WIZZ AIR - 36

  • 36 820
  • 753
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 499
Ние сме 4, не сме си купили места, аз също щях да питам дали има шанс да сме една до друга или поне дъщеря ми да е до мен.
Шанс винаги има, но не е задължително да ви сложат заедно. Ако дъщеря ви е с детски билет, а не възрастен, със сигурност ще е до някой възрастен

# 286
  • Мнения: 3 606
Ние сме 4, не сме си купили места, аз също щях да питам дали има шанс да сме една до друга или поне дъщеря ми да е до мен.

Ако е непълнолетна я слагат с родител и без да се плащат места. При нашите пътувания винаги е било така, може би над 10 пъти различни дестинации, аз места не купувам за кратки полети.

# 287
  • Мнения: 9 022
Да, с детски е. На 12 е.
Благодаря ви!

# 288
  • София
  • Мнения: 1 954
До 14 год. децата се разпределят до възрастен, а не непълнолетни.

# 289
  • Мнения: 3 606
Благодаря за корекцията.

# 290
  • София
  • Мнения: 392
Колко е годишната такса обслужване /или разбита месечно ако така го правят/?
И каква стойност закупени билети правят 100 лева точки?
Дайте конкретика, разбрах, че вие сте доволва, ползвайте си я със здраве, нека новите клиенти решават с обективна информация.
Аз ще се опитам да бъда конкретна. Имам картата от началото на септември. Лимита ми е 2000лв. Не съм плащала досега лихви, връщам парите в 45 дневния безлихвен период. През това време, до днешна дата съм изхарчила общо малко над 6200лв, от тях около 1000лв за билети. Другите са покупки, хотели, онлайн плащания и на пос терминал. Ползвам я всеки ден. Никога не съм имала проблем и у нас, и в чужбина. За всеки похарчен лев за билети получавам кешбек 4 стотинки, за останалите плащания по 2 стотинки. До този момент имам начислени над 14000 точки, което е около 140лв. Това са двупосочни билети за двама за две пътувания ако се вземат билети по 20лв в посока, която е най-ниската възможна цена. През ноември ходихме до Айндховен за уикенд, а сега през април ще ходим до Милано, пак за уикенд, за тези пари /натрупани преди картата само от кешбек от букинг/. Таксата е годишна, 49лв. Ще платя първата през август. Досега груповият дискаунт, който е безплатен с тази карта, а иначе струва 160лв, ми е спестил само от едно пътуване на 6 човека 120лв.
Ако трябва да обобщя - такса 49лв. 140лв. в профила ми за бъдещи билети. Безплатно членство 5+1, което ми е спестило веднъж 120лева, втори път 40лв и отново 40лв./за двете пътувания, за които писах по-нагоре/.
Доста дълго стана, дано съм полезна.

# 291
  • Sofia
  • Мнения: 4 751
Супер обяснено! Благодаря!

Имам само един въпрос. Например, взимам карта с минимален лимит (500 лв.) , надвнасям до 2000 лв. и си харча. Дават ли ми бонус точки за парите от 2000 лв. до 500 лв.?  
В ПИБ не дават, затова питам.

И още нещо се сетих, мога ли аз да поискам картата да е с депозит или те определят на база на това дали имам доходи или не?

# 292
  • Мнения: 10 785
Дават точки, когато харчиш своите пари.

# 293
  • София
  • Мнения: 392
Да, дават. Но тези точки важат само в сайта на Wizz. Аз съм внасяла пари над лимита, защото плащах хотел на приятелка и тя държеше да ми ги даде предварително, а хотела си ги дръпна чак след 2 седмици, та всъщност имам начислени точки за сумите, които са над лимита. Трябва да знаете също така, че точките се прехвърлят от профила ви в ДСК в профила ви в Wizz в рамките на 2 дни, т.е. не става автоматично. В ДСК важат 2 години, но прехвърлени в Wizz важат само 6 месеца. Аз моите още не съм ги усвоила, защото имах от букинг, но няма да им се размине.Smile
Shantal не разбрах, какъв депозит? Аз поисках 2000лв лимит и ми отпуснаха. Нямам идея как стои въпроса ако нямаш доходи. Моите не са хич високи, не са ми искали никакви документи, само декларирах, че съм на трудов договор и след 10 дни ми се обадиха да подпиша. Може да се кандидатства онлайн и се обаждат до 2 дни да кажат дали си одобрен и какви са условията.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 00:08 от missmarina

# 294
  • Sofia
  • Мнения: 4 751
По - нагоре се коментираше този депозит.
Пуснах едно заявление онлайн (че ми изтече wizz членството) , като ми се обадят ще рабера какво може и какво не Simple Smile

# 295
  • София
  • Мнения: 1 476
Аз пуснах онлайн заявление още преди повече от месец и не се свързаха с мен. Преди  около 2 седмици пуснах ново онлайн заявление и една събота се свърза ДСК служителка с мен, много любезна. Обясни ми как онлайн с приложение /Evrotrust/ мога да си дам данните от личната карта, с което подписвам съгласие да ми ги обработват. Хубаво измислено, защото нямам време да се разхождам до офиси, но въпросното приложение крашваше всеки път, когато му подам картата си за сканиране. Опитвах 2 дни, няколко пъти и все същото. Отказах се и сега явно трябва да намеря време да ги посетя в офис...В отзивите към апликацията имаше същите оплаквания, явно не съм единствен случай.

# 296
  • Мнения: 10 785
При мен нямаше проблем с приложението, но така или иначе трябва да се отиде до офис, за да се подпишат и на хартия документите. Имат много офиси, така че ако ви е важно и спешно да се сдобиете с членството, по-добре идете на място.
Членството се активира веднага след одобрението и преди да сте получили физически картата.

# 297
  • Sofia
  • Мнения: 4 751
Аз пуснах онлайн заявление още преди повече от месец и не се свързаха с мен. Преди  около 2 седмици пуснах ново онлайн заявление и една събота се свърза ДСК служителка с мен, много любезна. Обясни ми как онлайн с приложение /Evrotrust/ мога да си дам данните от личната карта, с което подписвам съгласие да ми ги обработват. Хубаво измислено, защото нямам време да се разхождам до офиси, но въпросното приложение крашваше всеки път, когато му подам картата си за сканиране. Опитвах 2 дни, няколко пъти и все същото. Отказах се и сега явно трябва да намеря време да ги посетя в офис...В отзивите към апликацията имаше същите оплаквания, явно не съм единствен случай.

На мен ми звънна една любезна дама тази сутрин в 8:20 😳 (час, в който не функционирам) и започна да ми обяснява за Evrotrust и т.н. и в крайна сметка се рабрахме, че ще отида в офис.  Кога спят тези хора, не знам 😂

# 298
  • Мнения: 3 781
В ДСК важат 2 години, но прехвърлени в Wizz важат само 6 месеца.

Тази промяна от кога е? На мен ми казаха, че в ДСК важат две години и още една от прехвърлянето им в Уиз.
Кредитите от букинг са със срок шест месеца.

# 299
  • Мнения: 4 499
Няма промяна, просто различните служители са различно подготвени и ако питате едно нещо пет пъти ще получите пет различни отговора

Общи условия

Активация на акаунт