И само той ли е там?

Последна редакция: пт, 19 юни 2020, 15:37 от AnMary

# 413
  • София
  • Мнения: 3 843
Здравейте,

Някоя мама да е ходила профилактично при кардиолог? АГ ми каза, че може да посетя при неразположения. Видях в сайта единствено д-р Георги Николов. Някоя с лично мнение да сподели? И само той ли е там?
Много е добър. Освен това е и преподавател.

# 414
  • София
  • Мнения: 2 014
Къде преподава, незнаех това?

# 415
  • Мнения: 102
Д-р Стаменов е прекрасен педиатър, с много богат опит и чудесен подход към децата. И двете деца сме ги водили в първата им година всеки месец при него, тъй като прегледите са обстойни, дава много препоръки и насоки. След това обаче, особено като тръгнат на градина си трябва лекар, който може да ги приеме и прегледа веднага при необходимост, тъй като при д-р Стаменов е много трудно да се запише час от днес за утре, особено в зимните месеци, лятото ми се струва, че е по-спокойно. Ако имате конкретни въпроси, питайте! Simple Smile
здравейте, някой има ли лични впечатления от др Стаменов
И при двете ми бременности съм била при него, тъй като в болницата все ми мериха кръвното малко по-високо. Обяснява спокойно, достъпен е при необходимост. Но аз лично пих за много кратък период Допегит и след това го спряхме, като се видя, че кръвното ми просто от вълнение и притеснение се вдига, когато ми го мерят в болницата. Simple Smile Иначе мисля че той е единственият кардиолог в болницата.
Здравейте,

Някоя мама да е ходила профилактично при кардиолог? АГ ми каза, че може да посетя при неразположения. Видях в сайта единствено д-р Георги Николов. Някоя с лично мнение да сподели? И само той ли е там?
значи само с мен се държал троснато, не позволи да успокоя детето, незнам как го прегледа

# 416
  • София
  • Мнения: 3 843
Къде преподава, незнаех това?
Не знам, просто стана дума, че има лекции.

# 417
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
здравейте, някой има ли лични впечатления от др Стаменов
От първият ден, от който е в болницата сме при него..вече 7 години. На никой друг не вярвам..Дано практикува още дълги години и да продължим да си ходим при него Simple Smile

# 418
  • България <3
  • Мнения: 327
Знаете ли Иван Димитров къде е сега?

# 419
  • Мнения: 825
Знаете ли Иван Димитров къде е сега?
В другия МЦ на Ами Буе?

Общи условия

Активация на акаунт