Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 60
  • Пловдив
Няма нужда от канал за фурна с пиролитично почистване.Вече 10г имам такава фурна(Siemens) и съм много доволна от пиролизата,никак не обичам да чистя фурна,а и препаратите са агресивни,миризливи,една химия по-малко дишам.Пускам пиролиза когато фурната е силно замърсена,няма ограничение за 1-2пъти годишно.

# 61
Няма нужда от канал за фурна с пиролитично почистване.Вече 10г имам такава фурна(Siemens) и съм много доволна от пиролизата,никак не обичам да чистя фурна,а и препаратите са агресивни,миризливи,една химия по-малко дишам.Пускам пиролиза когато фурната е силно замърсена,няма ограничение за 1-2пъти годишно.
А горе долу какво се разбира под "силно замърсена"? Питам, защото моята фурна е на година и половина, но не я ползвам много интензивно и общо взето ми изглежда чистичка. По вратичката и стъклото няма нищо, а по ламарините вътре има малко пръски, ама не се виждат много и не са кой знае колко. И не ми се пуска пиролизата без смисъл, ама и се чудя дали не е време...

# 62
  • Пловдив
А за самата фурна, която показах, какво мислите?

# 63
Ако гледате "Черешката на тортата" обърнахте ли внимание на котлона на Мис България 2015 Thinking 
явно не е от лоша хигиена на домакините да се получат петна на плочата.
Не че това ме успокоява де, но е факт. На моите нови котлони при първото пръскане на олио извън тигана станаха от ония петна за които ви питах назад в темата. Чистих, брисах, изчаках първо да изстинат този път. ....но си стоят като машинно масло във вода изглеждат. Остана да накисна с Меглио, обаче то си изглежда като непочистваемо....

# 64
Аз се впечатлих от конденза от вътрешната страна на горните шкафове, които ги забърса с кърпа Rolling Eyes

# 65
  • Варна
Ако гледате "Черешката на тортата" обърнахте ли внимание на котлона на Мис България 2015 Thinking  
явно не е от лоша хигиена на домакините да се получат петна на плочата.
Не че това ме успокоява де, но е факт. На моите нови котлони при първото пръскане на олио извън тигана станаха от ония петна за които ви питах назад в темата. Чистих, брисах, изчаках първо да изстинат този път. ....но си стоят като машинно масло във вода изглеждат. Остана да накисна с Меглио, обаче то си изглежда като непочистваемо....
Моите стават така, с нож за плотове (на Лидл) и циф изчезнаха. А аз мислих, че са повредени и нищо не мога да направя.
Едните стояха като петна от масло, а другите като шупли.

# 66
Здравейте,
моля за препоръка за техника ( фурна за вграждане, керамични котлони - 2-ка и миална машина свободностоящата за сега), колебая се между Gorenje и Electrolux Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт