Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 694
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 5 885
В добрия случай.
И по 10-12 дни се е налагало да чакам за доставка.

# 91
  • Мнения: X
Аз съм поръчвала козметика от парфимо, ок беше, само доставката им беше от Чехия и отнема 4 работни дни.
Ще добавя, че нещата идват супер опаковани и ако има проблем (серум се беше отворил) , смениха цялата поръчка. Да изчаках, но всички бяха много мили.

# 92
  • Мнения: 4 576
Замени го със зехтин или някакво подобно масло, авокадо,кайсия,макадамия...
Зехтинът сваля боята за коса, така че или не трябва да е боядисана, или да предстои боядисване.

# 93
  • Мнения: 15 309
Make up са супер коректни и точни. Досега не съм имала фал с тях. Над 50 лв. доставката е безплатна, поръчката идва за около 5 дена, доколкото знам склада им е в Полша. Много са любезни, отзивчиви и се работи много приятно с тях. Пп Пратките са много добре опаковани, с предварителен преглед са, куриера е Спиди, всички продукти са в срок на годност.

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 12:18 от Джаста Праста

# 94
  • Мнения: 3 724
Скрит текст:
В Елитис са заредили нова серия масла на Икаров. Опаковките изглеждат доста луксозно, а и цените са чувствително по-високи. Сдобих се с мостричка на хидратиращото масло за лице и снощи я изпробвах.
Първите ми впечатления са чудесни. Количеството от мострата ми дойде много, затова обилно наплесках лицето и шията. Има лек лимонов аромат. Кожата ми стана невероятно мека, но маслото попива много бавно, пък и нанесеното беше повечко. След час-два обрах излишното и запечатах с крем. На сутринта се събудих с мека, подхранена кожа. Доволна съм, вероятно бих си го купила, само веднъж да разчистя натрупаната козметика.
За протокола, аз съм с много суха, атопична кожа.
Ето това е маслото:
https://www.ikarov.eu/bg/series/botanical-face-care/moisturizing … ce-oil-sandalwood
Аз ползвам това и много ми допада https://www.ikarov.eu/bg/series/botanical-face-care/moisturizing-face-oil-orange Аз имам проблемна кожа по принцип и се притеснявах да не би да ми избият пъпки, но реално добре ми се отразява. Много хубав аромат и прави кожата мека.
Между другото ако слагаш крем и масло по-скоро трябва да е в обратната последователност - първо мажеш с крем и после запечатваш с масло.

Ох, объркала съм линка, пробвах от това, което си показала ти, с портокала.
Ако сложа първо крем /ползвам много богат, тежък крем/, маслото съвсем не ми попива, затова слагам първо масло, после крем.

Маслото беше около 15-16 лева май, не запомних цената.

Поправям се, минах следобед през Елитис, цената на маслото е 19,89 лв.

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 18:59 от Дидичка

# 95
  • Мнения: 5 613
Ами аз съм поръчвала веднъж, и то на черния петък. Поръчах в неделя и в четвъртък бяха при мен. Наистина бяха много добре опаковани, но аз си бях сложила застраховка на пратката.

# 96
  • Мнения: X
След известни предубеждения към кремовете на Nivea, но защото имах нужда от нощен крем, беше похвален назад из темите и не на последно място, защото поне от месец стои на един рафт с намалени в Billa на -50%,
Взех този крем и не мога да не споделя колко съм доволна:
Скрит текст:
На сутринта кожата на лицето е изгладена, напоена, еластична. Много ми харесва свежия и отпочинал вид в огледалото. Какво повече мога да искам? Grinning
Лека разлика има в надписите, може би моя е със старата опаковка, но пак е за нормална към смесена кожа.

# 97
  • Мнения: 35 961
Момичета, някоя от вас правила ли си е домашен еластисайзър? Дали мога да заменя бадемовото масло с такова от чаено дърво? Глицерин и рициново масло   имам

не можеш
едното е базово, а другото етерично
можеш да сложиш какво да е друго базово
да, по принцип маслата свалят боята особено ако са затоплени

# 98
  • Мнения: 343
Много съм доволна от поредния закупен продукт на Catrice.


Писала съм за очна линия, спирала и сега това матиращо червило, което си взех. Даже беше намалено на 5 и нещо.
Определено обмислям да взимам и други неща на марката, до сега не съм оставала разочарована.

# 99
  • Мнения: 4 611
Пак не съм сигурна дали е за тази тема, но съм доволна от два лака за нокти, които си купих от дм.
Единият е на Victoria beauty - Nail Hardener Ceramic, който слагам само с един слой (или като база или просто колкото да имам нещо върху нокътя) и ми издържа близо седмица без да се олющи.
Другият е на She - gel-like ultra stay с блестящи частици. Не знам той колко дълго ще издържи, тъй като си го сложих онзи ден, но е доста красив и за момента не се е олющил все още. Ето този е: https://www.meindm.at/schoenheit/shop/Beauty/Nägel/Nagellac … 2_10026140.action
Между 2 и 3лв струват и двата.

# 100
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Момичета, от къде мога да поръчам този фдт?
Беше ми подарък и е уникален, но в магазините в няшият град го няма.

Най-любимия ми фдт!😍😍😍който не го е пробвал мнооого е изпуснал! Аз го купувам от Лили, вече и в дм го има от скоро зареждат и Катрис!

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Имам лешниково масло на Гиза , доста ми хареса, аз ползвам първо серум, маслото и накрая нощния крем, но като цяло и аз се чудя как е по правилно. В темите съм чела и друг път , че маслата се запечатват с крем. Сега ми се ще да пробвам тези нови масла на Икаров.

# 102
  • Мнения: 4 611
Скрит текст:
“Creams are better at penetrating skin because they are partly water-based, and can deliver ingredients that improve the ability of skin to maintain moisture, and are thus more of a humectant, meaning they can draw water in,” says Dr. Nazarian. So after you cleanse your skin and apply your a.m. or p.m. serums, slather on a moisturizer packed with ingredients like hyaluronic acid and ceramides, which your pores will drink right up. Then comes time for your oil. “Oils are really better at sealing in moisture due to their occlusive nature—they prevent the evaporation of hydration from skin to the environment,” explains Dr. Nazarian. Thanks to the fact that oils are emollients, they’ll create a barrier on your skin to lock in all that hydrating goodness from your moisturizer.
Това прочетох аз в интернет по въпроса и има резон според мен.

# 103
  • Мнения: 5 092
Малко в последния момент (за новогодишния грим) , но търся ето такъв цвят червило от дрогерийния клас но да не е прекалено кремообразно, може и матово. Тези, които имам са уж червени, а когато ги разтъркам се вижда лилавия подтон.

# 104
  • Мнения: X
Малко в последния момент (за новогодишния грим) , но търся ето такъв цвят червило от дрогерийния клас но да не е прекалено кремообразно, може и матово. Тези, които имам са уж червени, а когато ги разтъркам се вижда лилавия подтон.
Имам такова , на “Катрис” , но не е при мен. От серията “Деми” . Не помня кой цвят си бях взела, но мисля че беше този. Номер 050 е

Общи условия

Активация на акаунт