Изпитани сайтове за парфюми - 20

  • 51 227
  • 767
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
въпреки че малко ме захапахте благодаря помогнахте ми много момичетя

# 616
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Ами подкрепихме те ,да не поръчваш от Нотино да не се питаш ама сега оригинал ли получих ,менте ли ,що ли? Казах ти поръчай от Хародс ,доставката ти е около 50 кинта до вратата ти и ще си много доволна и спокойна.Simple Smile  И да не е само спам се чудя от къде да си поръчам крем за лице с кода от Елинор Шисейдо ми идва на много готинка цена.Сега остава само и да е в срок.

# 617
  • Мнения: 1 340
Хахаха ,Еми смея се с глас. Анулирайте поръчката и си поръчайте парфюма от Harrods ,така ще сте спокойна ,че няма да е менте.

Абе и от там не е 100% сигурно

# 618
  • Мнения: 3 033
Малко спам от мен/да се забърше/,но голям купон съм изпуснала....поне сега се посмях Simple Smile

# 619
  • Мнения: 2 281
Да разбирам ли,че драмата е приключила,та да се изкажа и аз хаха с глас се смях...така,аз пък да похваля онлайн Елинор и Парфюми шоп-супер бързи,коректни,оригинални 100% ,а цените без коментар...Гучи мемоара ме издига в облаците 79.99 лв за 45 мл и тестер Ели Сааб рояла за 80.00 лв просто как да не пазарувам!

# 620
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
И аз съм изпуснала ебаси големия купон, жалко! Grinning
Особено частта с 3.3 и 3.4, както и надписите къде са произведени - тази част ме усмихна. Grinning

Сега да кажа за Брасти. Вчера си взех поръчката, много добре опакована, едни 10 мл. отливки си бях поръчала - нищо не е разтечено, плюсче от мен за тях.

# 621
  • Мнения: 4 429
Брайтче , ами Ланкома ?

Голям смях  Grinning , обаче от толкова спам ще двърши темата без време...
Да похваля Парфимо ,Роялчето ми е супер ,атомна бомба със завидна трайност и е разкошен..

# 622
  • Мнения: 2 259
Не, Денси, не се майтапя. Казвам от личен опит и сериозно проучване. Както съм си проучила Лили и ДМ. Имам си желание и начини.
И както обясних, не твърдя, че се продават ментета. Аз също, когато не съм на път, си пазарувам от там.
Просто казвам, че не се правят големи спот сделки от фирмата-майка за всички по веригата и реално Дъглас Германия пазаруват от един доставчик, Дъглас България друг, например. Т.е. нямаш проследяване. Търговията е интересен бизнес и ще се очудите колко много неща се случват там, ако реално не сте се интересували.
Другото, което е, много е важно коя партида за кой пазар е произведена, което е друга дълга тема. Но точно заради различната насоченост на различни произведствени партиди има разлика в качеството на много продукти - храни, козметика, перилни препарати, та дори парфюми.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 15:02 от Lollaa*

# 623
  • София
  • Мнения: 1 510
Моят Mon e edp 50 ml. Купуван е от летище и е с лепенка.

# 624
  • Мнения: 199
Здравейте! Не знам въпроса ми дали е точно за тази тема, но все пак да попитам . Виждам,че в сайта на Нотино са пуснали -20% на избрани марки . Въпроса ми е коя версия на ЛВЕБ най-много ви допада ? Дълго време бягах от точно този аромат , защото се носеше навсякъде около мен и ми идваше твърде сладък, но наскоро пак го тествах от любопитство и взе ,че ми хареса. Бих искала да си взема едни 30 мл за зимата, така че ще чакам отзиви. Благодаря предварително !

# 625
  • Мнения: 46
Въпрос към тези, които са връщали разпечатан / тестван парфюм на Парфимо.
Чета, че срокът е 14дни. Писала съм им имейл. Трябва ли да чакам да ми отговорят / след като разгледат рекламацията/ срокът е 30дни за отговор или да им го изпращам?!
Ако чакам може и да пропусна 14 дневния срок.


Нищо не можеш да им върнеш, това ми писаха, когато получих бутилки с изключително скъпа вода:

Държим да Ви уверим, че сте получил 100% оригинални парфюми Parfimo.bg е част от голяма международна козметична верига, която притежава 20 онлайн магазина и продава същите продукти успешно в цяла Европа.

При нас качеството на всички парфюми и козметика, които предлагаме в сайта е 100% гарантирано. Всички артикули се закупуват само и  единствено от парфюмерийни къщи и официални дистрибутори, а не от други търговци. Всички парфюми са с Бач код- този код може да бъде проверен за автентичност.

Нашата верига НЕ ПРЕДЛАГА РЕПЛИКИ И ФАЛШИФИКАТИ, а само оригинални продукти директно закупени от официални дистрибутори на марките.

Съгласно нашите общи условия:  Потребителят няма право да се откаже от договора в случай че запечатани стоки, които са разпечатани и/или изпробвани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.

Можете да бъдете сигурен 100% в качеството на получените от Вас парфюми.

Считаме рекламацията Ви за неоснователна и казуса за приключен.

Вх. 210/19.11.2019г
С уважение,

Отдел Рекламации

# 626
  • Мнения: 697
Ох, коментарите ми дойдоха в повече . Викам си , кой знае каква промоция съм изпуснала , че толкова много е писано, а то какво било. Имам и аз един Мон от Парфимо и съмнения нямам, с лепенка е отдолу , че даже и един Диор забърсах , сравних с моя остатък и съмнения нямам .

# 627
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да разводня темата за МГ.
Днес си взех тази поръчка, за 31 лв с доставката. Много съм доволна.
https://www.parfimo.bg/mauboussin-mauboussin-eau-de-parfum-za-jeni-100-ml-tester/
 Преди време имах същия. Най-вероятно този е реформулиран. Ароматът е същият, доколкото го помня, като трайност не знам още. Флаконът обаче не е. Предишният беше като на снимката-с метално, завъртащо се капаче. Сегашният си е пъноценен флакон, с прозрачно, свалящо се капаче, цветна кутия, на която просто е залепена лепенка тестер.. На самия флакон никъде не пише тестер. Ако се отлепи лепенката става и за подарък. Под нея се вижда бач кода. За любителите на този сливов аромат е чуден!




# 628
  • Мнения: 2 236
Ужас!
И от кога бач код гарантира автентичност? Laughing
Някъде мярнах, че Врабчо е връщала, дано се включи.
Стига с тези лепенки вече, просто беше отчетено като факт! Едно и също се дъвчи. Те и другите са ми с лепенки, но поне миришат на нещо.

# 629
  • Мнения: 31 424
Ужас!
И от кога бач код гарантира автентичност? Laughing
Някъде мярнах, че Врабчо е връщала, дано се включи.
И аз мисля, че няма да можеш да върнеш разпечатан парфюм.

Общи условия

Активация на акаунт