Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема 23

  • 30 176
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 239
Подкрепям Camille Clo. Бих сложила и гланц, макар и настроен на минимум, особено на чисто нова миялна.
Честита придобивка!
Може ли линк? Нямам впечатления от уреди Neff.

ПП - действай по пълната инструкция - напълни отделението за сол с вода, докато прелее, сложи фунията и внимателно започни да пълниш, като се стремиш да не изпада сол навън, докато солта стигне под ръба на капачката. После зареди гланц и веднага пусни миялната празна - без съдове и препарат за миене. Програма... Ако не пише изрично, аз бих пуснала кратка, на около 60 градуса (не зная какви програми имаш).

Последна редакция: нд, 19 юли 2020, 10:40 от tetka_the_best

# 541
  • София
  • Мнения: 12 006
miriana1973 - Гланца на празна миялна си е хабене на ресурс, иначе не е проблем да се сложи, така или иначе за напред ще се налага да се мие тая машина и при вече наличен гланц, той ще бъде взет и на такова пускане. Сложете сол още преди първото пускане - първо наличваш вода, после сол до където е отбелязано, може да разбъркваш с лъжица за да провериш дали е насипана добре, затваряш капачката дебре (усеща се подобно на щракване обикновено) и забърсваш разлятата вода (докато сипваш сол, част от водата ще прелее), после веднага пускаш. При следващо зареждане със сол - същото, само че вода ще имаш вече. Не бива да се оставя не пусната, ако си доливала сол, защото не е ок за дъното.

# 542
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Miriana1973 сложи си вода и солта да ти е мирна главата. Wink  пусни я на програма с високи градуси да изчисти всичко.И после вече гланц,настройки.Честито!

# 543
  • Мнения: 131
Подкрепям Camille Clo. Бих сложила и гланц, макар и настроен на минимум, особено на чисто нова миялна.
Честита придобивка!
Може ли линк? Нямам впечатления от уреди Neff.

ПП - действай по пълната инструкция - напълни отделението за сол с вода, докато прелее, сложи фунията и внимателно започни да пълниш, като се стремиш да не изпада сол навън, докато солта стигне под ръба на капачката. После зареди гланц и веднага пусни миялната празна - без съдове и препарат за миене. Програма... Ако не пише изрично, аз бих пуснала кратка, на около 60 градуса (не зная какви програми имаш).
Благодаря ви ,а съдомиялната съм я купила от магазин за уреди с транспортни дефекти защото са или правени в Германия или за Германия ,а не за източния пазар.Принципно Neffe е най-високия клас на Bosch и Siemens ,а модела е- s515м80х1е

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
 Благодаря ви ,а съдомиялната съм я купила от магазин за уреди с транспортни дефекти защото са или правени в Германия или за Германия ,а не за източния пазар.Принципно Neffe е най-високия клас на Bosch и Siemens ,а модела е- s515м80х1е

Високият клас на Bosch,Siemens,Neff e Gaggenau(за БГ доставят по индивидуална поръчка),Neff са добри за фурни.

# 545
  • Мнения: 131
Благодаря ви ,а съдомиялната съм я купила от магазин за уреди с транспортни дефекти защото са или правени в Германия или за Германия ,а не за източния пазар.Принципно Neffe е най-високия клас на Bosch и Siemens ,а модела е- s515м80х1е

Високият клас на Bosch,Siemens,Neff e Gaggenau(за БГ доставят по индивидуална поръчка),Neff са добри за фурни.
Ами вече я купих дано издържи дълги години Simple Smile

# 546
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Ще Wink

# 547
  • Мнения: 2 721
Нашата АЕG даде error 32, след като детето я отвори докато работеше.
Не е в гаранция, къде мога да потърся майстор, не ми се е случвало.

# 548
  • Мнения: 73
Сигурно ли е, че е 32? До колкото знам на аег са 10, 20 и 30 номерата за грешка. Кой модел е?

# 549
  • Мнения: 12 116
Такава грешка на АЕГ излиза в търсачката при перални и сушилни, а не при съдомиялни на марката. Опитайте да изключите уреда от захранването и да го включите отново след няколко минути.

# 550
  • Мнения: 424
Здравейте! Ще купуваме съдомиялна BEKO DIN 28430 https://www.technopolis.bg/bg/Sàdomiyalni-za-vgrazhdane/Sàdomiyalna-za-vgrazhdane-BEKO-DIN-28430/p/680663
Тези, които имат такава съдомиялна, може ли да ми кажат дали имат индикатор отдолу? Моята семейна приятелка е купила за 600 лв и няма индикатор и аз се учудих дали този модел има индикатор?

# 551
  • Варна
  • Мнения: 147
Здравейте! Ще купуваме съдомиялна BEKO DIN 28430 https://www.technopolis.bg/bg/Sàdomiyalni-za-vgrazhdane/Sàdomiyalna-za-vgrazhdane-BEKO-DIN-28430/p/680663
Тези, които имат такава съдомиялна, може ли да ми кажат дали имат индикатор отдолу? Моята семейна приятелка е купила за 600 лв и няма индикатор и аз се учудих дали този модел има индикатор?

Моята е такава, купувана е на Черен петък на доста намалена цена и си има индикатор отдолу. Да не би да е развален нейния?

# 552
  • Мнения: 424
Не знам, направи ми видеоклип и видях самия цокъл е наравно с вратата, а не би трябвало да е така.

# 553
  • София
  • Мнения: 12 006
Не знам, направи ми видеоклип и видях самия цокъл е наравно с вратата, а не би трябвало да е така.
Aми не трябва да е така, но нези неща се предвиждат преди да се започне да се прави самата кухня, особено ако долните шкачета са на крачета, които са прикрити с цокъл. А какъв е тоя цокъл на равно с вратата не мога да си обясня, обикновено са по-навътре.

# 554
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Здравейте, обмисляме да си купим миялна, но единствения вариант ни е да я пъхнем под плота на мястото на шкаф. Височината е 80 см. Ширината ще е 45. Дали имаме "шанс" нещо да се побере или да не се надявам. Другия ни вариант е да отрежем плота и да я поставим така, но не ми се иска.
Утре или други ден ще обиколим магазините с ролетка, ако имате предложения, моля пишете Blush

Общи условия

Активация на акаунт