Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 7

  • 71 404
  • 767
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 57
Аз като раждах преди 2 години бях сама в предродилна... мислех, че може да се присъства. А и в сайта им го пише... би било доста глупаво само да го пишат и рекламират, а реално да не допускат бащите. Дори в Майчин дом пускат срещу заплащане. Съвсем сериозно ще ходя да питам и държа на второто ми раждане да присъства поне в предродилна ако съм сама мъжа ми. Толкова клипове съм изгледала за жени в чужбина как прекарват това време с мъжете си. Успокояващо е много. Първия път наистина ми трябваше някой да е до мен, ей така, да ме държи за ръката, но бяхме забравили да питаме и не посмях вече като бях тръгнала да раждам, затова сега от рано се интересувам.

# 91
  • Мнения: 783
По принцип бяха казали,че в предродилна може,НО ако е сама жена в стаята,ако има и друга раждаща жена там просто няма как. Представете си контракции,болки и някакъв чужд мъж там..
В последната година и нещо болницата се пръска по шевовете,така че вариант сама вече не е опция.😂

# 92
  • Мнения: 189
Мен ме би ме притеснявал мъжътна някого, когото не познавам.
Честно казано е редно да присъства, особено, ако го рекламират. Като няма капацитет да отделят родилките, да приемат само следящите се там примерно...

По принцип бяха казали,че в предродилна може,НО ако е сама жена в стаята,ако има и друга раждаща жена там просто няма как. Представете си контракции,болки и някакъв чужд мъж там..
В последната година и нещо болницата се пръска по шевовете,така че вариант сама вече не е опция.😂

# 93
  • Мнения: 783
Ами това ни бяха обяснили,че може само ако жената е сама. Simple Smile Изрично ни казаха,че не може ако има и друга жена. Все пак жените са без бельо под нощниците,постоянно ги вдигат за да мерят тонове..Не всяка жена би се чувствала удобно пред чужд мъж. А иначе аз само за следящите се там имах в предвид. Когато раждах Октомври месец в рамките на няколко часа бяха върнали 6-7 родилки,които не се бяха следили там.😂

# 94
  • Мнения: 13
Здравейте. Искам да попитам момичетата, които са раждали скоро в Щерев - каква бебешка козметика и какви памперси ползват? Благодаря!

# 95
  • Мнения: 135
Здравейте. Искам да попитам момичетата, които са раждали скоро в Щерев - каква бебешка козметика и какви памперси ползват? Благодаря!
Използват памперси Пуфис и емолиентен крем на А-дерма, аз раждах преди 6 месеца.

# 96
  • Мнения: 293
Здравейте, аз се интересувам относно това до колко е възможен престоят на бащата с майката в една стая. Разбрахме, че има вип стая. Питането е до колко е възможно да се вредим за нея , колко по-рано трябва да се заяви и и в двата случая на нормално раждане и секцио ли е възможно бащата да е в стаята, както и каква е цената на нощувка за него. Благодаря:)

# 97
  • Мнения: 783
Здравейте,няма значение колко рано е запазена-почти е невъзможно да се вреди човек,тъй като масово напират за нея. Иначе не се заплаща за бащата допълнително-може да си остава да спи без проблем ако сте във ВИП-а. Simple Smile

# 98
  • Мнения: 53
На ден на отворените врати казаха, че се заплаща допълнително ВИП стая, а ВИП са именно стаите, в които позволяват придружител, иначе можеш да си заявиш, че искаш да си сама в стая без придружител и тогава не се заплаща допълнително. Сами си казаха, че самото "запазване/резервиране" не ти дава гаранции какво ще получиш, казаха че понякога поради недостиг на легла се налагало единична или ВИП стая да стане двойна, или двойна да стане тройна.

# 99
  • Мнения: 168
Родих на 03.10. В стаята имаше едно момиче, родило секцио на 02.10. Помня, че беше от Перник и детенцето й се казва Дария. Моля, ако чете това да ми пише.

# 100
  • Мнения: 267
Здравейте, аз се интересувам относно това до колко е възможен престоят на бащата с майката в една стая. Разбрахме, че има вип стая. Питането е до колко е възможно да се вредим за нея , колко по-рано трябва да се заяви и и в двата случая на нормално раждане и секцио ли е възможно бащата да е в стаята, както и каква е цената на нощувка за него. Благодаря:)
Вип стаята се заявява, когато попълваш документите за раждането. Според мен няма шанс за този апартамент и наистина го пазят само за ВИП. Аз стоях седем дни и всеки ден питах дали ще се освободи да ме преместят, но не ме преместиха. От ноември единичната стая също се заплаща.

# 101
  • Мнения: 53
Странно. През декември ходих на ден на отворените и Биляна Цветкова каза изрично, че не се доплаща  за единична стая.

# 102
  • Мнения: 132
Абе едва ли  Вип стаята я пазят само за випове, през май бях настанена там, даже не бях се и записвала. Просто се случи свободна,  когато родих.

# 103
  • София
  • Мнения: 11 766
Странно. През декември ходих на ден на отворените и Биляна Цветкова каза изрично, че не се доплаща  за единична стая.

Има Вип и единична стая, във Вип може да спи придружител, в единичната не

# 104
  • Мнения: 354
Единична стая не се заплаща допълнително, а само ВИП- а.
В предродилна може да присъства таткото, ако няма друга жена.
За родилна , според мен си е до уговорка с лекаря- мм присъства на секциото декември Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт