Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 683
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Маската на Balea изглежда така:


Слагам линк към снимка, на която има ефекта, защото не е особено лицеприятна:
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51zoYgl14tL.jpg

Аз ползвам редовно маската на Purederm и съм доволна:

# 661
  • Deutschland
  • Мнения: 5 408
Благодаря ти отново, Пантера. Има я, около 5€ е. Само да дойде мъжа ми да му връча бебето и изчезвам. Оказа се, че и чисто нов молив за вежди на Катрис ми е потънал в дън земя, та ще купувам пак. Тамън бях открила светлокафяв нюанс 😏.

# 662
  • Хасково
  • Мнения: 56
Изключително доволна съм от хининовия шампоан на "Милва"! След него винаги косата ми има повече обем.

Ще използвам този пост да ви попитам - някой от тук ползва ли евтините бои на Арома Колор? Видях, че имат нови цветове "пепелно кафяв" и "интензивно сребрист". Дали самата боя е трайна?

# 663
  • Мнения: 522
В Елитис има нови неща на Ревюел. Аз си взех тези:

Скрит текст:

[/spoiler]
Poli Hristova, от Елитис в кой град са закупени продуктите на Ревюел?Благодаря.

ИЗвинявам се. София в Халите.

# 664
  • Мнения: 14 777
Изключително доволна съм от хининовия шампоан на "Милва"! След него винаги косата ми има повече обем.

Ще използвам този пост да ви попитам - някой от тук ползва ли евтините бои на Арома Колор? Видях, че имат нови цветове "пепелно кафяв" и "интензивно сребрист". Дали самата боя е трайна?
Аз сега си взех на Милва с кофеин и също съм доволна.
За боите-аз ползвам всякакви такива,Арома,ММ бюти и т.н. Да ви кажа нямам забележки-покриват белите коси,издържат си прилично време,така че доволна съм.

# 665
  • Мнения: 1 376
Мазала съм се с една червена Арома преди време. Ами, като другите червени, не намерих разлика, нищо че беше по-евтина. Но аз бели коси нямам за покриване.

Милва-та с един таралеж ли беше хининовия на етикета?

# 666
  • Мнения: X
Някой дали купи от новите дневни кремове с 30-ти фактор на Арома? Никъде в нет-а не откривам списък съставки..Пуснали са ги на промоция в Ремедиум и се чудя заслужава ли си да се разхождам ли до там.

# 667
  • Мнения: 10 372
Мазала съм се с една червена Арома преди време. Ами, като другите червени, не намерих разлика, нищо че беше по-евтина. Но аз бели коси нямам за покриване.

Милва-та с един таралеж ли беше хининовия на етикета?

Червените бои хващат, на каквато и марка да са, даже няма махане после. Проблем са светлите бои, особено върху побеляла коса.

# 668
  • Мнения: 2 545
Някой дали купи от новите дневни кремове с 30-ти фактор на Арома? Никъде в нет-а не откривам списък съставки..Пуснали са ги на промоция в Ремедиум и се чудя заслужава ли си да се разхождам ли до там.

Да. Днес си взех този:


Първото ми впечатление е добро - приятна консистенция, добре попива, не мазнее, не лъщи.
Лек, приятен, ненатрапчив аромат.

Сложих си го вместо нощен - от мерак да го пробвам.
Утре ще видим как ще се чувства кожата ми до вечерта.

Мисля, че в тази тема прочетох за този крем. Преди това бях си взела и маслото за лице на Арома. Сега ще ги ползвам в комбинация. Маслото се ползва вечер. Нощен на Арома нямам (имам за ползване няколко нощни, така че ще се въздържа на този етап).

П.П  За каква промоция става дума? Че тя цената им няма и 6 лв   Simple Smile

# 669
  • Мнения: 1 376
Мазала съм се с една червена Арома преди време. Ами, като другите червени, не намерих разлика, нищо че беше по-евтина. Но аз бели коси нямам за покриване.

Милва-та с един таралеж ли беше хининовия на етикета?

Червените бои хващат, на каквато и марка да са, даже няма махане после. Проблем са светлите бои, особено върху побеляла коса.
А, не е така. Аз съм чернокоса и става трудно.

# 670
  • Мнения: X
simpatikonia, благодаря за отзива Flowers Hibiscus
п.п. Промоции има много често в Софармаси и Ремедиум, мисля че 3,97лв. е сега.
Споменах го, заради това, че темата е за "евтините козметични продукти" Wink

# 671
  • Асеновград
  • Мнения: 1 369


Искам да похваля душ пяната на дм балеа, която мирише страхотноо! Малко по-лятен аромат е, тази опаковка ми свърши и ще си взема пак лятото но е супер свеж аромат, и това че е под формата на пяна много ми харесва! Препоръчвам с две ръце!😍❤

# 672
  • Мнения: 2 584
Маската на Balea изглежда така:


Слагам линк към снимка, на която има ефекта, защото не е особено лицеприятна:
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51zoYgl14tL.jpg

Аз ползвам редовно маската на Purederm и съм доволна:

Използвала съм и двете маски. Тази на Балеа не ми хареса изобщо - доста слаб ефект, беленето започна чак след седмица. На Purederm - доста по-добре, бих я купила отново. Но фаворит от ексфолиращите маски за крака ми е на Виктория бюти с охлюви, купувам я от ДМ - най-бърз и добър резултат. Дори веднъж скъсах найлона след 30-35 минути и я хвърлих, не очаквах резултат, но отново се справи прекрасно.

# 673
  • Хасково
  • Мнения: 56


Милва-та с един таралеж ли беше хининовия на етикета?

Да, в син цвят е дизайнът

Благодаря Ви за отзивите за боята! Ще я пробвам тази седмица и ще пиша тук, ако съм доволна

# 674
  • Мнения: 1 091
simpatikonia ,аз бях похвалила същото кремче на Арома.
Много ми харесва.
Ползвам си го като дневен крем.
Мисля ,когато свърши да подновя.
Може да си взема и нощния.
В момента за нощен си ползвам Арома Кавиар.
Кожата ми се чувства много добре. 🥰

Общи условия

Активация на акаунт