Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 732
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
Аз съм много доволна от този. Лятото си го взех на шега намален от Лили. Няма цвят, устните стоят хидратирани с часове. Имам доста балсами, но определено този е попадение.

# 616
  • Мнения: 15 356
Здравейте момичета,
в търсене съм на сух шампоан.
Гледам в Лили, че има нa Wash&Go, Loreal, Nivea, Dove, Schauma....
 И не знам кой да избера. Имала съм Batiste и  ми харесваше, въпроса е сега да пробвам ли нещо ново или да заложа на изпитаното?
Ще съм благодарна ако дадете мнение на кой да се спра. Heart
Сухия шампоан е едно от нещата които не сменям.На Дав е ужасен,на Лореал ми оставяше бяло,добре че съм руса и пак си личеше.На Батиста зеления с бяла капачка ми е любим и най-се харчи той.Случвало ми се е да го търся и на регала само него го няма,другите седят.
Вчера бях в ДМ в Гранд мол,нямаше ги тия вит.С капсулки,който пръв ги види във Варна да каже.
Серума на Биотен е много хубав,много гладко става лицето след него.

# 617
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
По-назад и аз писах колко е смотан слънцезащитния балсам за устни на Хималая. Мисля, че 2 пъти мазах и го хвърлих. Сега съм с Nuxe, доста по-добре от Хималая или Нивеа.

# 618
  • Мнения: 15 314
Ето, това е слънцезащитния балсам за устни от серията Sun dance на ДМ:

Мазничък и лесно нанасящ се.

# 619
  • Мнения: 5 096
Сега ме зачовърка и разпечатах хималайския, намазах се, малее ужасен наистина. Устните ми си бяха с естествен румен цвят, като се намазах изглеждам като умряла, никакъв живот няма в тях. Като усещане на консистенцията е хубав, но все едно нямам уста, така изглеждам. На нивеа не харесвам никой от бласамите им, всичко ми мазнее, все едно с олио си се намазал, а отдолу са си сухите устни грам неподхранени. Харесвам сухи, но подхранващи.

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 16:43 от dani-ela-80

# 620
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
За сух шампоан,аз съм доволна от Батист, got2be и Балеа , даже май този на Балеа ми е най любим, но като цяло и 3те за мен са доста добри като ефект и не оставят прекалено много бели следи, все пак до сега не съм пробвала сух шампоан , при който въобще да няма.

# 621
  • Мнения: 1 376
Взех си GotToBe, че беше в малка опаковка - ами, ужасен ми е, остава ми по косата. Преди имах на Syoss и нямаше такъв проблем.

# 622
  • Мнения: X
И от мен глас за сухия шампоан на Batistе.❤ Най-любим ми е черния с целувките, ухае на La vie est belle. Проблем с бели следи не съм имала. При различните аромати май има и различен ефект, този който е heavenly volume дава обем но и доста втвърдява косата, xxl volume вече е бетон, ползвала съм го даже и като лак, с черешката също ми харесва, а на blush не ми харесва аромата.

# 623
  • Мнения: 524
В Елитис има нови неща на Ревюел. Аз си взех тези:

# 624
  • Мнения: 1 472
Маааале тази балсам на Хималая с фактора и аз го бях купувала ппеди. Наистина отврат! Grinning

На Piz buin много ме харесва, даже се подсетих, че трябва пак за взема. Simple Smile

# 625
  • Мнения: 1 212
vnnndln тъкмо му се чудех на този Batiste Blush. Имала съм Tropical и този с черешката. На какво мирише Blush?
Bobchita а зеления с бялата капачка с какъв аромат е?
Original някой пробвал ли е?
Ще поръчвам онлайн от Лили и за това разпитвам за ароматите. Пак ще заложа на Batiste, въпроса е кой Grinning

# 626
  • Мнения: 22 887
На мен всеки сух шампоан ми отави беши следи, пробвала съм ги всички.
Най-ми харесва Батисте и после на Балея, розова капачка, особено и за цената ди.
Но явно пак е до човек.
Аз пръскам в корените, изчаквам малко и разнасям с пръсти  в корени.После хубаво изресвам косата.
Имайте предвид, че на леко мокра, влажна коса, остават трайни следи по косата, които трудно падат.Трябва пак да се намокри косата .

# 627
  • Мнения: 524
Аз пък съм много доволна от балсамите на Хималая. Дори днес си взех един в тубичка. Бяха на промоция в Ремедиум. С най-изчистен състав са.

# 628
  • Мнения: 1 212
ДХ3 и на мен ми оставят бели следи, къде повече, къде по-малко, но като разнеса с пръсти и разреша хубаво, изчезват.
Имала съм и на Oriflame и на Avon, този на Avon не е лош.
Като цяло не използвам често, но е хубаво като ми се наложи да имам под ръка, голямо спасение е Grinning

# 629
  • Мнения: 15 356
vnnndln тъкмо му се чудех на този Batiste Blush. Имала съм Tropical и този с черешката. На какво мирише Blush?
Bobchita а зеления с бялата капачка с какъв аромат е?
Original някой пробвал ли е?
Ще поръчвам онлайн от Лили и за това разпитвам за ароматите. Пак ще заложа на Batiste, въпроса е кой Grinning
Mamma,аз на Original викам зелен с бяла капачка,той ми е любимеца.
Аз пръскам от разстояние в корените,после обръщам главата надолу и хубаво сресвам с четка.Оформям с обла четка после и съм готова.

Общи условия

Активация на акаунт