Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 764
  • 736
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 525
Тези капсулки все ги заглеждам... и като прочета че пише сутрин и вечер да се слагат и ми минава меракът. Едно че се познавам и едва ли да го правя това редовно и за дълго, друго че като че ли скъпичко биха ми стъпвали при такава употреба. Според вас има ли смисъл от тях ако не се използват редовно или да не се занимавам хич? Не съм ползвала такъв тип продукт до момента и изобщо не съм и убедена колко ми е нужен, ама пусто любопитство Grinning


Ако за капсулите на Балеа става въпрос, аз ги ползвам веднъж два пъти седмично. Когато реша, че имам нужда от освежаване. Имам сбвот. Ц и нощни. От първите съм доволна. Сутринта лицето ми е меко и гладко. Но не виждам смисъл да е всеки ден, камо ли сутрин и вечер. Имам си и други продукти

# 601
  • Мнения: 15 317
И аз не ги слагам всеки ден, още повече сутрин и вечер. Сега понеже тези с вит. С са ми откритието и при мен действат почти моментално ги слагам сутрин, когато видя, че имам уморен или поне не достатъчно отпочинал вид. В такъв момент просто преобразяват кожата ми, избистрят тена ми и лицето ми добива свеж вид. Чак не мога да повярвам как добре ми се отразяват.

Пп Правила съм и всекидневна терапия само сутрин или само вечер, но установих, че при мен работят най добре, когато почувствам, че кожата ми има нужда от тях.

# 602
  • Варна
  • Мнения: 1 559
А в крайна сметка, към момента серума от серията с Вит Ц някой виждал ли го е в мрежата? /за  Варна питам/

# 603
  • Мнения: 15 317
Аз не. Има ли го вече у нас или ще си остане химера. Искам цялата серия да внесат, ама дали?!

# 604
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
И аз няколкократно търсих капсулките с вит С в Пловдив но ги нямаше никъде.

# 605
  • Мнения: 1 212
Здравейте момичета,
в търсене съм на сух шампоан.
Гледам в Лили, че има нa Wash&Go, Loreal, Nivea, Dove, Schauma....
 И не знам кой да избера. Имала съм Batiste и  ми харесваше, въпроса е сега да пробвам ли нещо ново или да заложа на изпитаното?
Ще съм благодарна ако дадете мнение на кой да се спра. Heart

# 606
  • Мнения: 1 918
Аз съм много, много доволна от Нивеа. Получих го в една спечелена кутия с продукти, след това си го взех в пълен размер и го ползвам с удоволствие. Върши много добра работа и не мирише на евтин парфюм, както повечето сухи шампоани.

# 607
  • Мнения: 1 148
Аз ползвам на Батист божествен обем. Супер доволна, не го заменям! Ползвала съм и на Шаума - боклук!

# 608
  • Мнения: 4 611
На мен никой сух шампоан спрей не ми върши работа. Пробвала съм на батист и на нивеа. Пръскам, пръскам и накрая нищо :Д Ще опитам с бебешката пудра, пък ще видим.
Иначе аз влизам да се оплача. Реших да си взема още един балсам за устни на Хималая (много харесвам в зелената опаковка и този с какаово масло) и исках да пробвам другия им - със слънцезащита. Купих си го, намазах се обилно, понеже не ми се стори, че е достатъчно овлажняващ, сухичък ми се видя (без да се гледам в огледалото и то по пътя към вкъщи), минах през супера и накрая като се прибрах... гледам в огледалото устата ми жълто-оранжева и съм ходила като идиот през цялото време Satisfied Та, не го препоръчвам ако не стана ясно Astonished https://remedium.bg/lip-care/himalaya-sun-protect-lip-balm-spf30 … rproof-4-5gr.html ето този е Rage

# 609
  • Мнения: 5 101
Уейв, добре, че сподели и аз имам един в запасите с балсами за устни и го кътах за лятото да избухна със слънцезащита, а то какво излиза, че все едно лютеница си ял.

# 610
  • Мнения: 1 270
Аз не. Има ли го вече у нас или ще си остане химера. Искам цялата серия да внесат, ама дали?!
[/quot


Днес видях, че са заредили шийт маската - 3.99 лв. Серумът го нямаше.

# 611
  • Мнения: 684
Тази сутрин в ДМ в Ринг мол имаше от капсулите с вит. С ✌

# 612
  • Мнения: 135
И аз се точех от край време на слънцезащитния Хималая, че нивеата с 15 фактор ми се струва малко, явно ще трябва да се търсят други варианти

# 613
  • Мнения: 15 317
В ДМ има балсам за устни със спф 50, от серията Sun dance. Не оцветява и не цапа. Хубав е. Стои при слънцезащитните им продукти.

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 16:32 от Джаста Праста

# 614
  • Мнения: 5 620
Аз съм пробвала само червените капсули с лифтинг ефект и нощните. Първите ги дават, че може и сутрин, но са доста мазни и даже база да се сложи след тях, пак няма да може да се сложи грим. Така че ги ползвам вечер.
Хм, трябва да проверя за тези с вит. С да не би да ги има все пак при нас. Дано са ги пуснали отново.

Общи условия

Активация на акаунт