Бившата му съпруга

  • 17 224
  • 412
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 18 928
В един идеален свят би било така. Обаче ние живеем в реалността.

Където на бащата не му е удобно, на работа е, има бременна жена. А не се ли допуска, че майите може да имат някаква причина е те в някакъв момент от живота си?

# 346
  • Мнения: X
То всичко може, ама редно ли е? За мен, децата се пращат там където са спокойни и желани (ако е нужно да се пращат) и стоят там докато се чувстват добре (без значение от съдебни разпоредби). Няма нужда от локуми по въпроса. Hands V
Е, това е и моята гледна точка по въпроса! Не бих си набутала детето в шамарите, само и само да "накажа" някого. Ако баща му не може да го гледа, не бих го пратила чужд човек да го гледа. Бащата ако е бил стока, нямаше да е бивш. Спокойствието и комфорта на детето ми са по-важни от жаждата за отмъщение или сравняването с баща му и новата му изгора. Това е пирова победа. Не мерси, не бих и не съм си жертвала детето, за да натривам на някого .... дедовия Sunglasses

# 347
  • Мнения: 10 764
А откъде си вадите извод, че тя го прави, за да му натрие носа?

# 348
  • Мнения: 18 928
Нито за секунда ли не допускате, че може да сте болни, в командировка, или да ви се случи нещо непредвидено... Кой гарантира, че майката в винаги на линия и нищо не й се случва, което да я извади от релси?

# 349
  • Мнения: 17 414
Допускаме, ама на някои не са им изневерявали и не са изоставяни, а други са го надмогнали, та им тече трезво мисълта, някакси така. Не е като да са все още забучени в бившия подходящ за съпруг изневерител и новата му стара приятелка.

# 350
  • Мнения: 18 928
Нищо общо няма едното с другото - колкото и да се опитваш да копаеш натам Simple Smile

# 351
  • Мнения: 21 688
Аз не мога да разбера какво толкова лошо е направила бившата. Живеят в различни държави, така че бащата едва ли взема детето уикендите. Съвсем нормално е да го гледа през отпуските на майката. След като е с баща си, детето няма причини да се чувства зле.

# 352
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ми явно, че не е с баща си, а с жена му, която го била “хванала”. Щот той е бил в безсъзнание, кат го е хващала и няма никакво участие в развода, новото семейство и бременността на новата си жена. Та затова хак й е, да е “мислила”. Селяндурско злобно мислене. Тя няма какво да мисли, той е с ангажименти покрай бившето си семейство, тя няма такова.

# 353
  • Мнения: 61
имах една прЕателка дето се беше хванала с един разведен чието дете ги посещаваше от време навреме и тя така се беше вживяла да го обгрижва туй дете че ми се хвалеше че се къпела с него .Направо не знам каква е тая мания да се харесат на доведените си за 2 дни деца на гаджето си...Интересното беше че тя искаше да имат дете а той не искаше но тя остана с него и му береше гайлето със семейните проблеми с бившата та се чудя що бегате при мъже с проблеми,съвршиха ли неженените без деца.Защо си създавате проблем сами и после бг мама смятате ще ви ги оправи.Давайте си сметка преди да започнете подобна връзка че проблеми ще има и не плачете послИ

# 354
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Честно казано, тъпотия страшна е да се хванеш с мъж с дете и зла бивша. Не бих си го причинила никога, но аз съм наясно, че просто не обичам чужди деца и няма начин да се получи. Не виждам и кое автоматично прави тая жена длъжна да гледа това дете, ако няма желание.

# 355
  • Мнения: 18 928
Мъжът й смята така Wink

# 356
  • Мнения: X
Нито за секунда ли не допускате, че може да сте болни, в командировка, или да ви се случи нещо непредвидено... Кой гарантира, че майката в винаги на линия и нищо не й се случва, което да я извади от релси?

Тогава отиваме в друг казус. И пак никой с нищо не може да задължи новата жена да се грижи за детето. Ако майката изпадне в положение, да не може да се грижи за детето, от социални или полиция първо ще потърсят бащата. Ако той откаже, отиват при баби, дядовци, чичовци, лели. Ако никой не изяви желание да се грижи за детето през този период, го настаняват в приемно семейство или институция. Но никой няма да пита новата жена, дали ще го поеме. Ако го направи е на добра воля.
Не може насила да направиш някого родител. Даже и майката може да се откаже от детето си, ако много и тежи.
Ирис, попрочети, преди да се изказваш! Бащата не го гледа детето, а новата му жена. На която на 10 тия ден вече много и тежи. По случайност е и бременна в 8 ми месец. Абе, горкото дете! Disappointed

# 357
  • Мнения: 10 764
Evana,  а защо бащата не гледа детето? И защо изобщо е допуснал тази ситуация + да се жали на дамата, която пусна казуса в тази тема?

# 358
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ти отпери въпрос за 1 милион долара.

# 359
  • Мнения: X
Ами не знам, питай авторката! Моята гледна точка е, че бащата трябва да си гледа детето, щом като го е взел. Но няколко потребителки спорят, че новата трябва да го гледа, за да и е гадно. Като избирала мъж с дете, ей ся тя да му го гледа Joy

Общи условия

Активация на акаунт