Всички ме насилват да имам бебе.

  • 28 494
  • 1 156
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 14
Голям зор да възобновиш изчерпана тема с обидна реплика към потребител. Авторката както “зряло” напусна дискусията, сигурно се държи в живота по същия начин. Другия път да иде във форума на фолксваген, да обясни на хората, че никога няма да погледне такава кола.

Много се заяждаш с нея, като нямаш нищо смислено да кажеш само ни показваш колко си “ зряла “ Joy
Нещо и на теб май ти е криво и си го изкарваш?

Форума е за всякакви теми хора, нищо че се казва БГмама...

# 1 006
  • Мнения: 6 622
Вивиан след бърза справка в Уикипедия, можеш лесно да разбереш към кого е адресиран форума.
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/BG-Mamma
Happy mommy си е точно на мястото тук, виж вие не сте избрали точното за да пропагандирате и създавате бездетна общност. Не случайно в темата писаха само 2-3 на по 25-6 избрали да нямат деца 😂 Няма а се учудя даже ако сте един и същи човек, пишещ от различни никове.

# 1 007
  • Мнения: 31 725
Вивиан след бърза справка в Уикипедия, можеш лесно да разбереш към кого е адресиран форума.
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/BG-Mamma
Happy mommy си е точно на мястото тук, виж вие не сте избрали точното за да пропагандирате и създавате бездетна общност. Не случайно в темата писаха само 2-3 на по 25-6 избрали да нямат деца 😂 Няма а се учудя даже ако сте един и същи човек, пишещ от различни никове.

Цитат
Сайтът съдържа над 500 теми свързани не само със зачеването, майчинството и възпитанието на децата, а и много други. През годините той се разраства до платформа, в която потребителите силно се интересуват и от красота, кулинария, здраве и туризъм.

По тази логика трябва да бъдат прекратени регистрациите на всички мъже във форума.
Има и доста потребителки, които нямат деца, но пишат в доста раздели.
Не съм чула за отказ на регистрация ако нямаш деца.
Форума е разнообразен, с много теми и раздели.
Аз пак не разбрах кой пропагандира създаването на бездетна общност?

# 1 008
  • Мнения: 118
Аз пак ще се повторя и ще кажа,че подкрепям авторката и аз съм на същото мнение като нея.Форумът е доста интересен аз не съм от най-активните потребители,но разглеждам тук -таме някой неща.Толкова много теми има за мъже,които изневерават и как след раждането на бебето не помагат  за нищо и жената се грижи за всичко,а те си гледат кефа... Идва ми още в понеделник да отида на доктора и да му кажа,че не искам да имам деца да ми махне тръбите...Каквото и да става се жената го отнася...Не искам такъв живот благодаря..Ако искате ме съдете това е моето мнение.Желая на всички хубава събота и неделя и не съдете жените,които не искат да стават майки.Всеки има право на избор!

# 1 009
  • Мнения: 6 622
Вивиан след бърза справка в Уикипедия, можеш лесно да разбереш към кого е адресиран форума.
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/BG-Mamma
Happy mommy си е точно на мястото тук, виж вие не сте избрали точното за да пропагандирате и създавате бездетна общност. Не случайно в темата писаха само 2-3 на по 25-6 избрали да нямат деца 😂 Няма а се учудя даже ако сте един и същи човек, пишещ от различни никове.

Цитат
Сайтът съдържа над 500 теми свързани не само със зачеването, майчинството и възпитанието на децата, а и много други. През годините той се разраства до платформа, в която потребителите силно се интересуват и от красота, кулинария, здраве и туризъм.

По тази логика трябва да бъдат прекратени регистрациите на всички мъже във форума.
Има и доста потребителки, които нямат деца, но пишат в доста раздели.
Не съм чула за отказ на регистрация ако нямаш деца.
Форума е разнообразен, с много теми и раздели.
Аз пак не разбрах кой пропагандира създаването на бездетна общност?
Красота, здраве, туризъм... А не бездетие.
На вторият въпрос. Авторката и още една потребителка, които търсят само мнения от потребителки, които не желаят да имат деца.

# 1 010
  • Мнения: X
Толкова много теми има за мъже,които изневерават и как след раждането на бебето не помагат  за нищо и жената се грижи за всичко,а те си гледат кефа...
Логично е хората, които имат пробем, да споделят, да се оплачат, да поискат съвет. А хората, които нямат проблеми и живеят в разбирателство с половинките си, просто си щастливеят. Нали не очакваш, вместо да си щастливея в моя мъж, да пусна тема "Много съм щастлива в Уишмастъров"?

Но, интересно, че на теб точно тези теми ти правят впечатление.Нищо по-различно ли не си видяла в своята среда?

# 1 011
  • Мнения: 118
Толкова много теми има за мъже,които изневерават и как след раждането на бебето не помагат  за нищо и жената се грижи за всичко,а те си гледат кефа...
Логично е хората, които имат пробем, да споделят, да се оплачат, да поискат съвет. А хората, които нямат проблеми и живеят в разбирателство с половинките си, просто си щастливеят. Нали не очакваш, вместо да си щастливея в моя мъж, да пусна тема "Много съм щастлива в Уишмастъров"?

Но, интересно, че на теб точно тези теми ти правят впечатление.Нищо по-различно ли не си видяла в своята среда?
  Как да не ми правят впечетление тези теми са масови тук.В моята среда съм видяла много неща.

# 1 012
  • София
  • Мнения: 24 839
Видяла си много неща, с превес на неприятните, затова си толкова наплашена от "лошите мъже".
Не бой се, не са всички като тези, от обкръжението, в което си расла.

# 1 013
  • Мнения: 31 725

Красота, здраве, туризъм... А не бездетие.
На вторият въпрос. Авторката и още една потребителка, които търсят само мнения от потребителки, които не желаят да имат деца.
Раздела е СО. Темата си е на мястото.
Само тия три теми ли трябва да се обсъждат?
И защо бездетие да не може да обсъжда?
И къде е писала авторката, че търси мнения от хора нежелаещи деца?
Ти ли си собственика на форума?
Щом темата седи, значи не е в разрез с правилата.
А ако пусне тема жена, която не може да има деца, но иска, пак ли ще я гониш?
И пак не разбрах кой пропагандира създаването на бездетна общност?
Не разбирам и защо така се нахвърляте всички върху авторката и нейното решение?
Сякаш света ще погине, ако тя не роди.
ЖДНБ.
Ако ви беше пред очите сигурно ще я съборите вкупом на земята и ще я наритате докато не се съгласи да я заплодят.

# 1 014
  • Мнения: 6 622
Елора, мнението ми беше насочено към този коментар на Вивиан. Форумът може да не е мой, но не е и неин, нито на авторката. Щом я има темата всички имат право да пишат в нея.
Когато авторката публикува такава тема в публичен форум, и то за майки, е съвсем нормално потребителите да изложат тезата си. Когато публикуваш тема, значи търсиш мнения. Ако не желаеш да ти се бъркат, няма да коментитраш такава тема с непознати хора(та дори и с познати).
При мен например, повечето ми приятелки са без деца и не подхващам изобщо такива теми първа. Тоест, когато не ми е поискано мненеието, не го давам. Въпрос на възпитание. Но истината е, че голяма част от тях често ме подпитват какво е да имаш деца, и аз с радост им разказвам колко щастлива ме правят децата. Тоест те се интересуват повече от темата, отколкото мен ме вълнува техния избор.Wink

Авторката (и никой друг) не ти иска мнението, плюс това ако не си забелязала има много подобни теми във форума.
До колкото разбирам темата е отправена само КЪМ жени в подобна ситуация.

Нещо ти..къде се буташ?
Ти първият пост изобщо чете ли го? Там авторката търси мнения, от жени решили да нямат деца, а съмишлениците ѝ гонят потребителки с деца. Място, на което могат да пишат само хора, решили да нямат деца за да се подкрепят взаимно как се нарича?

# 1 015
  • Мнения: 31 725
Пропуснала съм точно този коментар.
Ами не е права.
Всеки има право да се изкаже по темата.
Няма как да пуснеш тема и да има само коментари, които да ти допадат.
Първия пост съм го чела.
Цитат
Любопитна съм, ако има други жени тук, които се чувстват упреквани от тяхното обкръжение.
Пита дали има жени, които да мислят като нея.
Не нарежда кой какво да  и пише в темата.

# 1 016
  • Мнения: 672
Аз пак ще се повторя и ще кажа,че подкрепям авторката и аз съм на същото мнение като нея.Форумът е доста интересен аз не съм от най-активните потребители,но разглеждам тук -таме някой неща.Толкова много теми има за мъже,които изневерават и как след раждането на бебето не помагат  за нищо и жената се грижи за всичко,а те си гледат кефа... Идва ми още в понеделник да отида на доктора и да му кажа,че не искам да имам деца да ми махне тръбите...Каквото и да става се жената го отнася...Не искам такъв живот благодаря..Ако искате ме съдете това е моето мнение.Желая на всички хубава събота и неделя и не съдете жените,които не искат да стават майки.Всеки има право на избор!
Лиа, изчакай да мине някоя и друга година, да поузрееш и тогава си прецени какво искаш или не, относно децата. Сега говориш от някакво огорчение, от нещо видяно или преживяно, което ти е създало тази нагласа. Но това, че има такива случаи, вярно, немалко, не означава, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО става така. Е, идеално няма, но и да нямаш деца, а само връзка, и там може да има разочарования или да се налагат някои компромиси. По тази логика не трябва никога да имаме и връзки, понеже често мъжете така и така правели и т.н.... Но въпреки това повечето пробват да имат връзки. Аз не те съдя обаче. Даже те разбирам, понеже поради определени причини аз също до по-късна възраст не исках деца. С тази разлика, че не никога обаче. Но когато не исках в 20-те си години, не ме привличаха децата, не им се радвах, даже ми беше супер тъпо и натоварващо ако съм покрай дете и женорята наоколо като почнат да се пулят и мляскат и правят гримаси да му се радват, се чувствах изцяло не намясто щото не можех така да се превъзнасям. И като узрях за желанието за мое дете, си мислех че едвам ще изтрая докато порастне до 4-5 год.да бъде по като човек. Е мога да ти кажа, че докато беше съвсем бебе, многократно съм казвала на мъжа ми думите: "Никога не съм подозирала, че бебе може да ми е толкова сладко!!!" Сама се чудех на себе си. А сега като наближава 2 и почва и да говори и комуникира, е още по-голяма наслада да виждаш как става човек. Не разбирай, че те агитирам, ами просто ти казвам че те разбирам, но не се затваряй и не си "бетонирай" представите в една рамка. Никой друг не му пука и не му пречи дали ще имаш дете, че да те агитира или спори. Ест.че животът си е твой. Но точно самата ти ще изгубиш и ще се лишиш да усетиш това усещане и този вид щастие. Пожелавам ти да преодолееш горчивината. Simple Smile

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 16:09 от Pr13

# 1 017
  • Мнения: X
Как да не ми правят впечетление тези теми са масови тук.В моята среда съм видяла много неща.
Аха. Странно, че си така впечатлена от теми в анонимен форум, а не от позитивните впечатления от средата си.

# 1 018
  • София
  • Мнения: 4 192
Че то и аз бях разочарована от всички мъже, заради един използвач навремето. Това си е нормално чувство. Само да не маха тръбите, че не се знае скоро какво ще е настроението. Иначе във форума можем да си пишем всичко Wink

# 1 019
  • Мнения: X
Голям зор да възобновиш изчерпана тема с обидна реплика към потребител. Авторката както “зряло” напусна дискусията, сигурно се държи в живота по същия начин. Другия път да иде във форума на фолксваген, да обясни на хората, че никога няма да погледне такава кола.

Много се заяждаш с нея, като нямаш нищо смислено да кажеш само ни показваш колко си “ зряла “ Joy
Нещо и на теб май ти е криво и си го изкарваш?

Форума е за всякакви теми хора, нищо че се казва БГмама...

 Не се заяждам с авторката, Вивиано, напротив 50 пъти казах, че подкрепям хората, които не желаят деца. Не разбирам защо офейка, при условие, че пуска тема. Не подкрепям и дразнители като теб, няма какво да каже, ама пуска жлъч без смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт