Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 734
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
На Делиа аз харесвам синия(хиалуронов) серум.Имах един розов,по нищо не се различаваше от кремче.

# 286
  • Мнения: 18 558
Добре че казахте, веднага си поръчвам още една четка Тенгъл тийзър и мостри на парфюми.

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Някой беше питал за флуида на Лореал. Аз съм доста доволна от него, със смесена кожа съм, лятото го ползвах самостоятелно за през деня, вечер използвах крем или флуида и крем. За сутрин лятото е идеален, кожата ми е предразположена към поява на несъвършенства, но не съм имала никакви гоблени, нито запушвания на пори, въпреки алкохол сената в състава. Дори в края на лятото беше на промоция о се запасих с още една опаковка. Имах варианта за мазна кожа.

# 288
  • Мнения: 5 618
Добре че казахте, веднага си поръчвам още една четка Тенгъл тийзър и мостри на парфюми.
Може ли мнение за четката? Дъщеря ми е с дълга коса и ми се ще да й взема нещо щадящи за подписване?

# 289
  • Мнения: 3 214
Аз съм от доволните от флуида на Лореал. Имам този за смесена кожа, който почти изразходих през лятото. Сега си взех за суха и чувствителна кожа. Ползвам го през деня самостоятелно, без допълнителен крем отгоре. Освен че хидратира много добре е и чудесна основа за грим.

# 290
  • Мнения: 72
Добре че казахте, веднага си поръчвам още една четка Тенгъл тийзър и мостри на парфюми.
Може ли мнение за четката? Дъщеря ми е с дълга коса и ми се ще да й взема нещо щадящи за подписване?
Ползвам от няколко години и съм доволна, както и всички покрай мен, с гъста и дълга коса съм и определено е от любимите ми ежедневни вещи Simple Smile

# 291
  • Мнения: 5 618
Благодаря! А тези без дръжка удобни ли са? Чета разнопосочни мнения и се чудя дали да не взема варианта с дръжката.

# 292
  • Мнения: 72
Без дръжка са много удобни, от другите не съм имала и не мога да сравня. Някой, ако използва ще е полезно да сподели.

# 293
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Струва ли ми се или Нотино са поповдигнали цените сега? Нещо, което до онзи ден беше 10.90, сега е 12.90лв. Не мога да преценя за другите неща.

# 294
  • Мнения: 18 558

Може ли мнение за четката? Дъщеря ми е с дълга коса и ми се ще да й взема нещо щадящи за подписване?
[/quote]
Ползваме я вече година може би. Взех за дъщеря ми, чиято коса още е бебешка, мека и къдрава. Взех я защото няма ресане с обикновените гребени. А косата понеже се къдри,съответно е тънка още се заплита много и стои като изпръхнала. Тенгъла изобщо не скубе,много лесно се реши с нея и е много удобна. Щадяща е,също така много компактна. Има с дизайн за деца, нашата е обикновена. Има и по-малки. Толкова я харесах,че поръчах и за себе си. В момента са и много изгодни-12-13 лв. Има различни видове. Аз поръчах оригиналната 12-13 лв е сега в Нотино. Много съм доволна. По-хубава четка не съм имала.
За момиченца с дълги коси пък ще е идеална.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 07:26 от Мис Каролин Бингли

# 295
  • Мнения: 2 586
Струва ли ми се или Нотино са поповдигнали цените сега? Нещо, което до онзи ден беше 10.90, сега е 12.90лв. Не мога да преценя за другите неща.
Така правят всеки път, когато пускат безплатна доставка.

# 296
  • Мнения: 15 314
И на мен ми се стори, че са калкулирали "безплатната" доставка в цените на продуктите. Grinning

# 297
  • Мнения: 1 502
Скрит текст:
И на мен ми се стори, че са калкулирали "безплатната" доставка в цените на продуктите. Grinning

И на мен на два-три продукта, които следя са ми вдигнали цената, та даже е по-висока надценката от цената на доставка...

# 298
  • Мнения: 7 709
декември безплатната доставка купих само мострички на парфюми, не мисля нямат увеличение 🤭
ако наистина увеличават цените направо си плачат всеки да си поръча по 2-3 мострички само ...

# 299
  • Мнения: 5 096
Аз си поръчах една миглоизвивачка, беше ми запаметена отдавна в любими и цената си и е същата.

Общи условия

Активация на акаунт