Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 704
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Няма ги капсулите на Балеа с витамин С, да. Аз си купих същите на Шабенс и крема за коса 10 в 1 на Гарниер Фруктис. Мързи ме да се изправям с четката или пресата, а този крем уж придава гладкост, блясък и т.н

# 541
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Фрау, кой е крема за коса на Гарние?
Взех един , мисля с алое, после прочетох доста лоши отзиви и се чудя дали да го отварям въобще.

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 10:51 от elichka4

# 542
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Ели, ето този. Сега се чудя на мокра или суха коса се слага 🤔

# 543
  • Мнения: 21 275
Влизам да похваля тази маска за крака :

Страхотни пети стават като на бебе Simple Smile

# 544
  • Мнения: 1 672
При нас има само такъв май, даже е намален сега в Лили. Аз такива кремчета мажа повече върху суха коса.

# 545
  • Мнения: 7 565
Аз мажа тези кремове за коса върху леко влажна или суха коса.

# 546
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Благодаря ви за отзивите за крема. Ще пробвам по-късно

# 547
  • Мнения: 2 442
Фрау,пише,че се ползва на влажна коса преди сешоар или на суха преди преса. Но внимавай какво ползваш преди него,защото съдържа протеини. Да не станеш като метла

# 548
  • Мнения: 15 356
Кажете някоя добра термозащита,имам на Сайъс,искам нещо друго да пробвам,без да утежнява и омазнява.

# 549
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Фрау,пише,че се ползва на влажна коса преди сешоар или на суха преди преса. Но внимавай какво ползваш преди него,защото съдържа протеини. Да не станеш като метла

Ползвам Керастаз Дисциплин (извинете за това, че не е по темата)

# 550
  • Мнения: 3 729
При нас има само такъв май, даже е намален сега в Лили. Аз такива кремчета мажа повече върху суха коса.



Скоро го гледах намален и в ДМ, на 8,55 лв. В кварталния супермаркет беше 8,29. На редовна цена. Mr. Green

# 551
  • Мнения: 2 794
118 е точното попадение. Благодаря Ви💛

# 552
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Уау ,уау какъв прелестен цвят.

# 553
  • Мнения: 2 585
Преди години имаше едно червило но Голдън роуз номер 51, беше много модерно. Малко ми прилича на него, като видях това и направих някаква асоциация.

# 554
  • Мнения: 151
118 е точното попадение. Благодаря Ви💛
Уоу! Изглежда страхотно! А дълготрайно ли е? Размазва ли се? Имам червено пак от матовите и се размазва ужасно, много съм разочарована.

Общи условия

Активация на акаунт