Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 712
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Аз оранжевеещи съм купувала на Катрис и ГР, но не са матови, хидратиращи са, ако ви интересуват по-късно мога да напиша номер.

# 511
  • Мнения: 1 502
Писах и в другата тема, но все още нямам отговор. Търся си оранжавеещо нюд червило.💋 Предпочитам да е матово...или пък от балсамите за устни с уж "уголемяващ" ефект, ако изобщо има оранжеви нюанси...

Оранжевеещо матово има в тази серия, но не помня точно цвета. В момента са 2 на цената на 1 в ДМ, ако имаш възможност провери. Цветовете на устните стоят по-различно от опаковката и трябва да се пробва.

Скрит текст:

# 512
  • Хасково
  • Мнения: 56


Оранжевеещо матово има в тази серия, но не помня точно цвета. В момента са 2 на цената на 1 в ДМ, ако имаш възможност провери. Цветовете на устните стоят по-различно от опаковката и трябва да се пробва.

Скрит текст:

Имате ли представа до кога продължава промоцията?

# 513
  • Мнения: 1 502
Скрит текст:


Оранжевеещо матово има в тази серия, но не помня точно цвета. В момента са 2 на цената на 1 в ДМ, ако имаш възможност провери. Цветовете на устните стоят по-различно от опаковката и трябва да се пробва.

Скрит текст:

Имате ли представа до кога продължава промоцията?

В брошурата пише от 09.01 до 22.01.2020г.

# 514
  • Мнения: 1 376
Аз имам от тая серия на GR, качествени са.

# 515
  • Мнения: 996

А някой ползвал ли е тази спирала? Дали е хубава.

# 516
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414

А някой ползвал ли е тази спирала? Дали е хубава.

Страхотна е. Удължава милите, разделя, не стои напластено.

# 517
  • Мнения: 14 785
И аз в момента я ползвам. Харесва ми.

# 518
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Според мен е ужасна...По-голямо ронене с друга спирала не съм получавала.Накрая на деня има случаи да съм като панда - мерси за двете бройки.

# 519
  • Мнения: 15 313
И аз харесвам Рок енд дол на Есенс. Доста прилична е, нито ми се рони, нито ми зацапва. Имам една отворена и една в резерв неразпечатана.

# 520
  • Мнения: 15 356
Джаста Праста,кои са ампулките с вит.С които хвалиш?Търсих ,търсих не намерих,взех едни околоочни капсулки на Балеа ,околоочния на Регал(някой с отзиви?) и единичка сенки на Катрис.Тъй де,да не излизам с празни ръце.От точката на ГР в мола едно червило,имат едни мазни,балсамести ,от тях е.Много ги харесвам,много блякък дават.

# 521
  • Мнения: 1 502
Този серум с вит.ц също много добре озарява кожата. Цената му е под 15лв.

# 522
  • Мнения: 15 313
Bobchita, ето тези вляво са, другите са нощните:

Супер са.
На Регал околоочните са много прилични.

# 523
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Ампулите с витамин С са изчерпани в повечето магазини на ДМ и аз вече не ги намирам, а са много хубави.

# 524
  • Мнения: 7 565
Rock n roll спиралата на Есенс ми е най-противната спирала изобщо. Не прави абсолютно нищо на миглите ми, никакъв обем или издължаване, и след два часа под очите съм като панда. Твърдо "не" от мен.

Общи условия

Активация на акаунт