WIZZ AIR - 36

  • 36 607
  • 753
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 276
Здравейте!Дали в ръчния багаж  е позволено пренасянето на устройство за сателитна телевизия,приемник-малка черна кутия около 600грама Thinking

# 211
  • Мнения: 4 327
опасна ли е? експлозиви, киселини? нож,  форма на пистолет?

# 212
  • Мнения: 98
Здравейте! Имам резервация за 02,02,/20 от  Варна за Виена и обратен полет на 06,02, за двама възрастни и 2 деца. Всеоще не съм направила чекиране, дава ми опция 30 дни защото имам купени места.
Въпросът ми е това онлайнчекиране, което ще направя сега  и за двете посоки ли важи,две бордни карти ли ще имам на човек за отиване и въщане, или трябва друго чекиране за обратния полет?За първи път ни е  и сме затруднени. Онлайн чекирането и за двата полета едновременно ли важи-отиване и връщане?

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 18:02 от bruder

# 213
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Щом и обратният полет е в рамките на 30-дневния период би трябвало да няма проблем.

# 214
  • Мнения: 4 808
Здравейте! Имам резервация за 02,02,/20 от  Варна за Виена и обратен полет на 06,02, за двама възрастни и 2 деца. Всеоще не съм направила чекиране, дава ми опция 30 дни защото имам купени места.
Въпросът ми е това онлайнчекиране, което ще направя сега  и за двете посоки ли важи,две бордни карти ли ще имам на човек за отиване и въщане, или трябва друго чекиране за обратния полет?За първи път ни е  и сме затруднени. Онлайн чекирането и за двата полета едновременно ли важи-отиване и връщане?
Правиш първо чекирането за отиване, после и за връщане. Да, по две бордни карти са на човек, не е задължително да се разпечатват, може да ги покажете и през приложението.

# 215
  • Мнения: 106
Здравейте, предстои ми пътуване до Мадрид, но докато се сдобия с карта  wizz цените скочиха три пъти. Дали с наближаването на датата може да ги намалят или да купувам сега за по сигурно. Става въпрос за 1.03-10.03 от Букурещ?

Мисля, че най-ниските цени са в най-далечният период до полета. При вас остава само месец, не вярвам да има спадане.

Гледам билетите за юли месец, Дортмунд-София-Дортмунд взеха да скачат. В момента има само една дата 79 евро/човек, другите дати са още по-скъпи. Мисля да купя поне едната посока, въпреки, че има 5 месеца до тогава.

Картата wizz за малко пътувания ли е изгодна или за много пътувания на година?

# 216
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Преди се избиваше още от първото пътуване дискаунт клубът, сега от две заради повишаването на цената, ще си плюс чак на третото.

# 217
  • Мнения: 1 118
Картата вече е 40 евро

# 218
  • Мнения: 10 612
И то за двама души е 40 евро.

# 219
  • Мнения: 106
Тези дни гледах билети Дортмунд-София- 3 души за 8 юли - 239.97 евро. Тази сутрин пак си бяха толкова. Сега към 14ч. влязох да ги взема и гледам вече 269.97 евро. За лятото май вече няма да има надолу. Хвана ме яд, но ги платих сега. Съседните дати са още по-скъпи.

# 220
  • Мнения: 384
Здравейте! Проблем ли е, ако в ръчния багаж има семена за цветя или малка саксия с цвете?

# 221
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Семена и луковици съм пренасяна,няма проблем. За саксия с цвете не знам.

# 222
  • Мнения: 194
Тези дни гледах билети Дортмунд-София- 3 души за 8 юли - 239.97 евро. Тази сутрин пак си бяха толкова. Сега към 14ч. влязох да ги взема и гледам вече 269.97 евро. За лятото май вече няма да има надолу. Хвана ме яд, но ги платих сега. Съседните дати са още по-скъпи.
Аз също летя от Дортмунд,но толкова рано винаги са скъпи билетите...купувам билети между 60 до 40 дни преди полет....освен ако не пуснат някакво намаление разбира се. Миналата година началото на юли летяхме за 80 евро на човек.

# 223
  • на третия етаж
  • Мнения: 108
Привет дами,
току що направих резервация за брат ми, но съм объркала датата на връщане. Платих с кредитна карта. Имате ли идея дали мога да сменя датата или направо да купувам нов билет за вярната? Утре ще звъня на телефона, но ако някой има информация ще съм благодарна да ми каже.

Допълвам се: срещу 30 евро промених датата.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 21:22 от Арлет

# 224
  • Мнения: 4 327
веднага звъннете и кажете че сте сбъркали
може и да ви огрее

Общи условия

Активация на акаунт